The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

poruka: 73
|
čitano: 14.863
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20".
13 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

I što se čude?

Neka ukinu regionalna ograničenja streaming servisa pa ljudi neće piratizirati

 
30 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Nisko smo pali kad je takva glupost prva na listi.
Pis on ju :P
Moj PC  
13 42 hvala 0
15 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Piratstvo je odraz uspješnog i popularnog sadržaja. Disney+ raste nevjerojatnom brzinom, trenutno imaju preko 130 milijuna pretplatnika. Ako nastave ovako rasti, mogli bi kroz 2 godine prestići čak i Netflix.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Onda vi sa bug.hr nemate pristup piratiziranim torrentima kad takve statistike izbacujete.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

Kad bi svi streaming servisi se udružili međusobno za neku fer cijenu glede pretplate, i kad bi postigli međusobno dogovor da dijele profit na temelju šta korisnici gledaju, nebi se toliko ni piratiziralo.

 

A s druge strane, torrent neće nikad izginuti.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
dreadmoore kaže...
Onda vi sa bug.hr nemate pristup piratiziranim torrentima kad takve statistike izbacujete.

 Pa nije ilegalno otvarati torrent stranice. Nisu morali skidati seriju da dođu do statistike..

14 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ovo je bio sarkazam na neki drugi način, pa znam ali eto malo da ih podbodem.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
online
The Mandalorian je najčešće piratizirana serija 20

vjerojatno je uzrok u tome što još nije izumljen beskar za plaćanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ajar kaže...

vjerojatno je uzrok u tome što još nije izumljen beskar za plaćanje. 

Ne znam kakva je situacija kod vas tamo u Outer Rim regiji u koju spada Hrvatska, ali kod nas koji smo bliže središtu galaksije ne prihvaćaju beskar u svakom dućanu. Republički credit prihvaćaju svi, ali on je jako oslabio otkako je Imperija pala. Mi koji se bavimo majnanjem štednju držimo u Beskarcoin-u, Azuritecoin-u i Wookiecoin-u. 

5 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
ovo ispad samo da sirotinja skida...skidaju i američani...nisu ni oni cicali veslo...s parama koje ušparaš od tih sranja kupiš komad hardware-a

sve dok budem mogao koristiti torrente ću to raditi...sad to radim bez VPN...kasnije ako bude potrebe VPN

da tvrtke koje stoje iza VPN usluga ovise samo o sirotinji nebi ni postojale
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 2 hvala 2
11 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Rado bi platio, ali nema Disney plusa u nas Hrvata...jbga.

Cak nije problem ni cijena (mislim da Netflix i Amazon kod nas imaju ok cijenu), koliko nedostatak sadrzaja. Recimo Amazon je kod nas pusiona, jednostavno je puno premalo sadrzaja koji nude.

Netflix je tu puno jaci, pogotovo sa svojom produkcijom.

HBO nisam probao, niti ne zelim, obzirom da sadrzaj pustaju uglavnom u 720p kvaliteti...

Bilo bi super kad bi postojao one for all servis, ali mislim da nije realno ocekivati tako nesto jer bi preduvjet za to bio dogovor svih tih velikih igraca na streaming sceni.
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
evo ja želim 4K HDR stream...a ne mogu jerbo priko 15 mbps ne ide ma koga god izabrao (Optima,A1,HT)

znači ili torrente ili 720-1080

riješenje je u prepaid card...znači platiš određenu količinu sati i gledaš što hoćeš dok ne potrošiš te sate
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Evo ja danas počeo ponovno gledati the expanse inaće gledao preko stremio ali pola ih nema prijevod stao bio na 7 epizodi 4 sezone.Danas počeo ove preostale nigdje usranog prijevoda kako treba, skinem na kraju balkan green kodi sve radi kako treba.Kad dođe vrijeme i zabrane pirate tad ih neću ni gledati, do tad ču maksimalno iskorištavati da sam u njemačkoj i da pretplatu netflixa ili Amazon prime zaradim za 1h nebi se sigurno zajebavao sa piratima i torrentima.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Maddog_HR kaže...
Rado bi platio, ali nema Disney plusa u nas Hrvata...jbga.

Cak nije problem ni cijena (mislim da Netflix i Amazon kod nas imaju ok cijenu), koliko nedostatak sadrzaja. Recimo Amazon je kod nas pusiona, jednostavno je puno premalo sadrzaja koji nude.

Netflix je tu puno jaci, pogotovo sa svojom produkcijom.

HBO nisam probao, niti ne zelim, obzirom da sadrzaj pustaju uglavnom u 720p kvaliteti...

Bilo bi super kad bi postojao one for all servis, ali mislim da nije realno ocekivati tako nesto jer bi preduvjet za to bio dogovor svih tih velikih igraca na streaming sceni.

Šta je dobro na Netflixu? Kruna, Dain gambit.. ne mogu da se sjetim više. Da ne govorim o silnim serijama koje su kupili od manjih TV kuća i iste uništile.
Sa druge strane Netflix će morati još više da odšnjira kesu, jer Disney+ sada ima Marvela + NAT GEO i još nešto... Mandolorioan samo kada se sjetim prve Sezone.. evo druga čeka čim završim ovu Mračnu Građu.

HBO ima produkciju da glava boli: Černobil, Game of Thrones, evo sada gledam His Dark Materials... i što je najvažnije aktivirao rodieljima Netflix i tata kao veliki ljubitelj 007 pita mene ima li na tu (na Netflixu) neki film od njega.. ja na HBO i imam šta vidjeti.. svih mislim 26 ili 27 007-ca na repertoaru. Također HBO surađuje sa BBC-em.

Amazon Prime isto tako ima par vrhunskih serija.. The Grand Tour mi samo pada na pamet.

AppleTV+ ima od Ridley Vučiji odgoj.. to je smao što mi pada na pamet.

A ovo zadnje što sam ti boldovao - to komodno možeš da zaboraviš.. sad svatko hoće dio kolača. Prošle godine u ovo doba kada je Korona i Lockdown krenuo.. Telemach je doslovce SVE otključao pod slogano "U teškim vremeni i mi ćemo biti sa vama", tako nekako. Cinestari, Cinemaxi, HBO GO, videoteku sa 16.000 naslova... sada nešto dobiti ujedinjeno... ma nema teorije.. Covid je i streaming servise i Colabration servise (Zoom, Teams) podigao u nebesa.

Uređivano: Koliko ono traže za novog 007? 600M USD.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 21:32 (Envy).
15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
maximus007 kaže...

I što se čude?

Neka ukinu regionalna ograničenja streaming servisa pa ljudi neće piratizirati

I ako ukinu džaba im sve ako nema prevoda. Na stranu mi informatičari koji kao znamo engleski bolje od maternjeg Hrvatskog.
Ali ako uzmeš primjer Taboo od Tom Hardy, lik je toliko dobro glumio i pričao sebi u bradu da su se čak i amerikanci žalili da ne razumiju sve dijaloge.

Dobro znamo u zadnje dvije godine sa 12 prevedenih naslova kako je Netflix prošao na našem tržištu. I sada kada je prevedeno 600' naslova Netflix je srušio BHtelecom.

Nije da ističem da je sada neki bolji od drugog ali lično kada bih ja birao, u ovom trenutku bio bi to HBO GO. 

15 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Antiseptik kaže...
Nisko smo pali kad je takva glupost prva na listi.

 Vidim da ti je puno ljudi dalo TD, ali u pravu si pa da ti ja dam bolji argument.

 

Problem Mandaloriana nije u tome da je lose snimljen, ili da ima los scenarij/glumu.

Problem je sto moras investirati sate i sate u gledanje nekog prethodnog sadrzaja da bi serija imala ocekivani utjecaj na gledatelja.

 

Nazalost, kako je Disney kupio sve, onda nas ceka baraza takvog sadrzaja koji ce biti zanimljiv samo okorjelim fanovima.

 

Ako netko nije gledao Star Wars animirane serijale na Cartoon Networku, onda mu pojava Ashoke Tano ne znaci nista.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Baš suprotno. Da je za hard core fanove ne bi bila najskidanija.

90% cameova u seriji nije imalo utjecaj na mene jer nisam imao doticaj s likovima prije, a opet mi je kroz obje sezone prokleto zabavna. Treća će biti bitno drugačija i možda su trebali ovdje stati, ali o tom potom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
moj piratluk nije od jučer...tamo početkom 90'... dva VHS recordera i onda kopiranje filmova iz video kluba...tada otkrih da du neki filmovi imali zaštitu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
wyks kaže...
Antiseptik kaže...
Nisko smo pali kad je takva glupost prva na listi.

 Vidim da ti je puno ljudi dalo TD, ali u pravu si pa da ti ja dam bolji argument.

 

Problem Mandaloriana nije u tome da je lose snimljen, ili da ima los scenarij/glumu.

Problem je sto moras investirati sate i sate u gledanje nekog prethodnog sadrzaja da bi serija imala ocekivani utjecaj na gledatelja.

 

Nazalost, kako je Disney kupio sve, onda nas ceka baraza takvog sadrzaja koji ce biti zanimljiv samo okorjelim fanovima.

 

Ako netko nije gledao Star Wars animirane serijale na Cartoon Networku, onda mu pojava Ashoke Tano ne znaci nista.

 

 

 Ne moraš ništa znati od prije, to i je ljepota ove serije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Antiseptik kaže...
Nisko smo pali kad je takva glupost prva na listi.

 Ova serija je odlicna kakav je ostatak SWa. Nikad necu razumijeti zasto je toliko popularna fransiza

10 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij

a ne znam, gledao sam sa curom a ona inače odbija svaki doticaj sa star warsom.

 

Mandaloriana je doduše s guštom pogledala, većinom vjerojatno zbog tog prokleto slatkog baby yode

4 godine
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ja kao fan STAR WARSA slobodno mogu napisati da je Mandalorian u rangu originalna tri filma dok ove novije debelo šiša, doduše Rouge one i Han Solo su također kvalitetno odrađeni. btw još nisam pogledao ni jednu epizodu druge sezone nego sam čekao da sve završe pa ću ih za jedan vikend pogledati u komadu. Što se tiče dileme streaming servisa kako imam Netflix i Hbo Go (imao sam i amazon prime) tko zna engleski Netflix je puno bolji (ima najviše sadržaja) dok tko nezna eng Hbo Go je sasvim ok. Za kolegu koji je napisao za Bond serijal na HBO go , oni će tu biti samo jedno vrijeme pa više neće biti dostupni jer otkada imam Hbo uvijek bude jedno vrijeme neki serijal filmova (prije Bonda je su bili Star Wars filmovi pa prije njih svi Marvelovi filmovi).
lp
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
bill86 kaže...
Ja kao fan STAR WARSA slobodno mogu napisati da je Mandalorian u rangu originalna tri filma dok ove novije debelo šiša, doduše Rouge one i Han Solo su također kvalitetno odrađeni. btw još nisam pogledao ni jednu epizodu druge sezone nego sam čekao da sve završe pa ću ih za jedan vikend pogledati u komadu. Što se tiče dileme streaming servisa kako imam Netflix i Hbo Go (imao sam i amazon prime) tko zna engleski Netflix je puno bolji (ima najviše sadržaja) dok tko nezna eng Hbo Go je sasvim ok. Za kolegu koji je napisao za Bond serijal na HBO go , oni će tu biti samo jedno vrijeme pa više neće biti dostupni jer otkada imam Hbo uvijek bude jedno vrijeme neki serijal filmova (prije Bonda je su bili Star Wars filmovi pa prije njih svi Marvelovi filmovi).
lp

 završila je 2. sezona a vjerojatno i serija

I da, dobra je, totalni duhovni nasljednik starog serijala filmova

12 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
sirka666 kaže...
wyks kaže...
Antiseptik kaže...
Nisko smo pali kad je takva glupost prva na listi.

 Vidim da ti je puno ljudi dalo TD, ali u pravu si pa da ti ja dam bolji argument.

 

Problem Mandaloriana nije u tome da je lose snimljen, ili da ima los scenarij/glumu.

Problem je sto moras investirati sate i sate u gledanje nekog prethodnog sadrzaja da bi serija imala ocekivani utjecaj na gledatelja.

 

Nazalost, kako je Disney kupio sve, onda nas ceka baraza takvog sadrzaja koji ce biti zanimljiv samo okorjelim fanovima.

 

Ako netko nije gledao Star Wars animirane serijale na Cartoon Networku, onda mu pojava Ashoke Tano ne znaci nista.

 

 

 Ne moraš ništa znati od prije, to i je ljepota ove serije.

 HUH ????

 

Ashoka, Boba Fett, fucking Thrawn !!!!

 

Mislim ne moraš znati, ali ako si čitao Thrawn knjige, gledao Clone Wars, te Bobu Fetta i njegove pustolovina nakon Sarlac pita u stripu, točno ti milo dođe kad te likove vidiš uživo.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 9:50 (DarthMarkus).
5 godina
protjeran
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Sorry, ljudi, ali Star Wars je meni u rangu turskih sapunica: govno (za malu djecu) u bezbroj nastavaka.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 9:48 (Antiseptik).
Moj PC  
3 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Antiseptik kaže...
Sorry, ljudi, ali Star Wars je meni u rangu turskih sapunica: govno (za malu djecu) u bezbroj nastavaka.

 ....

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Već su potvrdili Season 3.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Ma ti si ustvari latentni pe... , ups, mislio sam reći latentni gledatelj mandaloriana, samo si to ne želiš priznati. Zato stalno ponavljaš kak ti je to glupost, kak je sapunica itd.
Svak se češe gdje ga svrbi :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 10:05 (picajzla0707).
15 godina
online
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Antiseptik kaže...
Sorry, ljudi, ali Star Wars je meni u rangu turskih sapunica: govno (za malu djecu) u bezbroj nastavaka.

pa što onda gledaš turske sapunice i mandaloriana?

11 godina
offline
Re: The Mandalorian je najčešće piratizirana serij
Kao sto je receno, Netflix ima najvise sadrzaja, a tu ne mislim samo na serije, vec i dokumentarce i filmove.

Amazon ima par dobrih serija (TGT, The Boys, Expanse...ima sve Seinfelde), ali je kolicinom sadrzaja neznatan u usporedbi sa Netflixom - koji ima i puno vise kvalitetnih serija. Ono sto valja na Amazonu pogledas u par mjeseci, pa pretplata moze komotno na pauzu 6-12 mjeseci dok ne dodaju novi sadrzaj. Netflix tu isto prednjaci obzirom da sadrzaj dodaju svaki tjedan.

HBO Go ima sadrzaja, ali ih jebe kvaliteta streama...ne kuzim zasto nemaju sve Full HD, da ne pricam 4k.

A Mandalorian, na stranu sto sam SW fan, je jebenica. Odlican western smjesten u SW universe. Veselim se 3. sezoni i drugim najavljenim spin-offima SW svijeta.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 14:05 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice