The Last of Us Part II dobio novi trailer

poruka: 10
|
čitano: 4.572
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Last of Us Part II dobio novi trailer".
13 godina
neaktivan
offline
The Last of Us Part II dobio novi trailer

Proučite malo "spoilere" koji su iscurili i, naravno - glasajte novčanikom odosno - bojkotirajte.

 
6 1 hvala 3
13 godina
offline
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
Rootsman kaže...

Proučite malo "spoilere" koji su iscurili i, naravno - glasajte novčanikom odosno - bojkotirajte.

 2 sata spoilera u igri koja traje 20 sati ili više. Bez ikakvog konteksta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
Bas zanimljivo sto nisu prikazali njihovog omiljenog SJW lika (Abby) vjerojatno pokusavaju cim vise ljudi namagarciti pa da ne otkazu prednarudzbe.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 21:17 (MeowMelon).
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
Rootsman kaže...

Proučite malo "spoilere" koji su iscurili i, naravno - glasajte novčanikom odosno - bojkotirajte.

 U cemu je problem?

11 godina
protjeran
offline
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
Rootsman kaže...

Proučite malo "spoilere" koji su iscurili i, naravno - glasajte novčanikom odosno - bojkotirajte.

 Ja vec otkazao, nepada mi napamet podrzavati takvo "glupiranje". Kod nas je tolko daleko otislo da je lik koji ima gaming store otkazao 20.000 narudzbi igre za trgovinu, kaze profit ga ne zanima ako ce bar malo ostetiti produkciju treceg djela, jer kako kaze to nije ono sto su svi htjeli. Postali su kao Netflix koji samo "diverziju" gleda i sta ti ja znam!

16 godina
offline
The Last of Us Part II dobio novi trailer

Meni jedan detalj slučajno spoilao neki internet troll, pa sam si išao do kraja spoilati. Odigrajte ponovno jedinicu, a novce natrag u kasicu. Vjerujte mi... Radnja je takav proljev i "wtf" SJW retardacija da je za plakati. Ono, pouka ko u bajke za djecu do 5 godina starosti.
I ima da što više ljudi to zna, da barem bude najveći flop ikad jer drugo nisu ni zaslužili!

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 2 hvala 1
10 godina
offline
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
Pa pogledajte samo komentare i like dislike ratio. O da, nemozete,iskljuceni su.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Last of Us Part II dobio novi trailer

Moze li netko bez spojlera objasniti u cemu je problem. Nece da gledam leaks jer onda necu ni igrati. Svi pricaju o SJW, o cemu se radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: The Last of Us Part II dobio novi trailer
O_O_O kaže...

Moze li netko bez spojlera objasniti u cemu je problem. Nece da gledam leaks jer onda necu ni igrati. Svi pricaju o SJW, o cemu se radi?

 Problem ukratko: Transfobija

 

Ako ne patis od nje, onda pogledaj trailer, pricekaj review od nekoga tko inace ima tebi slicne ukuse i potom odluci.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
12 godina
neaktivan
offline
The Last of Us Part II dobio novi trailer

Nema to veze sa transfobijom ...

Ima veze sa nametanjem stavova tamo di ih nije bilo od strane LGBTQXYZ zajednica i neznam čega.

Nikako dočekat ovaj tlou2 još od kad san završia prvi dio, ali izgleda da nastavak neću ni dočekat...

Kako su lipo sakrili sve detalje u novome traileru, izgleda ko super nastavak, i onda će te dočekat nečija filozofija i nametanje stavova i pogleda na svijet, koji nemaju veze s originalnom pričom.

Nije problem ni šta prekineš glavne likove u nastavku, problem je kako je to napravljeno i šta se skriva iza te poruke...

Ja ću zaobić...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice