Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

poruka: 17
|
čitano: 5.805
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap".
16 godina
offline
Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

Sašu Cvetojevića treba odma zaposlit.

Takvog lumena i stručnjaka za EV će rijetko gdje naći.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
nixass kaže...

Sašu Cvetojevića treba odma zaposlit.

Takvog lumena i stručnjaka za EV će rijetko gdje naći.

 A gle, Musk je za Teslu, SolarCity i SpaceX preko SF BayArea javno-privatnog fonda izvukao milijarde, pa sad preko Cvetojevica i Cranea koji su u 20 godina ulozili 40 milijuna kuna i postali serijski poduzetnici, mozda uhvate taj prijeko potrebni kes da Tesla ne propadne.

 

Naravno, ako se predstavnik Cranea vrati sa onog poslovnog rucka koji traje vec 3 mjeseca pa ne stigne procitati karticu elevator-pitcha.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
Sad kad Plenky na otvorenju kaže kako Hrvatska postaje centar novih tehnologija
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
A Prpića si zaboravio? Sva sreća pa su otvorene dvije pozicije.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
Neznam o kome da mislim gore: o politicarima koji se hvale kako su "omogucili" poslovanje privatnih firmi, u demokratskoj drzavi sa slobodnim trzistem, ili o samim privatnicima koji padnu na taj nivo da se zahvaljuju tim istim politicarima.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 21:04 (AA-d00d).
10 godina
offline
Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

 

 

Lijepa vijest. Svjetsko, a opet sa ovih prostora.

Na ličnosti Nikola Tesle, valja omladinu učiti vrijednostima tolerancije i međusobnog razumijevanja. Kontra svake moguće mržnje.

Nikola Tesla je veći od svake politike koja ovdje vlada.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
PzKpfw kaže...

 

 

Lijepa vijest. Svjetsko, a opet sa ovih prostora.

Na ličnosti Nikola Tesle, valja omladinu učiti vrijednostima tolerancije i međusobnog razumijevanja. Kontra svake moguće mržnje.

Nikola Tesla je veći od svake politike koja ovdje vlada.

 Ja volim burek i cevape. 

16 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
nixass kaže...

Sašu Cvetojevića treba odma zaposlit.

Takvog lumena i stručnjaka za EV će rijetko gdje naći.

prijedlog se usvaja jednoglasno

 

..

naravno za voditelja odjela Tesla-Neuralink koji bi se brinuo o preživjelima nakon samozapaljenja i rehabilitaciju integracijom računala i mozga nominiramo tebe Doc!!

8 godina
offline
Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

Ako nemaju 1.9 tdi sa ručnim mjenjačem u ponudi bolje da niti ne otvaraju. Kakvi pišljivi električni pogon i još k tome netko tamo unutra umjesto tebe promjeni brzinu pffff. MI HRVATI najbolje znamo da je dizel+šaltung nešto najbolje na svijetu i u to nema sumnje jer smo najpametniji na svijetu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
PzKpfw kaže...

 

 

Lijepa vijest. Svjetsko, a opet sa ovih prostora.

Na ličnosti Nikola Tesle, valja omladinu učiti vrijednostima tolerancije i međusobnog razumijevanja. Kontra svake moguće mržnje.

Nikola Tesla je veći od svake politike koja ovdje vlada.

SFSN !!!

Rula nadmoćno !!!!

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

Konačno dobra vijest. Ovako neću morati po svoga Teslu ići u Amsterdam ili Pariz, biti će mi tu pod nosom

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
Još se naši učitelji žale na male plaće...A sebi kupuju Tesle
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
HCMAA kaže...
Još se naši učitelji žale na male plaće...A sebi kupuju Tesle

 Čini mi se da nisi skužio zajebanciju na moj vlastiti račun. Kao učitelj, trebam raditi oko 10 godina i živjeti od zraka i ljubavi, kako bih mogao kupiti Teslu S (manji modeli me ne zanimaju).

dolazim odmah - Godot
9 godina
odjavljen
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
Ništa od Zagreba
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i zap

josipa pl. istražni, remetinečka kraljica i poznata negativka iz filmova o kninu, će im očas pronaći "kadar". bolje im i ne treba. kad dva-tri snoba s brdom sumnjivo stečene love pokupuju izloženo ("preseravam se jer mi je to hobi"), zatvorit će dućan i nestati kao da ih nikad nije bilo. probali su u nas iprije s "drekskluzivnim" autima (aston martin, bla) pa nikoga više nije. tak će i ovo. vjerojatno je čitav konjcept upravo taj miš koji se rodio, nakon što su se zatresla brda pri potresu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i

U našoj županiji evo otvorena još jedna punionica za munjovoze...tako da sada vjerojatno ima više punionica nego registriranih munjovoza

 

Međutim ti političari kojima su puna usta zelenog...svaki od njih i dalje vozi na crno zlato

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 12:28 (HCMAA).
14 godina
offline
Re: Tesla uskoro otvara prodajni salon u Zagrebu i
HCMAA kaže...

vozi na crno zlato

 Vezano da sliku:

 

Da, tako je bilo. No budući da je potreba za energijom sve veća, elektrane iz obnovljivih izvora postale su daleko isplativije pa je taj "delta e" debelo na strani EV. Ovisno o vrsti vozila, delta je od 22% do čak 80% manje CO2. Zanimljiv kalkulator na linku:

 

https://www.transportenvironment.org/news/how-clean-are-electric-cars

 

No, radi se i o koncentraciji. Ako već moramo imat auspuhe, bolje ih imat negdje na nekom brdu nego u centru grada gdje živi milijun ljudi koji će na trošak HZZOa liječit dišne/kožne itd bolesti u milijardama. Mada "brdski auspusi" sve više postaju solarni paneli ili vjetroelektrane, a sve manje dimnjaci. A ovi dimnjaci koji i postoje; lakše je za jedan veliki dimnjak smislit nekakve filtere i radit kontrole nego provjeravat koji od svih dizela vozi na ložu.

 

Sve u svemu, električni auti svojom brojnošću postajati će sve zeleniji (recikliranje baterija, sve više elektrana na obn.iz.energ.) dok bi dizeli i benzinci sve više ujebavali atmosferu. Potencijal za čistom energijom je enorman i nema smisla ulagat više u aute sa ispušnim plinovima pored tolikog "green" potencijala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice