Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore

poruka: 12
|
čitano: 2.956
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore ".
14 godina
offline
Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore

Meni je malo već muka od Muska na BOL-u. Mislim da mu se pridaje prevelika medijska pozornost.

 
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore

Slažem se, dosta vijesti o ljudima koji pomažu oboljelima, a pogotovo ako je to Musk.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
BarbaVeli kaže...

Meni je malo već muka od Muska na BOL-u. Mislim da mu se pridaje prevelika medijska pozornost.

 Gle, očito to radi zbog pozornosti i promocije svojih proizvoda. a BUG prenese takvu vijest.

Ali ako nikome ne šteti i još k tome napravi ogromno dobro djelo? Odlično, samo naprijed!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore

sutradan vijest: Musk osobno zašarafio šaraf sa Teslinog vozila na respiratoru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
@BarbaVeli ... Musk na BOL-u, Ajar na forumu, neznas ceg vise ima... 🤣
VenAtoR#2231
15 godina
odjavljen
offline
Teslini inženjeri sklapaju medicinske respiratore

I onda meni neki spočitavaju da sam hejter...

 

Eventualno bih volio da i druge firme koje su se prebacile na proizvodnu respiratora dobiju ovoliko prostora na Bug-u. Bilo bi zanimljivo vidjeti tko sve proizvodi respiratore i usporedbu pristupa, što bi bio jedan zanimljiv novinarski uradak, za razliku od prenošenja objave jedne konkretne firme, makar ta objava bila lijepa i pozitivna vijest.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
jocommb kaže...
@BarbaVeli ... Musk na BOL-u, Ajar na forumu, neznas ceg vise ima... 🤣

 Ajar daje poseban štih... Patinu čak... Ne bi bilo dobro bez njega. :D

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
Spiridon kaže...

 Ajar daje poseban štih... Patinu čak... Ne bi bilo dobro bez njega. :D

 a i muskovi banderaši napokon rade nešto korisno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 8:50 (Ajar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
Musk krenuo stopama Grunfa
You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
 
3 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
A u isto vrijeme o domaćem Musku (Rimcu) već duže niti riječi. Zabrinut sam. Da mu se što nije dogodilo? Da nije završio na Concept respiratoru vlastite proizvodnje?!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
Antiseptik kaže...
A u isto vrijeme o domaćem Musku (Rimcu) već duže niti riječi. Zabrinut sam. Da mu se što nije dogodilo? Da nije završio na Concept respiratoru vlastite proizvodnje?!

 Objavio je da nijedan radnik nije dobio otkaz. Moraju isporuciti c2.

15 godina
offline
Re: Teslini inženjeri sklapaju medicinske respirat
MrBlc kaže...

Eventualno bih volio da i druge firme koje su se prebacile na proizvodnu respiratora dobiju ovoliko prostora na Bug-u. Bilo bi zanimljivo vidjeti tko sve proizvodi respiratore i usporedbu pristupa, što bi bio jedan zanimljiv novinarski uradak, za razliku od prenošenja objave jedne konkretne firme, makar ta objava bila lijepa i pozitivna vijest.

https://www.forbes.com/sites/amyfeldman/2020/03/24/ford-will-work-with-3m-and-ge-to-make-respirators-ventilators-and-n95-masks/#1d7121423dc2

 

https://edition.cnn.com/2020/03/19/business/ford-gm-ventilators-coronavirus/index.html

 

U biti, ovo je trebala biti ovaka zajednicka vijest za sve 3 kompanije (i GE, 3M itd), jer je takav i bio timeline, nakon prvotne karantene u SF Bay Area i šoka u NY, sve su kompanije objavile da ce suradjivati sa vlastima kako bi prilagodile proizvodnju.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice