Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

poruka: 68
|
čitano: 13.094
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom".
6 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

zamisli...početkom godine nije to znao... mislio je da je BTC poput kukuruza da raste u polju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
38 0 hvala 0
14 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

to mu je valjda pr izlazna strategija za unovčavanje kupljenih bitcoinsa. treba to nekako opravdati pred crypto vjernicima.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

hahaha, sad kad ekipa mahnito rasproda, opet ce uc u BTC po manjoj cijeni , i tako u krug

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
24 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Što se sjetio da nije dovoljno kupio BTC, pa sad malo da mu smanji cijenu... ? Da može još kupit.

Opet neke egzibicije. Izgleda da je naš Elon prešao u kockare.
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

dakle, Musk/Tesla..

 

- kupio tonu BTC

- objavio da Tesla prihvaca BTC kao sredstvo placanja

- BTC i Doge idu kroz plafon

- prodaju tonu BTC-a i CO2 kredita da prikazu dobre earningse za prosli kvartal, i izjavljuju da su testirali trziste

- izjavljuje da ima Aspergera i da zapravo ga ne bi trebalo slusati kaj prica, izmedju redaka

- objavljuju da prestaju prihvacati BTC kao sredstvo placanja jer su zabrinuti za majku zemlju, i salju BTC 10% dole u jednom danu

- vjerojatno je skuzio i da se Tesla bori sa BTC-om za istu energiju i cipove (kojih fali) koje obje strane trebaju ko suho zlato

 

nisu znali za utjecaj na klimu prije koji mjesec?

jebeno je kad kitovi pumpaju i dumpaju trziste.

 

kad bi se lik drzao samo SpaceX-a i o tome tweetao, sve skupa bi ljepse izgledalo

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 11:40 (nixass).
Moj PC  
45 0 hvala 1
3 godine
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Ipak došlo iz guzice u glavu... bolje ikad nego nikad.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

kockarska je tuga pregolema,

musk zajebe a rezerve nema.

rnda-rnda-rnda-da.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
i onda kažu da su kripto iznad ljudskih mana...ono tu su radi sirotinje... prekjučer 55000$...to da jedna osoba može srušiti vrijednosti nečega u roku keks nije normalno

ustvari može jerbo temelj svih kripto valuta je VJERA
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
HCMAA kaže...
i onda kažu da su kripto iznad ljudskih mana...ono tu su radi sirotinje... prekjučer 55000$...to da jedna osoba može srušiti vrijednosti nečega u roku keks nije normalno

ustvari može jerbo temelj svih kripto valuta je VJERA

 Pa ekipa na Wall Streetu ruši i uništava kompanije u roku keks. Pa čak i cijele ekonomije. Netko prdne na bliskom istoku ode nafta u krasan kiki.

 

Upravo je ovo dokaz da se sad kripto ponaša točno kako se klasične burze dionica ponašaju. Špekulacije, pumpanje, shortanje...

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 11:58 (Entry Point).
16 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Gallu kaže...

Ipak došlo iz guzice u glavu... bolje ikad nego nikad.

 ma da...ekologija...hebe se njemu... sve je to proračunato i planirano. Svjesno manipulira kripto tržištem.

I nikom ništ, regulacije nema, divlji zapad je, a Musk se ponaša ko raskalašeni razbojnik.

10 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Aldo kaže...

 ma da...ekologija...hebe se njemu... sve je to proračunato i planirano. Svjesno manipulira kripto tržištem.

I nikom ništ, regulacije nema, divlji zapad je, a Musk se ponaša ko raskalašeni razbojnik.

 Kad nema regulacije, svi su razbojnici u neku ruku. Nema tu manipulacija, svaki čovjek za sebe. Nije li to bila ideja cijele te priče oko kripto-a? Sad nek se ne žali ekipa, htjeli su decentraliziranu, nereguliranu valutu, sad nek ih prcaju veliki igrači kako god žele. Mogu se žaliti upravi vodovoda 

Nadglednik dina
3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Aldo kaže...
Gallu kaže...

Ipak došlo iz guzice u glavu... bolje ikad nego nikad.

 ma da...ekologija...hebe se njemu... sve je to proračunato i planirano. Svjesno manipulira kripto tržištem.

I nikom ništ, regulacije nema, divlji zapad je, a Musk se ponaša ko raskalašeni razbojnik.

 

A na žalost je tako. Iako bih volio da ga ja iskreno briga sa okoliš.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Nema tu većih igrača od Satoshia, on je Alfa i Omega za BTC.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 12:26 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
ccc2002 kaže...
Nema tu većih igrača od Satoshia, on je Alfa i Omega za BTC.

 Ne postoji nikakav satoshi.

15 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Postoji....

Možda je Musk Satoshi.

On je smislio i Pay pal pa zašto ne bi i btc.

Samo kad se taj wallet otvori od navodnog Satoshia ode btc prema 0

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Btc nije smislila jedna osoba nego grupa ljudi koja i inace upravlja novcem.

Sve ostalo su bajke i glupe price za naivce.

8 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Jedini način da se dođe do jeftinih grafičkih kartica za PC gaming prije 2023. jest ako ovaj kripto val iznenada padne.

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

@batly

 

Nije Musk smislio PayPal. Nije smislio ni Teslu. A ni za SpejSeks nisam siguran. 

Pis on ju :P
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Satoshi je onaj koji ima ključ.
Grupa ljudi koja ima ključ bi se već odavno pobila međusobno. I netko bi pokupio pare.

Postoji vjerojatnost da je Satoshi uništio ključ, što ne znači da se ključ neće pojavit ponovo.

Takav ključ ako ga imaš i to dokažeš najebo si ko žuti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 14:30 (ccc2002).
10 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

 Ako uzimate "zdravo za gotovo" sve što Musk kaže onda je bolje da izađete izvan ovog marketa što prije.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 14:19 (Noel).
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Entry Point kaže...
Aldo kaže...

 ma da...ekologija...hebe se njemu... sve je to proračunato i planirano. Svjesno manipulira kripto tržištem.

I nikom ništ, regulacije nema, divlji zapad je, a Musk se ponaša ko raskalašeni razbojnik.

 Kad nema regulacije, svi su razbojnici u neku ruku. Nema tu manipulacija, svaki čovjek za sebe. Nije li to bila ideja cijele te priče oko kripto-a? Sad nek se ne žali ekipa, htjeli su decentraliziranu, nereguliranu valutu, sad nek ih prcaju veliki igrači kako god žele. Mogu se žaliti upravi vodovoda 

 Pa to je sve OK, žale se jedino šorteri, i za njih me se jebe. Neka plaču. Pritom mislim najviše na šortere BTC-a i ETH-a. Ja holdam BTC od 2015, i ne diram, ne pratim uopće tržište, tu i tamo bacim oko al ne ludim niti me išta dira.

Ovo su sve testovi volatilnosti, priprema se tržište za veće investitore. Ovo je sve s namjerom napravljeno. Ja sam dokupio BTC-a još, molim boga da padne na 10k da ga zbuksam još :)

6 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Svima - my advice - don't be greedy. Pola USDT (ili USDC) a pola crypto... pa kad padne - kupite, kad naraste prodate... perfect ponzy ! :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Noel kaže...

 Ako uzimate "zdravo za gotovo" sve što Musk kaže onda je bolje da izađete izvan ovog marketa što prije.

 

 

Od svih kriptovaluta bitcoin troši najviše energije. Nema tu puno mudrosti. Šteti okolišu.

10 godina
offline
Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

Predobro mi je kako se od svih ljudi pronašao on zabrinut za okoliš, covjek koji proizvodi aute na struju za koje je potrebno rudarenje litija, koji ne samo da zagađuje okoliš svojim rudarenjem vec se problem nastavlja sa skladištenjem i bacanjem litijskih baterija. Stara đeta je možda više eco friendly nego to njegovo

No dobro, rudari su problem. Ignorirajmo cinjenicu da vecina BTC minera ima tolike farme da im se ne isplati napajati mašine strujom iz zida vec velike farme koriste razne prirodne nacine za sakupljanje el. energije...

Lik je proser, koji si želi poduplat zaradu jer su mu dionice propale, a ekipa sad traži coin koji bi on mogao prihvatiti za Teslu... I tako se ciklus nastavlja, dok ne shorta nesto trece.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
D3lBoy kaže...

Predobro mi je kako se od svih ljudi pronašao on zabrinut za okoliš, covjek koji proizvodi aute na struju za koje je potrebno rudarenje litija, koji ne samo da zagađuje okoliš svojim rudarenjem vec se problem nastavlja sa skladištenjem i bacanjem litijskih baterija. Stara đeta je možda više eco friendly nego to njegovo

No dobro, rudari su problem. Ignorirajmo cinjenicu da vecina BTC minera ima tolike farme da im se ne isplati napajati mašine strujom iz zida vec velike farme koriste razne prirodne nacine za sakupljanje el. energije...

Lik je proser, koji si želi poduplat zaradu jer su mu dionice propale, a ekipa sad traži coin koji bi on mogao prihvatiti za Teslu... I tako se ciklus nastavlja, dok ne shorta nesto trece.

 

Količina litija po kwh baterije se smanjuje iz generacije u generaciju. Količina energije za rudarenje 1 bitcoina se ne smanjuje. Jedno zlo ne opravdava drugo.

10 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Gallu kaže...
Noel kaže...

 Ako uzimate "zdravo za gotovo" sve što Musk kaže onda je bolje da izađete izvan ovog marketa što prije.

 

 

Od svih kriptovaluta bitcoin troši najviše energije. Nema tu puno mudrosti. Šteti okolišu.

 

Od svih kriptovaluta bitcoin ima najsigurniju mrežu.

76% bitcoina dolazi iz obnovljivih izvora.

Nije bitcoinova krivnja što se i dalje koriste "prljavi" izvori energije.

Oni su se koristili i prije nastanka bitcoina i još se koriste.

Dakle to je odluka regulatora dali će zabraniti takve izvore energije a rudari će se uvijek prilagodit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 14:59 (Noel).
10 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Gallu kaže...
D3lBoy kaže...

Predobro mi je kako se od svih ljudi pronašao on zabrinut za okoliš, covjek koji proizvodi aute na struju za koje je potrebno rudarenje litija, koji ne samo da zagađuje okoliš svojim rudarenjem vec se problem nastavlja sa skladištenjem i bacanjem litijskih baterija. Stara đeta je možda više eco friendly nego to njegovo

No dobro, rudari su problem. Ignorirajmo cinjenicu da vecina BTC minera ima tolike farme da im se ne isplati napajati mašine strujom iz zida vec velike farme koriste razne prirodne nacine za sakupljanje el. energije...

Lik je proser, koji si želi poduplat zaradu jer su mu dionice propale, a ekipa sad traži coin koji bi on mogao prihvatiti za Teslu... I tako se ciklus nastavlja, dok ne shorta nesto trece.

 

Količina litija po kwh baterije se smanjuje iz generacije u generaciju. Količina energije za rudarenje 1 bitcoina se ne smanjuje. Jedno zlo ne opravdava drugo.

Baš nas dvojica smo imali identicnu raspravu prije 2 mj.

I ponovno mi dajes isti argument, i ponovno cu ja tebi dat isti. Istina ne smanjuje se, ali isto tako se i vrijednost 1 btc skalirala, netko kad želi poslat vrijednost 1 BTC 2016. je 0.00nešt BTC danas. Tako da ne mora se rudariti cijeli bitcoin
+Bitcoin se vec neko vrijeme ne klasificira kao nešto s cime ces kupit burek, vec store of value, kao zlato, kao dionica...

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 14:44 (D3lBoy).
3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Ali vidiš da mu cijena ne raste. Samo jednom objavom je pala 15%
14 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Gallu kaže...
Noel kaže...

 Ako uzimate "zdravo za gotovo" sve što Musk kaže onda je bolje da izađete izvan ovog marketa što prije.

 

 

Od svih kriptovaluta bitcoin troši najviše energije. Nema tu puno mudrosti. Šteti okolišu.

 Tako je! Rudarenje zlate ne šteti okolišu. Elonova testiranja raketa također, ko ni proizvodnja baterija za Tesle. To dapače sadi borove.

5 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
VladRi kaže...

Svima - my advice - don't be greedy. Pola USDT (ili USDC) a pola crypto... pa kad padne - kupite, kad naraste prodate... perfect ponzy ! :D

 Zašto se svi razbacujete s nazivom Ponzy, kad je to nešto drugo. Po vama koji ovo nazivate ponzi, svaka trgovina dionicama, zlatom, naftom, sve je to ponzi, jer se upravo na burzi kupuje kad je jeftino, a prodaje kad je skupo. To je bit trgovanja i zarade trgovanjem, kakav ponzi, prestanite koristit krive izraze.

 

Kod ponzia ja moram čekat da netko drugi uplati, da ja mogu dobit svoj ulog. Kod crypta ja ne moram čekat ništa, sad ovu sekundu mogu kliknut isplatu i dobit ću sve što sam izrudario u eurima, koje ću onda pretvorit u kune. Kod ponzi shema ne možeš ti sam povući svoje pare, kad ti hoćeš i koliko ti hoćeš, niti je ponzi kupovanje kad je jeftino, a prodavanje kad je skupo.

Live long and prosper.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice