The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

poruka: 18
|
čitano: 5.748
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju".
5 godina
protjeran
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

Dakle, još jedna ekranizirana budalaština. 

Pis on ju :P
Moj PC  
11 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
Ne znam, sve te price od uncharteda do tlou su dobre u igrama. Realno to su vec 100 put zraubani plotovi iz filmskog svijeta i sad to vracat nazad na film. Morat ce bit jako dobra gluma, atmostera,sitnice jer sve ostalo je kopija kopije...
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

čudi me da još nisu naručili bar dvije sezone s po 13 jednosatnih epizoda adaptacije tetrisa ili bejewelled ili insaniquarium-a. toliko dugo igramo a nitko ni "trc". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

Sad im je ideja (scenario) serviran na pladnju.. ostaje samo izvedba.

Ako ću iskreno.. Witcher, blag veze nemam šta sam gledao. Znam samo da radnja serije nija ista kao i radnja filma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

Mi koji smo igrali igru ćemo vjerojatno biti razočarani, ako dobro snime seriju pošto sama igra traje nekih 11 sati (taman sezona) obični smrtnici će imati priliku uživati u jednoj od najljepših prića u igrama. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 22:24 (Gajotres).
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

nova doza sjw gluposti.

serija rađena za sjw ekipu, cuckman će briljirati, namjerno će staviti stvari na koje će ljudi burno reagirat..

 
4 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

nikad mi nije bilo jasno zašto je TLOU toliko popularan, odigrao sam prvi dio prije pola godine igra je čisti prosjek.

igra kao npr SOMA je imala puno bolju priču, i sjećam se radnje nakon 5 godina.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
MadDogMattis kaže...

nova doza sjw gluposti.

serija rađena za sjw ekipu, cuckman će briljirati, namjerno će staviti stvari na koje će ljudi burno reagirat..

 Vidi ti se po avataru šta te rajca lol

15 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
Gajotres kaže...

Mi koji smo igrali igru ćemo vjerojatno biti razočarani, ako dobro snime seriju pošto sama igra traje nekih 11 sati (taman sezona) obični smrtnici će imati priliku uživati u jednoj od najljepših prića u igrama. 

 Dakle ljudi kupuju playstation radi igre od 11 sati. Nikad me to nije privlačilo.

7 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
sminigo kaže...
MadDogMattis kaže...

nova doza sjw gluposti.

serija rađena za sjw ekipu, cuckman će briljirati, namjerno će staviti stvari na koje će ljudi burno reagirat..

 Vidi ti se po avataru šta te rajca lol

 šta po avatarima zaključujemo tko ima kakve fetiše ?
wtf ?

4 godine
protjeran
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju
Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

 

zašto raditi ekranizaciju igre koja je linearna i zapravo je više film nego igra? pa zbog grabeža love naravno. Ovo definitivno po meni nije serija za one koji su igrali igru, zašto bi gubio vrijeme na to kad znam kompletnu priču i znam da će glavni naglasak biti na odnos joela i ellie?

 

još će samo napucati što više sjw pizdarija i eto ti serije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
bloodborne kaže...

Ajme da i ajme neeeeeeeee. Ellie mi je onako malo iritantna u igri posebno u Part Two ali ovo će biti havarija. 

13 godina
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

Najbolji casting 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
bloodborne kaže...

 Problem sa tom ulogom je što je teško naći nekoga jer realno nemaš puno izbora. Treba ti netko s prethodnim iskustvom a da glumi 13-godišnje dijete. 

Mislim da je odabir glumaca sasvim ok. Vidjet ćemo kako će to ispasti na kraju. Ako bude barem blizu kvaliteti Chernobyla onda će biti super. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
Cansee kaže...

 

zašto raditi ekranizaciju igre koja je linearna i zapravo je više film nego igra? pa zbog grabeža love naravno.

 Pa ideja im je vjerojatno bila da naprave seriju zbog ljudi koje ne zanima gaming. Da ta priča dođe do ljudi koji nikad nisu igrali igre. A usput i fanovi igre će sigurno pogledati. I naravno da rade zbog love. Pa sve u filmskoj, gaming ili bilo kojoj drugoj industriji se radi zbog love. Zbog čega drugog?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: The Last of Us: HBO službeno naručio TV adapta
antimadridista kaže...
Cansee kaže...

 

zašto raditi ekranizaciju igre koja je linearna i zapravo je više film nego igra? pa zbog grabeža love naravno.

 Pa ideja im je vjerojatno bila da naprave seriju zbog ljudi koje ne zanima gaming. Da ta priča dođe do ljudi koji nikad nisu igrali igre. A usput i fanovi igre će sigurno pogledati. I naravno da rade zbog love. Pa sve u filmskoj, gaming ili bilo kojoj drugoj industriji se radi zbog love. Zbog čega drugog?

 

ja sam fan prve igre i ne pada mi napamet gledat ovo, a vidim po komentarima po netu da nisam ni blizu jedini

3 godine
protjeran
offline
The Last of Us: HBO službeno naručio TV adaptaciju

Nisam siguran da ovaj serijal može funkcionirati kao serija i biti u tome jako uspješan kao što je bila igra. Možda bi prošlo kao mini-serija.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice