Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

poruka: 21
|
čitano: 6.464
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono".
15 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

kila papra je oko 5,5 USD na burzi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

I još nije na 5000 sedmično, ali eto nama novog modela po još 'popularnijom' cijenom.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
memulica kaže...

I još nije na 5000 sedmično, ali eto nama novog modela po još 'popularnijom' cijenom.

 Kako je krenulo nije niti ovih 3500 loše. Od početka proizvodnje ispunjenje inicijalnih planova je na razini 10-12%, nema razloga za sumnju ili pad prEcijenjene vrijednosti kompanije.
A cijena je ionako preniska, jer imam osjećaj da bi ljudi kupovali i po 70k, ipak je to Tesla.

14 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

Mene u ovoj priči jedino zanima kontakt Elonovog dilera jer za ovakve deluzije fakat treba konzumirati neku brutalnu robu... Ali majstor uspoređuje Model 3 s M3, predobro

Moj PC  
5 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Mirko935 kaže...

Mene u ovoj priči jedino zanima kontakt Elonovog dilera jer za ovakve deluzije fakat treba konzumirati neku brutalnu robu... Ali majstor uspoređuje Model 3 s M3, predobro

 model 3 vs m3 nema to nikakvog smisla zar ne? daj javi mu se i reci mu da si ti veliki stručnjak za automobile i da bi on morao uspoređivat model 3 i x6m a ne tamo nekakav m3 

14 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

Nije li model 3 trebao biti "jeftinjak za raju"? Ovo mi se ne čini ni malo jeftino. Znam da svaka roba ima svog kupca, ali bi za 70k$ radije uzeo model S sa manjom ba(k)terijom, bar je veći i bolje opremljen model, sa pogonom na sva 4 kotača. Ne trebam formulu 1 nego manje više normalan auto sa solidnim performansama.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Ajar kaže...

kila papra je oko 5,5 USD na burzi. 

 I zamisli, koliko papra možeš kupiti za jednog Teslu. A nekada je kilo papra bila kilo zlata, pa mu je cijena pala. Tako će valjda jednog dana pasti cijena električnim automobilima na neku normalniju vrijednost. Ovako, za najbolje opremljenog Teslu S možeš dobiti oko 27 tona papra, za teslu 3 o kojoj se ovdje priča oko 12,7 tona, dovoljno da zapapriš cijeli život sebi i širem krugu susjeda

dolazim odmah - Godot
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
dtdtdt kaže...
Mirko935 kaže...

Mene u ovoj priči jedino zanima kontakt Elonovog dilera jer za ovakve deluzije fakat treba konzumirati neku brutalnu robu... Ali majstor uspoređuje Model 3 s M3, predobro

 model 3 vs m3 nema to nikakvog smisla zar ne? daj javi mu se i reci mu da si ti veliki stručnjak za automobile i da bi on morao uspoređivat model 3 i x6m a ne tamo nekakav m3 

Na prvu sam htio reći da očito i ti konzumiraš istu robu, ali zapravo si u pravu... Budući da Model 3 koči sporije od jednog Forda F-150  usporedba s X6 bi vjerojatno imala smisla...

https://www.consumerreports.org/hybrids-evs/tesla-model-3-review-falls-short-of-consumer-reports-recommendation/

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 11:40 (Mirko935).
8 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

da,na istoj robi smo

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 11:45 (dtdtdt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
dtdtdt kaže...

da,na istoj robi smo

E, odlično, znači da ipak ima toga i kod nas. Ako poželim skroz sići s uma se javim na PM.

13 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
dtdtdt kaže...

da,na istoj robi smo

 Usporedivat firmu koja tek proizvodi aute i firmu koja proizvodi aute 50+ godina... A o modelima nema ni govora.

 

 

Ceka se reakcija Bug admina da upozore da je ovo sve trolanje jadnog Elona, posto je i on pod velikim udarima korisnika Bug foruma.

 

 

btw. Tesla nece jos dugo biti u ikakvom plusu, ovakav nacin proizvodnje tj. polagan "upgrade" tvornica znaci da jos dugo nece biti kompetitivni cijenom ikome od velikih proizvodaca. A tek kad VW grupa pocne proizvodit konkurentne aute ce upast u probleme.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Amere toliko zabole ona stvar da Elona ne dira sto ce ga pola svijeta ismijavati za tu usporedbu, ali glavno da on prica svojim jaranima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

Usput, otkud vam ovo u tekstu: "Dakle, i "proizvodni pakao" Modela 3 priveden je kraju, a tjedno se proizvodi oko 5.000 komada, s tendencijom povećanja."?

The Verge kaže: "Last we knew, the company was still inching its way toward 2,500 made per week, with an eye on reaching the 5,000-per-week rate by the end of June or beginning of July. "

Tesla needs to sell more expensive Model 3s so the company doesn’t ‘die,’ Musk says - The Verge

 

Btw, učo, u linkanom članku je i odgovor na tvoje pitanje o "jeftinjaku za raju". Taj (mislim na model od 35000 $) očito neće još dosta dugo, ako uopće ikad dođe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:33 (Mirko935).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

vi svi zaboravljate da BMW M3 nema "frunk" 
  

ivanoile Pošto na svakom proizvedenom automobilu gube i bolje im je da ne povećavaju proizvodnju, ovako će agonija dulje trajat. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
jozef kaže...

vi svi zaboravljate da BMW M3 nema "frunk" 
  

ivanoile Pošto na svakom proizvedenom automobilu gube i bolje im je da ne povećavaju proizvodnju, ovako će agonija dulje trajat. 

Da, jedini prtljažnik na svijetu koji se otvara isključivo iz unutrašnjosti automobila na tačskrinu Šta je da je, inovativni su; takve gluposti nisam mislio ni da je moguće isprojektirati.

 

(edit: 1:32... Očito na forumu ne rade yt linkovi s parametrom t)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:46 (Mirko935).
13 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
jozef kaže...

vi svi zaboravljate da BMW M3 nema "frunk" 
  

ivanoile Pošto na svakom proizvedenom automobilu gube i bolje im je da ne povećavaju proizvodnju, ovako će agonija dulje trajat. 

 Iskreno, cak i da imaju kapacitet za proizvodnju tj. potraznju, kvaliteta Teslinih auta je vec vise puta bila razocaravajuca sto je logicno jer nemaju iskustva. Kad krenu opozivi, pa promjene, pa kad krenu masovni problemi itd. Nitko nije imun na probleme, ni VW ni Toyota, samo imaju iskustva i snazan branding, Tesla nema ni iskustvo ni brending kao nesto popularno. Zasad je to eco-autic za mali broj korisnika.

 

Za mene nista vise nego prica sa Fiskerom i njegovim pokusajima, uglavnom zive od vlade USA.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 13:10 (ivanoile).
6 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Upravo danas me je poslodavac obradovao...pa ce mi kupiti ovaj model
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Zaboravih napisati da mi je poslodavac vlada rh:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

tesla 3 "dugoprugaš" ima masu od 1730 kila s kostima. x5,5 USD (papar) = 9515 USD ajd nek je marža 100%, još uvijek je prodajna od 35 somova malo, onak, mutna. nema veze s paprom, jebiga, to je sigurno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i po
Taj model 3 je zesca kanta od auta, jedino kaj ima je ubrzanje i to samo zato jer je na struju. Auto ko auto je smece s jednim sugavim ekranom i nikakvim interijerom. Za te novce kupis fakin S klasu ili neki drugi svemirski brod. Kupis Velara ili Jaguara ili what eva samo ne to govno.
11 godina
offline
Teslin Model 3 dobio verziju s dva motora i pogono

Čekam novi model sa 3 motora na 3 osovine za 100k dolara pa ću se prijavit za čekanje.

42
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 15:36 (markoBT).
 
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice