Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

poruka: 42
|
čitano: 36.997
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez".
13 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu

Iskustvo korištenja je opisano dosta detaljno u drugom dijelu teksta, a na navedene probleme nisam nailazio (testirao sam na Android TV-u i putem njihovog Android STB-a, u periodu od oko dva mjeseca). Postojao je sitan problem s listanjem kanala (ponekad bi se automatski aktivirao EPG, umjesto da me daljinac prebaci na sljedeći kanal), kojeg sam prijavio čim sam ga uočio, te je on idućeg dana kroz nadogradnju aplikacije bio uklonjen. Općento je kod ovakvih rješenja nezahvalno uspoređivati sadašnje korisničko iskustvo s onime od prije par mjeseci, jer se stvari drastično mijenjaju na mjesečoj, čak i tjednoj bazi.

 

To su moja iskustva od prije 3 mjeseca kad sam uslugu zadnji puta koristio. Bilo bi odlično da su se stvari od onda promijenile. Još sam zaboravio napisati da mi je na mnogim kanalima tijekom reprodukcije dolazilo do 'kockica' i smetnji (gledam na PC-u), kao da gledam preko antene i bude preslab signal. Sigurno nije do internetske konekcije, imam optiku 300/200, tada je bila još 200/100. 

Možda na android boxu to radi bolje, no imao sam iste probleme i pri reprodukciji na smartphoneu, no na smart tv-u nisam probao. 

Veselim se novoj ponudi programa, jer kad bi se popravila situacija s problemima koje sam imao, rado bih se vratio na gonet, jer je sučelje puno bolje i preglednije nego na eonu. A i sviđa mi se par sitnica, recimo da ti na glavnom ekranu pored datuma piše i čije ime danas slavi imendan 😊

U svakom slučaju, nakon što su najavljene neke promjene, svakako ću obratiti pažnju na novu ponudu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 23:53 (guslac).
11 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Friday kaže...

Bit ce vam mozda cudno ali u HR je situacija sa fiksnim internetom bolja nego u Irskoj. Cak i mobilni internet je u dobrom dijelu zemlje znanstvena fantastika. Ja zivim u Dublinu i do prije nekih godinu dana kod kuce nisam imao gotovo nikakav signal na mobitelu. Internet ako i radi brzina je bila oko 0.1 mbps

 Zasto bi nam bilo cudno?pa irska je pripizdina u rangu hrvacke samo eto zadnjih godina su se poslozili za razliku od nas,al infrastruktura to neprati.nije to jedna svica ili austrija koje su decenijama bogate zemlje

15 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
ryobi kaže...
Gajotres kaže...

Evo ga presuda oko HRT pretplate. Meni su dva puta pokušali prodati ciglu, evo za ovaj zadnji kada su rekli da pokreću prekršajni postupak, prošlo je godinu dana i ništa. Ide automatska zastara. 

 Pošto imaš iskustva, da li možeš u kratkim crtama napisati postupak kako prestati plaćati hrt harač?

Znači korak po korak što raditi i kako odjaviti prijemnik, jer radije ću za te novce plaćati ovaj gonet.

 

Osobno nisam otkazivao HRT, ali to je odradila moja punica. Ima na HRT stranici pdf kojeg popuniš i pošalješ njima. Moraš samo jednu stvar napraviti, na samom pdf ima stavka da im dopuštaš da ti svaki put uđu u kuću. Taj dio ukloniš i pošalješ zahtjev. 

Ja sam kupio kuću, stari vlasnik je odjavio TV a meni je inkasator došao tjedan dana nakon kupovine. 

Procedura je jednostavna nakon toga.

- Kada ti on dođe jedino što ne smiješ je potpisati što god da ti dade i kaže, oni ti rade na proviziju. 

- Dolazi famozna uplatnica na 6 mjeseci zaostale pretplate koju ignoriraš

- Bitan je ovaj ignore dio, ako im se javiš i kažeš koji k*** mislim da je tada vjeća vjerojatnos da će ti pokrenuti prekršajni sud, ne ponavljaj tuđe greške

- Nakon toga ti dolazi upozorenje da pokreću prekršajni postupak protiv tebe (ali ne od suda nego baš od HRT-a), opet taktika plašenja gdje ti kažu da ćeš morati platiti kaznu plus sve zaostale pretplate. Ja sam sebi naraćunao da bi do bilo nekih 2.5k kn

- Ako ti pokrenu prekršajni sud što ti je vjerojatnost minimalna možeš se očitovati pismneno ili otiči na sam sud i osobno se braniti 

- Napišeš pismeno očitovanje, za ovo ti preporučujem odvjetnika - da ne postoji prijemnik na navedenoj adresi te da je nejasno na koji način je utvrđeno da posjedujem tv i da su nejasni navodi koji se odnose na dan nabave navedenog prijemnika, te zatražiti pozivanje svjedoka - kontrolora i mene na suočavanje ukoliko je to potrebno

- dobiješ riješenje u svoju korist, ono što sam postao gore. 

- ukratko zastara prekršaja u ovom slučaju se ne računa trenutak od kad ti je bio kontrolor nego od trenutka nabave TV-a ili drugog uređaja a pošto to ne mogu dokazati gube po defaultu.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 9:38 (Gajotres).
15 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Ja bih osobno u slučaju odjave prijeminka prethodno preporučio da odnesete TV ili neki drugi prijemnik u RTV servis ili reciklažno dvorište i da tražite potvrdu da je zaprimljen kao EE otpad. A kopiju potvrde šaljete zajedno sa zahtjevom za odjavom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Sa njihove stranice: "GONET.TV možete gledati na Apple TV-u putem iPhonea putem AirPlaya."

Znači, NIJE podržan na Apple TV-u, da je podržan na Apple TV-u značilo bi da postoji native tvOS aplikacija koju skineš iz store-a na ATV i gledaš, upravljaš ATV daljinskim itd - ovo je BS po pitanju upotrebljivost. Malo provjere informacije prije nego se napišu u članku bi dobro došlo ...

Nije ni EON podržan, ali njih trpim (gledam ih preko prastarog Mi TV boxa) jer su mi trenutno najjednostavniji način za gledati sve SK-ove bez puno za*ebancije. 

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

chromecast 2 se odspoji nakon 10 sekundi.

probao desetak puta i na kraju sve ugasio.

naravno, nije do chromecasta koji svaki dan uredno vrti sve ostalo.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Davor kaže...

Ponuda sportskih kanala će se proširiti s 1. listopadom, u sklopu ovog najavljenog povećanja cijene na 69 kn/mj. Iz GONET.TV-a su mi istaknuli da će ponuda svih tipova kanala neprestano rasti, usporedno s povećanjem popularnosti servisa.

 

Moze li info sta otprilike mozemo ocekivati? Arene, Sportklub, Eurosport? Neki strani?

16 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Nadao se maknut sa skupog NetTVPlusa, al izbor Hr programa je mizeran (kao i dokumentaraca), steta. 

 

Jedino, ima Jazz muzicki program, svaka im cast za to! 

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
ivoleko kaže...
Davor kaže...

Ponuda sportskih kanala će se proširiti s 1. listopadom, u sklopu ovog najavljenog povećanja cijene na 69 kn/mj. Iz GONET.TV-a su mi istaknuli da će ponuda svih tipova kanala neprestano rasti, usporedno s povećanjem popularnosti servisa.

 

Moze li info sta otprilike mozemo ocekivati? Arene, Sportklub, Eurosport? Neki strani?

 

Nažalost nemam nikakve informacije o konkretnim novim sportskim programima. Ako što saznam prije 1.10., javim!

Never put Dolby on snake detectors.
13 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Gledam ponudu sportskih programa, ne vidim neke novosti. Dodali su SPTV, ludnica. Puno larme a za niš'.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 8:20 (guslac).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Pozdrav.


Koristim gonet trenutno i povremeno imam problema sa zastajkivanjem slike. Nekad više, nekad manje..

 

Zanima me kakva su vaša iskustva i postoji li neko alternativno rješenje?

 

Eon mi radi odlično i najvjerojatnije ću prijeći na njega, ali gonet ima opciju 3 uređaja istovremeno i nema potrebe za uklanjanjem uređaja iz administracije. Isto, mjesecima koristim gonet, pa sam navikao na sučelje.

 

Ima li kakvo rješenje za to štekanje? Kakvi su drugi - Televio, Iskon ili neki treći?

 

Imam optiku doma, tv se spaja na wifi, na wifiju je preko 100 Mbita..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu

Prije neka 4 dana sam primjetio malo da je zaštekalo ali nije slika smrzla ili takvo što. Očito je, možda su imali kakvih problema. Stvarno sada ništa prekjučer, jučer isto ništa. Govorim o vremenu od 8 navečer kada je špica.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice