Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

poruka: 42
|
čitano: 37.088
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez".
12 godina
neaktivan
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Puno mi je za citat s obzirom koliko gonet nudi, koristio sam ga kako ne koristim HRT i nisan uopce ustekan doma s antenon, zena me trpala da joj nabavin zbog neke emisije jedan period i ubo san gonet.

 

Osin toga sto mozes gledati na tvu koji ne podrzava hrti nase programe sav drugi sadrzaj je iz 2001. Realna cijena Burek i jogurt.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Pola TV kanala su zapravo besplatni TV kanali. 

Nema Discaverya

 

Bezveze

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Ček 69 kn za gledanje na samo jednom uređaju. To je onako no no. 25kn na 4 uređaja je max tv to go.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Nema History Channnel, hystory 2
HBO i CineStar se dodatno plaća, ponuda dječjih programa je siromašna…

Odlično da se konačno nude usluge i bez ikakvih obaveznih dodatnih boxova u vrijeme kada je smart TV standard.

Osobno mi vise odgovara ponuda programa EON TV, no dok ponuda legalnih servisa se ne priblizi s ponudom i cijenom ilegalnih, ostajem na postojećem.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu

@Arienos

U redu je sto zelite izbjeci placanje hrt televizije jer nikako ne zelite gledati hrt televiziju medutim nakon toliko godina prozvakane price jos uvijek vam nije jasno da ne placate hrt program putem pristojbe vec porez na tv/fm prijemnik. Hrt naplacuje taj porez medutim iz tog novca se financira cijeli niz stvari koje propisuje drzava. Samim tim imali vi antenu ili ne imali na isto vas dode. Ako imate bilo kakav prijemnik drzava trazi da na njega platite porez. To vam mogu naplatiti i jer imate mobitel. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 9:03 (psiho84).
3 godine
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Toliki traktat, a ništa o ponudi programa.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Tehnički ne moraš plačati HRT pretplatu i ne mogu te kazniti zbog toga. HRT mora dokazati datum nabave uređaja inaće na sudu taj prekršaj završava automatski u zastari. Možeš pustiti kontrolora u kuću pokazati mu TV i reći mu posaugaj mi ga i ne može ti ništa.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
psiho84 kaže...

@Arienos

U redu je sto zelite izbjeci placanje hrt televizije jer nikako ne zelite gledati hrt televiziju medutim nakon toliko godina prozvakane price jos uvijek vam nije jasno da ne placate hrt program putem pristojbe vec porez na tv/fm prijemnik. Hrt naplacuje taj porez medutim iz tog novca se financira cijeli niz stvari koje propisuje drzava. Samim tim imali vi antenu ili ne imali na isto vas dode. Ako imate bilo kakav prijemnik drzava trazi da na njega platite porez. To vam mogu naplatiti i jer imate mobitel. 

 Nisan nigdje napisa da ne placan HRT sinko, placan ga ali nemam ustekanu antenu, niti imam programe.  U mojoj kuci je tv netflixaja/prime,  screen mirroring i plejka. Onog dana kad ustekan HRT program koji ispire mozak i priton jos pere bolesnu lovu, bacit cu si chunicu svinjama.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Da li ovo radi u inozemstvu?
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
lega iz Osijeka kaže...
Da li ovo radi u inozemstvu?

 

Bolje ti je neku ilegalnu listu uzeti, po svemu sudeci

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Gajotres kaže...
Tehnički ne moraš plačati HRT pretplatu i ne mogu te kazniti zbog toga. HRT mora dokazati datum nabave uređaja inaće na sudu taj prekršaj završava automatski u zastari. Možeš pustiti kontrolora u kuću pokazati mu TV i reći mu posaugaj mi ga i ne može ti ništa.

 Pristojba HRT-u se plaća ako u kućanstvu ili osobnom vozilu imate bilo kakav uređaj koji je sposoban primati Tv ili radijski signal. Plaćam pristojbu iako smatram da je to ostavština nekih prošlih vremena prije interneta. Ali teško im je odreči se tog novca. Easy money.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
DuxCro kaže...
Gajotres kaže...
Tehnički ne moraš plačati HRT pretplatu i ne mogu te kazniti zbog toga. HRT mora dokazati datum nabave uređaja inaće na sudu taj prekršaj završava automatski u zastari. Možeš pustiti kontrolora u kuću pokazati mu TV i reći mu posaugaj mi ga i ne može ti ništa.

 Pristojba HRT-u se plaća ako u kućanstvu ili osobnom vozilu imate bilo kakav uređaj koji je sposoban primati Tv ili radijski signal. Plaćam pristojbu iako smatram da je to ostavština nekih prošlih vremena prije interneta. Ali teško im je odreči se tog novca. Easy money.

 

Baš to, 5-6 godina san izbjegavao dok me nisu ustekali , iako ne koristim usluge niti imam antenu na krovu i sve cime se pozivaju jednostavno tip je cuja yutjub s tv-a i posla racune za placat, jer eto od susjeda je cua ime i prezime koje zivi na adresi. na racunu tj prekrsaju nema oiba nema nist nego jednostvno plati. igg

12 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
lega iz Osijeka kaže...
Da li ovo radi u inozemstvu?

 Radi da, za pogledat hrvatske programe je ok za 39 kn koliko vec

15 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Arienos kaže...
DuxCro kaže...
Gajotres kaže...
Tehnički ne moraš plačati HRT pretplatu i ne mogu te kazniti zbog toga. HRT mora dokazati datum nabave uređaja inaće na sudu taj prekršaj završava automatski u zastari. Možeš pustiti kontrolora u kuću pokazati mu TV i reći mu posaugaj mi ga i ne može ti ništa.

 Pristojba HRT-u se plaća ako u kućanstvu ili osobnom vozilu imate bilo kakav uređaj koji je sposoban primati Tv ili radijski signal. Plaćam pristojbu iako smatram da je to ostavština nekih prošlih vremena prije interneta. Ali teško im je odreči se tog novca. Easy money.

 

Baš to, 5-6 godina san izbjegavao dok me nisu ustekali , iako ne koristim usluge niti imam antenu na krovu i sve cime se pozivaju jednostavno tip je cuja yutjub s tv-a i posla racune za placat, jer eto od susjeda je cua ime i prezime koje zivi na adresi. na racunu tj prekrsaju nema oiba nema nist nego jednostvno plati. igg

 To ti je navlakuša, onda kad platiš si gotov. Zakonski nemaju uporište. Oni moraju dokazati od kad posjeduješ TV ili drugi prijemnik. Kad sjednem sutra za komp priložim screenshot sudske odluke. 

16 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Meni je cak ok 39 kuna za neki osnovni set programa, toliko mozes smanjit racun od tele operatera tako da iskljucit TV i uzmes samo net.

Plus, ovo je prednost jer mogu imat na AppleTV-u, a ne onim jeftinim IPTV uredajima koje daju T-com, A1 i koje su mi vec 3 puta minjali.

 

Ono sto je meni zamjerka je da nema sportkih kanala, nikakvih. A s druge strane operateri te privuku s njima, i onda za koju godinu izgube prava (tipa SportKlub, Liga prvaka na Areni itd.) pa si prisiljen mijenjati operatara.

Postoji li ikakva legalna IPTV alternativa s kojim mogu pokriti sve bitne sportske programe? Cak mi nije potreba da budu HR verzije tih programa, bitno je samo da mogu gledati utakmice.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Autor teksta navodi "..neumjesno je da u 21.st za gledanje TV-a trebamo antenu..", možda bolje da je započeo "..neumjesno je da u 21.st raspravljamo dali u HR barem 90% stanovništva ima dostupan internet sa brzinom većom od tih potrebitih 5 Mbta".
Možda bi to bila bolja tema za Bug, da traže odgovor od svih operatera kada će u svakom gradu ili većem naselju biti omogućen svakom tko želi fiksni pristup internetu, pa taman i onih deklariranih najmanjih 4Mbit-a
I noga u dupe je korak naprijed
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
zvonac99 kaže...
Autor teksta navodi "..neumjesno je da u 21.st za gledanje TV-a trebamo antenu..", možda bolje da je započeo "..neumjesno je da u 21.st raspravljamo dali u HR barem 90% stanovništva ima dostupan internet sa brzinom većom od tih potrebitih 5 Mbta".
Možda bi to bila bolja tema za Bug, da traže odgovor od svih operatera kada će u svakom gradu ili većem naselju biti omogućen svakom tko želi fiksni pristup internetu, pa taman i onih deklariranih najmanjih 4Mbit-a

To je i meni upalo u oko. Zašto bi bilo neumjesno koristiti antenu u 21. stoljeću? Iskreno, po meni je to napredni prijenos podataka (wireless), a sada kad je digitalno kodiranje standard slika je uvijek savršena. Antena košta (riblja kost) koliko? Oko 70 - 100 kn. Kolika je šansa da neka zabit dobije brzi internet, mislim da gotovo nikakva osim preko korištenja satelita ... Prijenos podataka radio valovima po zraku je jeftina i dostupna tehnologija posvuda. Po meni bi sve tak trebalo ići, a da se internet koristi za ove "naprednije" stvari, npr. komunikacija sa svojim TV providerom, ali ako nema interneta da možeš normalno gledati televiziju.

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 13:32 (tjodalv).
4 godine
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
ivgrgic kaže...
Nema History Channnel, hystory 2
HBO i CineStar se dodatno plaća, ponuda dječjih programa je siromašna…

Odlično da se konačno nude usluge i bez ikakvih obaveznih dodatnih boxova u vrijeme kada je smart TV standard.

Osobno mi vise odgovara ponuda programa EON TV, no dok ponuda legalnih servisa se ne priblizi s ponudom i cijenom ilegalnih, ostajem na postojećem.

 Svi će oni imati vrlu sličnu ponudu programa jer je to ponuda za ovo zemljopisno područje. Tako da tu neće biti neke razlike ni po izboru programa ni po cijeni (10 kuna više manje).

ivoleko kaže...

Meni je cak ok 39 kuna za neki osnovni set programa, toliko mozes smanjit racun od tele operatera tako da iskljucit TV i uzmes samo net.

Plus, ovo je prednost jer mogu imat na AppleTV-u, a ne onim jeftinim IPTV uredajima koje daju T-com, A1 i koje su mi vec 3 puta minjali.

 

Ono sto je meni zamjerka je da nema sportkih kanala, nikakvih. A s druge strane operateri te privuku s njima, i onda za koju godinu izgube prava (tipa SportKlub, Liga prvaka na Areni itd.) pa si prisiljen mijenjati operatara.

Postoji li ikakva legalna IPTV alternativa s kojim mogu pokriti sve bitne sportske programe? Cak mi nije potreba da budu HR verzije tih programa, bitno je samo da mogu gledati utakmice.

 Mislim da EON ima sportske programe.

 

Ove stalne promjene paketa programa kod pojedinih providera su još jedan razlog zašto ne želim uzeti obavezu na 24 mjeseca. Ili stalno mijenjati operatera.  To isto dosadi, jer ima raznih faktora koji utječu na uspjeh tog podviga (najbolja ponuda po cijeni, tehnički uvjeti, ogromna administracija A1 i HT, brzina ili sporost prebacivanja na novog operatera).

16 godina
odjavljen
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
DuxCro kaže...

 Pristojba HRT-u se plaća ako u kućanstvu ili osobnom vozilu imate bilo kakav uređaj koji je sposoban primati Tv ili radijski signal. Plaćam pristojbu iako smatram da je to ostavština nekih prošlih vremena prije interneta. Ali teško im je odreči se tog novca. Easy money.

 

Pristojba se placa i u Irskoj - nekih 13 eura mjesecno. Tako da to nije svojstveno samo Hrvatskoj. Ali 13 eura u Irskoj je puno lakse za izdvojiti od 80 (ili koliko vec) kuna u Hrvatskoj.

Imao sam "situaciju" prosle godine sa HRT kontrolerima u Hrvatskoj ajme...

 

Kupio sam kucu 2008. godine i nikada mi nisu stigli ti njihovi "inspektori" tako da nikada nisam placao. Nikad se nisam htio prijaviti sam, jer ono - u drzavi sa 150 nameta ne treba mi jos jedan.

Prosle godine krajem 5. mjeseca stigli u HR sa nasim irskim autom. Nakon par dana stizu HRT inspektori (vrsljali su po cijelom selu). Dobar dan, dobar dan. Vide auto sa irskim tablicama i pitaju nas da li smo voljni placati pretplatu sezonski - dok smo tamo. Naravno, nije uopce problem. Supruga donese osobnu, lik tamo nesto kuca na tabletu, da joj da potpise i nakon svega kaze "sada ste nam duzni prvo platiti pristojbu za zadnjih 6 mjeseci". Mi gledamo, ne vjerujemo svojim usima. Pa kakvih crnih 6 mjeseci, stigli iz Irske prije par dana a nije nas bilo od prosle godine. I prijetnje odmah da nam je pametnije da se to odmah plati jer u protivnom ovrhe i cuda... Ja zamracio totalno. Nakon natezanja dobrih mjesec dana, angaziranja odvjetnika, prijetnji svime i svacime oni ipak odustanu i kazu nam da platimo ipak pocevsi sa 6. mjesecom. Platili 3 mjeseca (dok se nismo vratili u IRL), odjavili i nikad vise necu im kune platiti. Takva stoka da to moze biti, pa to je nevjerojatno. Jos si mislim "pa OK, placat cemo dok smo tu i nije problem". Ma mater vam jebem usranu, pa lipe vise nikada od mene necete vidjeti stoko parazitska pohlepna..

Freak Show Inc.
4 godine
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
zvonac99 kaže...
Autor teksta navodi "..neumjesno je da u 21.st za gledanje TV-a trebamo antenu..", možda bolje da je započeo "..neumjesno je da u 21.st raspravljamo dali u HR barem 90% stanovništva ima dostupan internet sa brzinom većom od tih potrebitih 5 Mbta".
Možda bi to bila bolja tema za Bug, da traže odgovor od svih operatera kada će u svakom gradu ili većem naselju biti omogućen svakom tko želi fiksni pristup internetu, pa taman i onih deklariranih najmanjih 4Mbit-a

 Bravo za tebe da si to primijetio i spomenuo. Jer se o tome (forumaši) dopisujemo u nekoliko različitih tema, što ponekad zasmeta nekih drugim forumašima koji žele čitati samo o mobilnim mreža i sl.

 

Za autora članka - ja sam jedan od onih koji TV gledaju antenom, pa tek onda internetom.

 

I ne, nije neumjesno. Jer kad se maknem iz Zagreba npr. na godišnji odmor, onda nerijetko nemam nikakve uvjete za fiksni priključak interneta, a mobilne mreže (sve redom) su ljeti preopterećene. Tko na godišnjem odmoru gleda TV? Ima nas. Sigurno ne 0-24h ali povremeno - da.

 

Tako da je neumjesno pisati o IPTV-u u državi u kojoj se korisnika vesla na 100 načina, kada je riječ o internetu. U jednoj poruci u drugoj temi spomenuo sam Rumunjsku. Optika od gigabita 8.2 EUR-a (https://www.romaniaexperience.com/speed-of-internet-in-romania/)

16 godina
odjavljen
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Bit ce vam mozda cudno ali u HR je situacija sa fiksnim internetom bolja nego u Irskoj. Cak i mobilni internet je u dobrom dijelu zemlje znanstvena fantastika. Ja zivim u Dublinu i do prije nekih godinu dana kod kuce nisam imao gotovo nikakav signal na mobitelu. Internet ako i radi brzina je bila oko 0.1 mbps

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Friday kaže...

Bit ce vam mozda cudno ali u HR je situacija sa fiksnim internetom bolja nego u Irskoj. Cak i mobilni internet je u dobrom dijelu zemlje znanstvena fantastika. Ja zivim u Dublinu i do prije nekih godinu dana kod kuce nisam imao gotovo nikakav signal na mobitelu. Internet ako i radi brzina je bila oko 0.1 mbps

Ima toga i u Hrvatskoj. I u slučaju fiksnih i u slučaju mobilnih mreža. Čitaj poruke korisnika na Facebook profilima hrvatskih operatera. Odmah ćeš saznati gdje su problemi.

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
zelenapaprika kaže...

Ima toga i u Hrvatskoj. I u slučaju fiksnih i u slučaju mobilnih mreža. Čitaj poruke korisnika na Facebook profilima hrvatskih operatera. Odmah ćeš saznati gdje su problemi.

 

 

 

Sad sam bas pogledao - imam 40 i par minuta koristenja FB-a za cijeli ovaj tjedan. A i to je nesto vezano za zenin biznis. Radije odem na bug forum ili na THR...

Freak Show Inc.
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Ako se zanemare programi koje nećete nikad pokrenuti ("e-sport" kanal, regionalni programi, glazbeni, slovenski, poljski, češki, ...) ostaje lista od cca 30ak kanala za gledanje za 110kn mjesečno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Kakva je kvaliteta, bitrate pojedinih programa između raznih platformi, kao i preko obicne antene? Cisto me zanima osim tog izbora programa. Ne gledam TV ja m8 je irelevantno, sve sta mi je interesantno mi je na YTu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Evo ga presuda oko HRT pretplate. Meni su dva puta pokušali prodati ciglu, evo za ovaj zadnji kada su rekli da pokreću prekršajni postupak, prošlo je godinu dana i ništa. Ide automatska zastara. 

 

 
3 0 hvala 3
16 godina
moderator
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Neflix kaže...
Toliki traktat, a ništa o ponudi programa.

 

Link na kompletnu ponudu programa je u četvrtoj rečenici teksta, evo ovdje još jednom: https://www.gonet.tv/hr/rv_postaja_online/

 

lega iz Osijeka kaže...
Da li ovo radi u inozemstvu?

 

Ukratko, da. Opširnije: https://www.gonet.tv/hr/pitanja/mogu-li-gledati-gonet-tv-u-inozemstvu/

 

ivoleko kaže...

Meni je cak ok 39 kuna za neki osnovni set programa, toliko mozes smanjit racun od tele operatera tako da iskljucit TV i uzmes samo net.

Plus, ovo je prednost jer mogu imat na AppleTV-u, a ne onim jeftinim IPTV uredajima koje daju T-com, A1 i koje su mi vec 3 puta minjali.

 

Ono sto je meni zamjerka je da nema sportkih kanala, nikakvih. A s druge strane operateri te privuku s njima, i onda za koju godinu izgube prava (tipa SportKlub, Liga prvaka na Areni itd.) pa si prisiljen mijenjati operatara.

Postoji li ikakva legalna IPTV alternativa s kojim mogu pokriti sve bitne sportske programe? Cak mi nije potreba da budu HR verzije tih programa, bitno je samo da mogu gledati utakmice.

 

Ponuda sportskih kanala će se proširiti s 1. listopadom, u sklopu ovog najavljenog povećanja cijene na 69 kn/mj. Iz GONET.TV-a su mi istaknuli da će ponuda svih tipova kanala neprestano rasti, usporedno s povećanjem popularnosti servisa.

 

tjodalv kaže...
zvonac99 kaže...
Autor teksta navodi "..neumjesno je da u 21.st za gledanje TV-a trebamo antenu..", možda bolje da je započeo "..neumjesno je da u 21.st raspravljamo dali u HR barem 90% stanovništva ima dostupan internet sa brzinom većom od tih potrebitih 5 Mbta".
Možda bi to bila bolja tema za Bug, da traže odgovor od svih operatera kada će u svakom gradu ili većem naselju biti omogućen svakom tko želi fiksni pristup internetu, pa taman i onih deklariranih najmanjih 4Mbit-a

To je i meni upalo u oko. Zašto bi bilo neumjesno koristiti antenu u 21. stoljeću? Iskreno, po meni je to napredni prijenos podataka (wireless), a sada kad je digitalno kodiranje standard slika je uvijek savršena. Antena košta (riblja kost) koliko? Oko 70 - 100 kn. Kolika je šansa da neka zabit dobije brzi internet, mislim da gotovo nikakva osim preko korištenja satelita ... Prijenos podataka radio valovima po zraku je jeftina i dostupna tehnologija posvuda. Po meni bi sve tak trebalo ići, a da se internet koristi za ove "naprednije" stvari, npr. komunikacija sa svojim TV providerom, ali ako nema interneta da možeš normalno gledati televiziju.

 

Ma nemojte tako ozbiljno i doslovno tumačiti taj komentar iz prve rečenice, to je više zamišljeno kao provokativno-polušaljivi uvod u opis, nego tvrdnja  I sam koristim antenu na mjestima gdje nemam drugih opcija, premda moram priznati da mi ovakav "internetski" način gledanja televizije mnogo bolje odgovara, iz čisto praktičnog razloga: samo mi jedan televizor u kući stoji na mjestu gdje mi je zgodno spojiti antenu. Do druga dva TV-a nema teorije da provlačim antenski kabel, a istovremeno su oba uredno povezana na Wi-Fi, tako da mogu gledati televizijske kanale bez ikakvih dodatnih komplikacija.

 

bus kaže...

Kakva je kvaliteta, bitrate pojedinih programa između raznih platformi, kao i preko obicne antene? Cisto me zanima osim tog izbora programa. Ne gledam TV ja m8 je irelevantno, sve sta mi je interesantno mi je na YTu

 

S normalne udaljenosti nisam vidio nikakvu spomena vrijednu razliku u kvaliteti prikaza u odnosu na kanale koje hvatam preko antene. No svakako bih svakom zainteresiranom korisniku sugerirao da iskoristi ovaj promo period za jednu kunu, jer će imati dovoljno vremena da osobno provjeri zadovoljavaju li tehnikalije njegove potrebe.  

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 20:14 (Davor).
13 godina
offline
Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu bez

Moram priznati da sam pokušao pročitati cijeli tekst, ali sam ga na kraju preletio jer se nigdje ne spominju problemi u radu. A njih je definitivno dosta.

Koristio sam Gonet jedno vrijeme, i najveća zamjerka je da na nekim kanalima (uglavnom domaćim) premotavanje unatrag radi ok, ali neki drugi (FOX, dokumentarci) su katastrofa. Na početku je bilo i jako puno problema s titlovima na filmskim kanalima, jednostavno nisu uopće bili sinkronizirani. Kasnije su kao to popravili, ali su problemi opet došli i nisu se riješili (barem dok sam još bio korisnik). Onda je tu pitanje kvalitete slike - jako loša na programima koji nisu nacionalni. Recimo, filmski su bili baš slabe kvalitete. A kad sam usporedio eon i gonet, eon je imao bolju sliku i na nacionalnim programima. 

Da ne kažem kako im je korisnička služba spora, i neučinkovita. Ja recimo nisam dobio gratis mjesec dana jer sam se pogubio na stranici kad sam se registrirao, i slučajno sam registrirao češku uslugu (koja isto ima hr kanale). No naknadno mi nisu mogli uopće izaći u susret i dati mi tih mjesec dana. Nisam zbog toga propao, ali usluga koja dolazi na novo tržište trebala bi biti fleksibilnija.

Ne znam koji sportski programi dolaze u paket, je li to tako teško napisati?

Uglavnom, kad vidim ponudu možda opet probam da vidim jesu li što poboljšali kvalitetu slike. Treba reći da gonet ima bolje sučelje od eona, pregledniji epg i premotavanje, ali baš te funkcije znale su mi štekati tako da misliš da si nešto premotao prema thumbu kojeg vidiš dok skrolaš, a onda skoči nekamo bezveze na program i ne znaš gdje si.

U svakom slučaju, želim im sve najbolje, ali za sad nisu još nešto.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
guslac kaže...

Moram priznati da sam pokušao pročitati cijeli tekst, ali sam ga na kraju preletio jer se nigdje ne spominju problemi u radu. A njih je definitivno dosta.

Koristio sam Gonet jedno vrijeme, i najveća zamjerka je da na nekim kanalima (uglavnom domaćim) premotavanje unatrag radi ok, ali neki drugi (FOX, dokumentarci) su katastrofa. Na početku je bilo i jako puno problema s titlovima na filmskim kanalima, jednostavno nisu uopće bili sinkronizirani. Kasnije su kao to popravili, ali su problemi opet došli i nisu se riješili (barem dok sam još bio korisnik). Onda je tu pitanje kvalitete slike - jako loša na programima koji nisu nacionalni. Recimo, filmski su bili baš slabe kvalitete. A kad sam usporedio eon i gonet, eon je imao bolju sliku i na nacionalnim programima. 

Da ne kažem kako im je korisnička služba spora, i neučinkovita. Ja recimo nisam dobio gratis mjesec dana jer sam se pogubio na stranici kad sam se registrirao, i slučajno sam registrirao češku uslugu (koja isto ima hr kanale). No naknadno mi nisu mogli uopće izaći u susret i dati mi tih mjesec dana. Nisam zbog toga propao, ali usluga koja dolazi na novo tržište trebala bi biti fleksibilnija.

Ne znam koji sportski programi dolaze u paket, je li to tako teško napisati?

Uglavnom, kad vidim ponudu možda opet probam da vidim jesu li što poboljšali kvalitetu slike. Treba reći da gonet ima bolje sučelje od eona, pregledniji epg i premotavanje, ali baš te funkcije znale su mi štekati tako da misliš da si nešto premotao prema thumbu kojeg vidiš dok skrolaš, a onda skoči nekamo bezveze na program i ne znaš gdje si.

U svakom slučaju, želim im sve najbolje, ali za sad nisu još nešto.

 

Ponuda kanala je linkana na samom početku opisa. Napisao sam u prethodnom odgovoru, ponuda sportskih kanala će se 1.10. proširiti u odnosu na trenutačnu. Evo još jednom linka s kanalima: https://www.gonet.tv/hr/rv_postaja_online/

 

Iskustvo korištenja je opisano dosta detaljno u drugom dijelu teksta, a na navedene probleme nisam nailazio (testirao sam na Android TV-u i putem njihovog Android STB-a, u periodu od oko dva mjeseca). Postojao je sitan problem s listanjem kanala (ponekad bi se automatski aktivirao EPG, umjesto da me daljinac prebaci na sljedeći kanal), kojeg sam prijavio čim sam ga uočio, te je on idućeg dana kroz nadogradnju aplikacije bio uklonjen. Općento je kod ovakvih rješenja nezahvalno uspoređivati sadašnje korisničko iskustvo s onime od prije par mjeseci, jer se stvari drastično mijenjaju na mjesečoj, čak i tjednoj bazi.

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 20:20 (Davor).
3 godine
protjeran
offline
Re: Testirali smo GONET.TV, televizijsku platformu
Gajotres kaže...

Evo ga presuda oko HRT pretplate. Meni su dva puta pokušali prodati ciglu, evo za ovaj zadnji kada su rekli da pokreću prekršajni postupak, prošlo je godinu dana i ništa. Ide automatska zastara. 

 Pošto imaš iskustva, da li možeš u kratkim crtama napisati postupak kako prestati plaćati hrt harač?

Znači korak po korak što raditi i kako odjaviti prijemnik, jer radije ću za te novce plaćati ovaj gonet.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice