The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

poruka: 14
|
čitano: 10.237
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake".
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

kupio sva 3 dijela, ali niti na jednom nemam nego mozda 30 minuta gameplaya. naprosto nemam toliko vremena, a i ono koje imam radije provodim u drugim stvarima.

 

nadam se jednom bude prilika prrovjeriti sto je tocno toliko fascinantno u witcheru. Inace, ne moze biti bolje od FF VII.

 

seriju sam gledao, dopala mi se. posebice ona striga gnjusna, haha. predobro.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

Top. Postoji toliko dobrih starih igara, koje ne daju gledati u sebe koliko su grafički zastarile, a na dobitku su i developeri i igrači.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

kupio sva 3 dijela, ali niti na jednom nemam nego mozda 30 minuta gameplaya. naprosto nemam toliko vremena, a i ono koje imam radije provodim u drugim stvarima.

 

nadam se jednom bude prilika prrovjeriti sto je tocno toliko fascinantno u witcheru. Inace, ne moze biti bolje od FF VII.

 

seriju sam gledao, dopala mi se. posebice ona striga gnjusna, haha. predobro.

 Realno, igraj trojku dok imaš vremena. Rastegni to dok imaš vremena, stvarno se isplati. W1 ima odličnu atmosferu, ali struktura questove i gameplay su jako ostarili pa kad dođe remake. Za W2 ne mogu reći jer mi osobno nije sjeo. Ali serija, odustao nakon 3 ili 4 epizode kad sam vidio kako su okarakterizirali Triss (a čujem da je kasnije, pogotovo S2 još gore po pitanju materije). Geraltovi fajtovi su mi bili dobri, al se više nisam mogao uživjeti u svijet.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
Ček samo malo. Ovo mora da je neka patka.
Očekivao sam da će Doc pisati o utjecaju igranja na zdravlje ili slično, a ono Doc počeo pisati o igrama?!

Ne kažem da nije dobar, ali treba mi vremena da se priviknem na novu realnost. :-)
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
BarbaVeli kaže...
Ček samo malo. Ovo mora da je neka patka.
Očekivao sam da će Doc pisati o utjecaju igranja na zdravlje ili slično, a ono Doc počeo pisati o igrama?!

Ne kažem da nije dobar, ali treba mi vremena da se priviknem na novu realnost. :-)

To sam i ja pomislio kad sam vidio autora članka 

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
BarbaVeli kaže...
Očekivao sam da će Doc pisati o utjecaju igranja na zdravlje ili slično, a ono Doc počeo pisati o igrama?!

IIRC, Doc je još davno pisao i o igrama, mada ga više pamtim po medicinski nastrojenim člancima. Nek me ispravi ako griješim.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
BarbaVeli kaže...
Ček samo malo. Ovo mora da je neka patka.
Očekivao sam da će Doc pisati o utjecaju igranja na zdravlje ili slično, a ono Doc počeo pisati o igrama?!

Ne kažem da nije dobar, ali treba mi vremena da se priviknem na novu realnost. :-)

 

Za one koji čitaju BUG 25 i više godina, ta "nova realnost" realno i nije novost 
Gejmer sam od 1982-83., samo se prvih 15 godina nisam imao gdje outati.
Uostalom, za BUG sam počeo pisati o računalnoj grafici (bila je to neka škola Photoshopa u nastavcima) u vremenima bez YouTubea, kada su brzine mrežnih komunikacija od 14.4 kbit/s bile svjetsko čudo.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 15:54 (Doc Berecki).
15 godina
offline
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

serija mi se swinja a ovo ne igrah dosad. no na liječničku preporuku se ne mogu olako ogljušit. ionako živim u kraljevini (graševini? delancu?) u kojoj, kak je krenulo, spaljivanje vještica i bacanje/skidanje uroka tek što nije postalo nacionalni sport. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
Ajar kaže...

serija mi se swinja a ovo ne igrah dosad. no na liječničku preporuku se ne mogu olako ogljušit. ionako živim u kraljevini (graševini? delancu?) u kojoj, kak je krenulo, spaljivanje vještica i bacanje/skidanje uroka tek što nije postalo nacionalni sport. 

 

Ako već spominješ liječničku preporuku, ona glasi da bez kajanja preskočiš 1. i 2. nastavak (barem dok se ne  vidi što će Unreal 5 napraviti s prvim dijelom) i odmah kreneš s trećim, Wild Huntom, pa kada ga dovršiš, uzmeš dvije najpopularnije ekspanzije za Wild Hunt: prvo Hearts of Stone, a potom Blood and Wine.

Beskrajno imerzivna, intenzivna i vizualno impresivna igra! Ja joj se vraćam barem dvaput godišnje.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 16:08 (Doc Berecki).
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
Doc Berecki kaže...
Gejmer sam od 1982-83., samo se prvih 15 godina nisam imao gdje outati. 

 

Donkey Kong, Pitfall, Zaxxon, River Raid, Q*Bert i brojne druge.

 

Zlatno doba racunalnih igara po mojem skromnom misljenju.

 

 

6 godina
offline
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

Kad pomislim da mi Doc ne može biti draži on otkrije da je stari gamer. #noHomo

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake
W1 ima dobru pricu, ali mehanizam borbe je jako traljavo izveden. Uz to, mnoge sekundarne stvari poput voice actinga su na drasticno losijoj razini nego kod W2 i W3, bas se vidi da ta igra nije imala budzet ni blizu onome kakvog su imali nastavci. Odigrao sam ih sve kako su izlazili i W1 mi je tada bio samo ok, dok sam s W2 i pogotovo W3 bio ocaran. Znam da su se mnogi razocarali u jedinicu nakon sto su se inicijalno "zarazili" s W3, pa su htjeli vidjeti kakav je prvi dio sage i ostati jos barem malo u tom svijetu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

Samo neka omoguće skakanje... ne mogu igrati bez skakanja, koliko god smiješno i nepotrebno zvučalo. Osjećam se ograničeno, zarobljeno, užas mi je to.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 1: potpuni Unreal 5 remake

U sjecanju mi je bas W1 najdrazi. Mozda zato sto je najmracniji, mozda zato sto mi je borba bila najbolja, mozda zato sto nema puno "itema" tako da je svaki bio veselje, a mozda samo zato sto je bio 1. 

W2 mi je bas bio nekako bezveze. Mozda zato sto je patio od blagog konzolitisa?

Mislim da je W3 koliko je bio dobar uzrokovao problem. Cyberpunk... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice