Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

poruka: 12
|
čitano: 5.700
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl".
16 godina
offline
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

Istu stvar je radio i Apple.  

Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

E ovo je prelose.....odvratno cak.

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor

Čudim se da Cvetko već nije komentirao.

15 godina
offline
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor
Pa ti kupuj poluproizvod zvan Tesla.
Za kvalitetne električne aute ipak treba izabrati nekog renomiranog proizvođača koji se autima ne bavi od jučer.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 13:02 (Gallu).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor
očito ti kupci nisu 100% eko orijentirani...jerbo to se sve radi radi dobrobiti okoliša...a to zahtijeva žrtvu od strane korisnika
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
online
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

Treba gledati i pozitivnu stranu, a to je razvoj punioničkog tercijara i turizma. Već vidim sadržaje po punionicama, mini golf, Cinestar, kockarnice, mali zološki vrtovi, antistres slane sobe, muzeji dizelskih motora itd.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor
ante_etna kaže...

Treba gledati i pozitivnu stranu, a to je razvoj punioničkog tercijara i turizma. Već vidim sadržaje po punionicama, mini golf, Cinestar, kockarnice, mali zološki vrtovi, antistres slane sobe, muzeji dizelskih motora itd.

 Trebao bi HŽ preko CroKartice dati gratis putovanje do destinacije dok se automobil puni. Naravno, ako destinacija nije pokrivena željezničkom prugom, pod-koncesija se dade lokalnom turoperateru ili Čazmatransu.

 

Mogli bi i napraviti prijenosne punionice!

 

HAK opskrbi svoje kamione vučne službe dizel-agregatom, pa se EV puni dok ga HAK vozi do destinacije!

Novac za agregate bi najbolje bilo priskrbiti ukidanjem nepotrebnih izdataka, poput onih za subvencije otocima.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

Kad baterija bude mogla trajati 12 godina i da je cijena auta nešto veća od benzinskog onda bi ga tek kupio. Ovako je to još uvijek skupa igračka za one koji imaju višak novaca.

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mora pl

Bezvezno pitanje, za one koji žele struju, što fali hibridima plin/struja, benzin/struja? I da, moj 1. auto je bio 1.7 CDI dizel, sada je stari 2.4 JTD 10V dizel i iduci ce bit dizel! Traktori doduše idu na svašta, suncokretovo ulje, rabljeno motorno, loža, plavi, eurodiesel... Sve je to dobro.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor
ante_etna kaže...

Treba gledati i pozitivnu stranu, a to je razvoj punioničkog tercijara i turizma. Već vidim sadržaje po punionicama, mini golf, Cinestar, kockarnice, mali zološki vrtovi, antistres slane sobe, muzeji dizelskih motora itd.

 ma najbolje je ko Cvetojevic, stavit kuku na Teslu i za sobom vuci Caterpillar generator, ides do tokya u jednom susu

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
12 godina
offline
Re: Tesla usporavala brzinu punjenja baterije, mor
nixass kaže...
ante_etna kaže...

Treba gledati i pozitivnu stranu, a to je razvoj punioničkog tercijara i turizma. Već vidim sadržaje po punionicama, mini golf, Cinestar, kockarnice, mali zološki vrtovi, antistres slane sobe, muzeji dizelskih motora itd.

 ma najbolje je ko Cvetojevic, stavit kuku na Teslu i za sobom vuci Caterpillar generator, ides do tokya u jednom susu

 Oprosti, ali generator nije vukla Tesla nego Dacia. Da je Teslom vukao generator još bi na Lučkom bio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice