Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

poruka: 45
|
čitano: 9.736
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi".
11 godina
protjeran
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Eto sve sto sam imao prodao sam sinoc :D hvala Musku jer iskreno mislim da samo posljednjih mjesec dana on mi je donio dodatnih 40% :D sad opet cekam da padne sve pa pomalo.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Šta kažu forumaški stručnjaci? Najbogatiji čovjek svijeta je pretpostavljam pogriješio i uložio u Ponzi? :)

 
17 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Forumski stručnjaci kažu da bolje uložiš u plemenite metale, njih ne može nitko sa jednim twitom srozati na niske grane.

 

 

 
14 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
BroccDaRock kaže...

Šta kažu forumaški stručnjaci? Najbogatiji čovjek svijeta je pretpostavljam pogriješio i uložio u Ponzi? :)

 kakav Ponzi ? ali mislim da Musk iskorištava maximalno svoj utjecaj tako da digne cijenu, sumnjam da će ostaviti te novce u btc-u, lagano uzme profit i briga ga

3 godine
neaktivan
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Forumski stručnjaci na aparatima! HAHA

 

Hvala Musk!

 

:)

 
2 3 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Jebo vas Balon Musk.
Pis on ju :P
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
BroccDaRock kaže...

Šta kažu forumaški stručnjaci? Najbogatiji čovjek svijeta je pretpostavljam pogriješio i uložio u Ponzi? :)

 Frajer manipulira trzistem koristeci svoj utjecaj i time fino zaraduje. Za takve stvari se ide u zatvor.

11 godina
protjeran
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Dr.Feel kaže...

Forumski stručnjaci kažu da bolje uložiš u plemenite metale, njih ne može nitko sa jednim twitom srozati na niske grane.

 

 

 Hm evo moj primjer, u zlato sam ulozio neznam ni sam kada, trenutno taj portfolio mi je negdje oko 5-10% u plusu, coine koje sam sinoc unovcio bili su negdje oko 1200% u plusu :) zlato mi moze kupiti polovni 10 godina star auto, coini mi placaju novu kucu ovo ljeto, stan kao investiciju te dva nova novcata 2021 vozila za mene i zenu :D

 

16 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
INTERNETNULA kaže...

Forumski stručnjaci na aparatima! HAHA

 

Hvala Musk!

 

:)

Možeš i ti promijeniti nick u MOZAKNULA

15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...
Dr.Feel kaže...

Forumski stručnjaci kažu da bolje uložiš u plemenite metale, njih ne može nitko sa jednim twitom srozati na niske grane.

 

 

 Hm evo moj primjer, u zlato sam ulozio neznam ni sam kada, trenutno taj portfolio mi je negdje oko 5-10% u plusu, coine koje sam sinoc unovcio bili su negdje oko 1200% u plusu :) zlato mi moze kupiti polovni 10 godina star auto, coini mi placaju novu kucu ovo ljeto, stan kao investiciju te dva nova novcata 2021 vozila za mene i zenu :D

 

 Fino kolega, ali ja sam optimistican pa cekam da moji coini porastu na 12000% pa da si kupim novi otok iduce ljeto, hotel za investiciju te jedan novi novcati aston martin za mene i land rover za zenu :DD

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 18:47 (Dojitza).
14 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

TO THE M00N!!1

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...

 Hm evo moj primjer, u zlato sam ulozio neznam ni sam kada, trenutno taj portfolio mi je negdje oko 5-10% u plusu, coine koje sam sinoc unovcio bili su negdje oko 1200% u plusu :) 

 

 zlato ne služi za zaradu ... "čista kocka", mogao si završiti i u minusu 1200%

7 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni

U minusu mozes biti maksimalno 100% 

14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
bluBear kaže...

U minusu mozes biti maksimalno 100% 

 karikiram... uostalom zanima me i koji je to coin bio 1200% od sinoć  ja ga ne vidim ups isprike vidio sam coin, a piše coine ... 
tak se kladioničari i kockari hvale iznosima zarade, tip dobitak 20k kn, al ne pohvali se kad to izgori i izgori uz to još 20k :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 19:29 (loky4i4).
13 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Točno sam to napisao nedavno kad je bitcoin skočio u nebo, da se Musk zaj..ava i kupuje da mu podigne cijenu. Evo, to je taj moderan kapitalizam. Nije mi jasno koji bedaci uopće još čuvaju taj bitcoin, prodaj dok još vrijedi ako se mene pita.

 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Nisi to smio napisati, evo radi tvoga posta već btc ide 10% dolje.
14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Ovaj komentar će loše zastarjeti..
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
9 godina
protjeran
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Super, što više raste prije će pasti

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Svaki negativni komentar na blockchain i crypto dolazi u 99.99% slucajeva onih koji su ljuti na sebe jer nisu na vrijeme "uskocili" u ovo :D iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji. Mogu otvoreno reci da trenutno imam oko 22,000€ ulozeno i u Stellar, ali to ne vidim kao profit nego jednostavno u njih sam ulozio jer vjerujem u njihovu tehnologiju, te taj novac ne diram, to cu ostaviti kceri pa nek ona odluci. Takodjer ovo mogu sve otvoreno pisati jer nisam porezni obveznik RH vise :D pa me nije strah FINA-e :D

 
10 2 hvala 0
13 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

to je kao u staroj bajci o mracnoj sumi u koju je zalutala neka divizija,i zacuje glas:
na podu je kamenje,ko uzme pozalit ce, ko ne uzme isto ce zaliti.
netko je uzeo, netko nije.
kad su izasli iz sume vidjehu da su to kamenje dijamanti))

tko je uzeo pozalio sto nije jos uzeo

tko nije uzeo, gorko je plakao))

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 20:22 (qwwerty11).
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Dakle imamo i milionera na forumu :-D

A da kupiš pretplatu na Bug? Da podržiš novinarstvo koje je u krizi?

Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

još uvijek ove igre za sirotinju traju dok par ljudi manipulira?

zijev...

 

a vidim i svaki drugi forumaš je multimilijarder sa privatnim otocima i avionima.. not bad 

ma hajde bitno da se lova vrti ;)

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...
Dr.Feel kaže...

Forumski stručnjaci kažu da bolje uložiš u plemenite metale, njih ne može nitko sa jednim twitom srozati na niske grane.

 

 

 Hm evo moj primjer, u zlato sam ulozio neznam ni sam kada, trenutno taj portfolio mi je negdje oko 5-10% u plusu, coine koje sam sinoc unovcio bili su negdje oko 1200% u plusu :) zlato mi moze kupiti polovni 10 godina star auto, coini mi placaju novu kucu ovo ljeto, stan kao investiciju te dva nova novcata 2021 vozila za mene i zenu :D

 

 Ja da tu javno iznesem, koliko sam zaradio na BTC-u ovi kvazi "strucnjaci" bi pali na dupe....... toliko o tome (a nisam nikakva "kompanija"). Al da..... plemeniti metali haha

 

Koristit cu se onom djecjom.... GET REKT! (jbg treba se prilagoditi situaciji i spustiti nekoliko nivoa nize ).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 21:28 (lovac82).
7 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni

Nije to ništa. Meni je bitcoin donio nosač aviona. 

16 godina
online
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
BroccDaRock kaže...

Šta kažu forumaški stručnjaci? Najbogatiji čovjek svijeta je pretpostavljam pogriješio i uložio u Ponzi? :)

 Kad on uloži u bilo šta, prvo vrednost toga krene da raste sama po sebi, drugo dođe gomila onih koji kažu "ako je dobro za njega, dobro i za mene" i dodatno povećaju vrednost njegove investicije. E sad, ako se to dešava kad His Muskiness pokupuje nešto, šta se dešava kad odluči da unovči?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
3 godine
protjeran
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Gdje kupujete BTC? Jel ima neka dobra aplikacija za buy/sell?

Nisam uopće u tim vodama, ali imam Revolut i vidim da se preko njega može kupovati BTC, jedino je problem što Revolut uzima 2.5% provizije na transakciju koliko sam shvatio.

Volio bi mjesečno odvajati nešto para za BTC pa nek se nađe za crne dane.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 21:57 (ryobi).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...

iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji

 Rasprave o blockchain tehnologiji su ovdje još uvijek čisti SF, a tako će vjerovatno i ostati. Plafon "rasprave" po tom pitanju su prepucavanja o cijeni, uz par obaveznih provala o prevari/manipulaciji tržištem. S tim da je riječ o Bitcoin tehnologiji koja je stara već preko 10 godina, novije tehnologije su u sferi potpune apstrakcije i ne privlače čak ni negativnu pažnju.

14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
loky4i4 kaže...
Gadgeti kaže...

 Hm evo moj primjer, u zlato sam ulozio neznam ni sam kada, trenutno taj portfolio mi je negdje oko 5-10% u plusu, coine koje sam sinoc unovcio bili su negdje oko 1200% u plusu :) 

 

 zlato ne služi za zaradu ... "čista kocka", mogao si završiti i u minusu 1200%

 

A gdje si ti ucio neke osnove matematike 🤣🤣🤣

14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
bus kaže...

 

A gdje si ti ucio neke osnove matematike 🤣🤣🤣

 napisao sam da karikiram, ali ako ćemo već pametovati, probaj shortati nešto pa ćeš vidjeti jel možeš otići niže od nule 
Osnove trejdanja 101

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 22:52 (loky4i4).
14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...

Svaki negativni komentar na blockchain i crypto dolazi u 99.99% slucajeva onih koji su ljuti na sebe jer nisu na vrijeme "uskocili" u ovo :D iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji.

 Ja ne govorim negativno o crypto nego o trejdanju, mislim i sam to radim(naravno ne sa ciframa od 22k eura) pa znam da nije sve tako ružićasto, pogotovo ako se netko odluči na day-trading, tu je gubitak zagarantiran za većinu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice