The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

poruka: 73
|
čitano: 14.972
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20".
9 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Pa u biti u pravu si, ali to je jednostavno termin, riječ science se koristi za naglašavanje da se radnja odvija sa naprednom tehnologijom i u nekakvim okvirima galaksije, svemirskih putovanja, brodova, naprednog oružja itd.

Kad se kaže samo fantasy onda se više misli na radnju na izmišljenom planetu/kontinentu sa srednjevjekovnom tematikom, najbolji primjer gospodar prstenova.

A evo i dobro objašnjen pojam science fantasy - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Science_fantasy
15 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Završio sam neki dan The Mandaloriana i mogu reći da je sa pravom najpiratiziranija serija u 2020 jer dugo ovako nešto kvalitetno nisam gledao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

iz bogatnog mnogostoljetnog iskustva mogu ovako mudrosrati: serije nema smisla gledati kako se emitiraju, čekajuć sveudilj. najbolji dojam stječe se gomilanjem čitavih sezona na hrpu pa onda redaljka. pirat-lokum je samo alat za ispravak percepcije. ako čekaš tjedan (ili dulje) sljedeću jepizodu, pogubiš niti konaca. a propos mandinog loriana, svemirski vestern je savršeno "ovaploćiofirefly (naprasno ukinut zbog nesposobnih budala u fox-u). mandin mali došao je bitno poslije no koncept je nalikujuć, samo što je firefly bio (i ostao) nedostižno najbolje što je televizija serijski počinila (čitaj: najsrčanije preporuke + film serenity povrh svega). mando nije loš no unešto prekratak po epizodi a i sezone su prerijetke. tu ima materijala za derat svakoga dana godinama, a da ne doipizdi. haug. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ajar kaže...

iz bogatnog mnogostoljetnog iskustva mogu ovako mudrosrati: serije nema smisla gledati kako se emitiraju, čekajuć sveudilj. najbolji dojam stječe se gomilanjem čitavih sezona na hrpu pa onda redaljka. pirat-lokum je samo alat za ispravak percepcije. ako čekaš tjedan (ili dulje) sljedeću jepizodu, pogubiš niti konaca. a propos mandinog loriana, svemirski vestern je savršeno "ovaploćiofirefly (naprasno ukinut zbog nesposobnih budala u fox-u). mandin mali došao je bitno poslije no koncept je nalikujuć, samo što je firefly bio (i ostao) nedostižno najbolje što je televizija serijski počinila (čitaj: najsrčanije preporuke + film serenity povrh svega). mando nije loš no unešto prekratak po epizodi a i sezone su prerijetke. tu ima materijala za derat svakoga dana godinama, a da ne doipizdi. haug. 

 Iako i ja volim bingewatching, olitiga sezonu dnevno pogledat, shvatio sam da nakon takvog gledanja serija puno manje zapamtim, jer je prevelik priljev informacija u kratkom vremenu. Puno mi duže detalji ostanu u sječanju ako gledam nešto jednom tjedno, valjda ima vremena sjest na svoje mjesto, a i ako je dobra serija razmišljam povremeno o radnji dok čekam sljedeću.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ajar kaže...

iz bogatnog mnogostoljetnog iskustva mogu ovako mudrosrati: serije nema smisla gledati kako se emitiraju, čekajuć sveudilj. najbolji dojam stječe se gomilanjem čitavih sezona na hrpu pa onda redaljka. pirat-lokum je samo alat za ispravak percepcije. ako čekaš tjedan (ili dulje) sljedeću jepizodu, pogubiš niti konaca. a propos mandinog loriana, svemirski vestern je savršeno "ovaploćiofirefly (naprasno ukinut zbog nesposobnih budala u fox-u). mandin mali došao je bitno poslije no koncept je nalikujuć, samo što je firefly bio (i ostao) nedostižno najbolje što je televizija serijski počinila (čitaj: najsrčanije preporuke + film serenity povrh svega). mando nije loš no unešto prekratak po epizodi a i sezone su prerijetke. tu ima materijala za derat svakoga dana godinama, a da ne doipizdi. haug. 

Da, i ja sam čekao svih 10 komada Mandaloriana da onda u 2 dana po 5 komada. 1h traje epizoda ali imaš osjećaš da gledaš onu od 42 minute..  Naravno piratizovao sam o tome i jeste tema. Da znam da će biti recimo 3 sezone ili 5... čekao bih narednih još koliko trebam godina... Jedina serija koja gledam Cast sa uživanjem kao i samu seriju.. one slike i art-ovi prije nego štgo su počeli da snimaju.

Ahh.. firefly.. isto iz bogatog mnogostoljetnog iskustva serija je zamjenjena zbog neke policijske serije... ahh ivdim imaš link.. ali na looperu.. pročitam kasnije. Da, i Fireflay mi je ono vrh vrhova.. ali uvijek ima nešo što prestiže granice kvalitete.

Pravi primjer je The Mandalorian. 

16 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Envy kaže...

Završio sam neki dan The Mandaloriana i mogu reći da je sa pravom najpiratiziranija serija u 2020 jer dugo ovako nešto kvalitetno nisam gledao.

 

Ako misliš da je Mando kvalitetan onda pogledaj "The Expanse" -  vrh SF tematike u zadnjih 20 godina.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Korny1603987 kaže...
Envy kaže...

Završio sam neki dan The Mandaloriana i mogu reći da je sa pravom najpiratiziranija serija u 2020 jer dugo ovako nešto kvalitetno nisam gledao.

 

Ako misliš da je Mando kvalitetan onda pogledaj "The Expanse" -  vrh SF tematike u zadnjih 20 godina.

Ako je to ona kada sam prvi put otišao u CH a mislim da jeste jer je godina 2015-- onda.. ne znam.

Mislim da je o njoj govorio BlueMax i mislim daj e u potpunosti u pravu.. ali opet moram sve fino da to provjerim. Ako je iole dobra kao što joj ocjena govori.. imam dobru sapunicu za gledanje.

Sa Mandalorianom se ne može danas ništa porediti... to je klasa, univerzum, ili paralelni svemir za sebe.

Ali u svakom slučaju hvala. Stavio sam + na The Expanse u iMDB-u. Možda ga ima i na Netflixu, da ne koristim zelenu ikonu? 

16 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Mandalorian je mala serijica koja se obujmom i sociolškim razmišljanjima ne može usporediti sa Expanse.  Većina epizodica je 30 minuta  gdje kopiraju teme kao 7 veličanstvenih ili Django.  Kao da rade strip. The expanse je kao da čitaš roman od 1000 stranica gdje imaš prikaz fizike i biologije kao da je pisao A.C. Clarke, prikaz političkog odnosa između Marsa, Zemlje i Vanjskog pojasa, motivacije i osobni interesi. Pogledao sam svaku epizodu Mandaloriana, ali su su više teme PG13.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Korny1603987 kaže...

Mandalorian je mala serijica koja se obujmom i sociolškim razmišljanjima ne može usporediti sa Expanse.  Većina epizodica je 30 minuta  gdje kopiraju teme kao 7 veličanstvenih ili Django.  Kao da rade strip. The expanse je kao da čitaš roman od 1000 stranica gdje imaš prikaz fizike i biologije kao da je pisao A.C. Clarke, prikaz političkog odnosa između Marsa, Zemlje i Vanjskog pojasa, motivacije i osobni interesi. Pogledao sam svaku epizodu Mandaloriana, ali su su više teme PG13.

Dobro, u skaldu sa temom piratizirat ćemo i The Expanse.. pa možda u kišno proljeće odgledati, a možda početi i od sutra. 

12 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Ne želim sudjelovati u svađi je li bolji Mandalorian ili The Expanse. Ako ima netko za svađati se koja je gora serija od te dvije, tu sam.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Mandalorian i The Expanse nisu ista kategorija. Kao da uspoređuješ laku i tešku kategoriju u boksu. 

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
BlueMax kaže...

Ne želim sudjelovati u svađi je li bolji Mandalorian ili The Expanse. Ako ima netko za svađati se koja je gora serija od te dvije, tu sam.

 Mandalorian definitvno nesto bolji no da obadvoje je smeće, traži dalje.

5 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Expanse jos i nekako ali Mandalorian? Meni nist posebno. Kratko plitko manje vise dosadno... Odgledao po inerciji jednom i nikad vise.....

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice