The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

poruka: 30
|
čitano: 7.917
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac".
5 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

 vise je akcijski al po meni jedan od losijih stvari u igri

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

Akcijski, no na težim lvl ima zna biti teško (posebice u početku, no niti približno kao Dark Souls). Ako igraš na PS4 mogao bi izgubiti živce radi načina borbe ali i izvan nje (posebice kada se roni u vodi).
No priča je to što će te šokirati, zalijepiti za igru dok ju ne prođeš, a kad ju prođeš bit će ti jako čudno (čitaj praznina) prvi dan. Toliko je dobra.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
7 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

 Skyrim sam igrao na stotine sati i vrlo vjerojatno mi je najdraža igra svih vremena. Witcher 3 mi je bez obzira na to jako dobro sjeo.

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Jedva cekam PC-2 verziju, jer PC-1 verzija je super!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

 

Jesam igrao sam Witcher 3 GOTY edition. A očito sam u velikoj manjini ali nisam se nikako mogao navući na igru. Nakon par sati imao sam toliko tih dijaloga i stranica teksta za pročitati da mi se stvarno učinilo kao nešto suludo preveliko i izbrisao igru. Igrao na Xbox One X. Kupio sam je na popustu za manje od 5 Eura. Volio bih da sam mogao biti zagriženiji ali nisam "pravi igrač" nego običan "kežualac" koji igra igre iz dosade i iz zajebancije. Witcher nije takav, puno previše vremena iziskuje (da ne pričam o RDR2, prošao tutorial i ugasio igru, nikad joj se više vratio nisam).

 

Sjećam se da sam Witchera 2 igrao dosta duže, jer mislim da je više akcijski orijentiran, čak i za mene debila mogao sam sasvim normalno rezuckati neprijatelje i u gulaš ih pretvarati. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 19:48 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
5 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Ja sam od onih gamera koje zaboli priča...mene interesira akcija...ono 75% akcija i 25% priča...ako me interesira priča za to postoji puno bolji medij za mene...filmovi i serije...eto jedino di me je ta priča ponijela...i čak na kraju kad gledah epilog sa suzom u oku je bio Fallout:New Vegas...ali sam utukao brdo sati u igru jerbo mi baš paše takav combat style

Daj mi zadatak bez puno priče i komplikacija i to je to...A ako već idemo na priči onda nek bude kroz cut scene...A ne da ko budala moram tražiti te knjige i pisani tekst po igrinom svijetu

Nadam se samo da će Cyberpunk 2077...imati mogućnost da izaberemo combat style prelaska igre bez puno priče...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 19:59 (HCMAA).
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Bolje da se drzis Quakea, Dooma i Minecrafta, ako ti je do akcija a prica nije bitna.

Jer 99% Witcher igara je prica, a ne grid-fest, napucavanje i rostiljada misa i tipkovnice.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Dao 40h u tog witchera, stvarno cjenim developere,htio sam da.mi bude dobro, al meni je to dosadno ko proljev...i prica i questovi i borba...
 
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...
Daj mi zadatak bez puno priče i komplikacija i to je to...A ako već idemo na priči onda nek bude kroz cut scene...A ne da ko budala moram tražiti te knjige i pisani tekst po igrinom svijetu

Nadam se samo da će Cyberpunk 2077...imati mogućnost da izaberemo combat style prelaska igre bez puno priče...

Witcher 3 je baš igra koja kroz cut scene svašta objašnjava, no djelomično u priči u tim scenama i sam sudjeluješ sa odlukama.

Plus u toj igri nema 2 ista questa, ono idi tu i fetchaj to i to, i vrati se. I ne samo na glavnom questu, nego na svim sporednim. (side questovi su definitivno napravljeni najbolje od svih igara koje sam igrao)

 

Sve su zamislili da imaš opcije. Uzmi mač i sredi sve što hoda, ili budi pametan i pažljivo biraj borbe... Ne bude isti ishod, no priča ide dalje.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 1:06 (gkelekov).
11 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
HCMAA kaže...

Za vas koji ste igrali...kakav je sustav borbe...jel to više akcijski orjentirano ili nije.... sjećam se kad sam instalirao prvi witcher...nakon 2 sata je bilo brisanje:(...ja sam više za skyrim style

 Istu stvar sam i ja napravio, i onda nakon par mjeseci ponovno instalirao i rekoh idem se natjerati i probat naviknuti i upravo se to dogodilo. Zaljubio se nakon toga :D probaj pa ces vidjet, samo nemoj na konzoli, ja bih ti preporucio pocni na PC-u.

12 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Jednom riječju, REMEK DJELO.
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

The Witcher 3 je meni osobno vjerovatno i najbolja igra ikad, koju sam odigrao.

Jednostavno mi je dobro sjela, kad sam prvi put igrao nikako se nisam mogao načuditi koliko kvalitetno je napravljena i koliko je zanimljiva.

Imam ju ponovo instaliranu, i čekam da mi izvjetri još malo iz sjećanja pa ću ponovo odigrati.

Taman negdje na zimu, Witcher i Skyrim još 1x.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Čitatelj kaže...

Bolje da se drzis Quakea, Dooma i Minecrafta, ako ti je do akcija a prica nije bitna.

Jer 99% Witcher igara je prica, a ne grid-fest, napucavanje i rostiljada misa i tipkovnice.

Tako je. Quake, Doom, Unreal Tournament su naravno prave PC igre.. ovo Witcher je prenapuhano sra*je Dobro samo kao i GTA da se serija kakva napravi. 

11 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Bas me zanima raytrace implementacija u Witcheru 3,hoce li bit recimo samo refleksije na vodi, oklopima itd ili ce dodat vise elemenata kao u Controlu...

Ali najvise cekam HDR u pc verziji, ogromna je razlika u bojama itd u korist xbox x verzije nasparam pc i to ce napokon bit ispravljeno. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Meni HDR ne vrijedi nista, kad nemam monitor koji podrzava HDR.

Al refleksije sa oblina me svakako zanimaju.

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/756

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Čitatelj kaže...

Meni HDR ne vrijedi nista, kad nemam monitor koji podrzava HDR.

Al refleksije sa oblina me svakako zanimaju.

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/756

 Da steta je sto su pravi hdr monitori nenormalno skupi.

 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Moj nema nikakvih HDR funkcija. Mogu na TV spojit, al nema sanse da igram preko TV-a sa misom i tipkovnicom,

a gamepad nemam i nije mi spretno.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Čitatelj kaže...

Moj nema nikakvih HDR funkcija. Mogu na TV spojit, al nema sanse da igram preko TV-a sa misom i tipkovnicom,

a gamepad nemam i nije mi spretno.

Koji hdr tv je u pitanju? 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Dobili danas mail od distributera za rezervaciju količina PS5 i Xbox Series X fizičkih verzija The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition. Izlazak 26.01.2023. SRP: 39,99 eura (299,99 kn).

 
1 0 hvala 3
15 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Mi koji imamo GOTY Edition za PS4 cemo besplatno dobiti ovaj upgrade ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
emerik kaže...

Mi koji imamo GOTY Edition za PS4 cemo besplatno dobiti ovaj upgrade ili?

 Tako su rekli i još nisu porekli 

15 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Ne znam sto ce na kraju biti s toga, jer s jedne strane su davali Witcher 3 GOTY za 8$, a sad budu za istu stvar trazili 40$? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Još uvijek je PS4 Goty 70-tak kuna, što je nelogično jer onda će svi kupiti to i besplatno upgrejdati. Ili će uskoro smanjiti akciju s te verzije ili će biti neki neočekivani twist sa naplatom od 10 dolara za upgrade, ali mislim da im ne treba još negativnog publiciteta kad su već obećali da je free. Mislim i da sa next gen verzijom ekskluzivno dolazi neki novi DLC sadržaj koji ne dobivaš samo s upgradeom, fer je cijena od 300 kn za complete edition, prodavat će se sigurno i od strane onih koji su igrali i onih koji još nisu (ako takvih uopće ima).

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
emerik kaže...

Mi koji imamo GOTY Edition za PS4 cemo besplatno dobiti ovaj upgrade ili?

 Pa neće biti nikakvog upgrejda za ps4. Glavne značajke ovog upgrejda su podrška za raytracing i dlss a ps4 ne podržava ni jedno ni drugo. Zato se i "zove" next gen upgrade. Samo pc igraci ce dobiti free update.

15 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
BeLLicus kaže...
emerik kaže...

Mi koji imamo GOTY Edition za PS4 cemo besplatno dobiti ovaj upgrade ili?

 Pa neće biti nikakvog upgrejda za ps4. Glavne značajke ovog upgrejda su podrška za raytracing i dlss a ps4 ne podržava ni jedno ni drugo. Zato se i "zove" next gen upgrade. Samo pc igraci ce dobiti free update.

 Ne znam, ova vijest je relativno friska. https://www.dexerto.com/gaming/the-witcher-3-next-gen-update-free-dlc-console-upgrades-1609742/

 

7 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
BeLLicus kaže...
emerik kaže...

Mi koji imamo GOTY Edition za PS4 cemo besplatno dobiti ovaj upgrade ili?

 Pa neće biti nikakvog upgrejda za ps4. Glavne značajke ovog upgrejda su podrška za raytracing i dlss a ps4 ne podržava ni jedno ni drugo. Zato se i "zove" next gen upgrade. Samo pc igraci ce dobiti free update.

 Nema upgrejda za PS4, nego svi koji imaju PS4 GOTY verziju (fizičku ili digitalnu) dobivaju besplatan next gen upgrade da igraju na PS5, znači ne moraju ponovno kupovati. Isto vrijedi i za Xbox. I mora biti baš GOTY verzija, mislim da čak i ako imaš posebno kupljene sve DLC-eve da nemaš pravo na besplatan upgrade, ali to nisam 100%. Pošto ovo nije remake, nego upgrade, konzole će više profitirati zbog grafike i framerate-a nego PC, zbog toga što modana igra vjerojatno izgleda bolje od next gen verzije...ali modat će se i ona.

15 godina
offline
Re: The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu gen
Sad vidim da su vec promijenili ime u Complete Edition.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3: Wild Hunt najavljen za novu generac

Kupio prije godinu dana za 1.09 dollar goty xbox verziju i jos nisam zapoceo. Valjda ce mi to biti najbolja kupovina ikada.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice