Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

poruka: 41
|
čitano: 29.507
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate".
7 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

nek objasni kako su potirali 50% korisnika pokucnog kad su makli limit s 1 terabajta na 200giga mjesecnog prometa.

Moj PC  
19 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
dabar_solta_V2 kaže...

nek objasni kako su potirali 50% korisnika pokucnog kad su makli limit s 1 terabajta na 200giga mjesecnog prometa.

 

I 1TB je premalo za četveročlanu obitelj uz današnje moderne tehnologije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 10:20 (Bitanga).
2 godine
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Uopće me ne zanima podatak što su postali "nacionalni" operater.

Znam da meni dok sam živ neće dovesti optiku, da će kartelski držati cijene dogovorno s t-com i A1.

 

T-com i A1 odn. bivši BNet su bar razvukli optiku koliko toliko, a ovi papci to neće moći napraviti sljedećih 50 godina.

 

Njih možda izvuče EON odn. internet televizija, ali opet... da spuste cijene.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 10:34 (Zaporožac).
 
4 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Nece ni meni, nitko od operatera, nikada....

40mbps na bakru je maksimum sto mozes dobiti, 500m od centrale, i to samo zato sto je malo korisnika na zici, inace nebi bilo ni to. I to placam 250kn mjesecno, tako nekako.....

Probao sam i sve ove pokucne, ultrabrze bezicne ponude, lokacija, tornjevi, opterecenost, niti 20 ne mogu dobiti vecinu vremena....

21 stoljece, 5km od centra grada, u modernom svijetu se to smatra strogi centar....

Apsolutno nitko ne.planira i ne zeli uvodjenje optike, lakse je guliti raju s kojekakvim pokucnim sranjima i bakrenom zicom, nego osigurati brzi net po normalnim cijenama.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
15 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Čekaj, jesi 5km od centra ili su u strogom centru grada.
Zamisli ž, imaš 10km od ruba do ruba strogog centra grada 🤦🏿‍♂️
9 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Damir22 kaže...
Nece ni meni, nitko od operatera, nikada....

40mbps na bakru je maksimum sto mozes dobiti, 500m od centrale, i to samo zato sto je malo korisnika na zici, inace nebi bilo ni to. I to placam 250kn mjesecno, tako nekako.....

Probao sam i sve ove pokucne, ultrabrze bezicne ponude, lokacija, tornjevi, opterecenost, niti 20 ne mogu dobiti vecinu vremena....

21 stoljece, 5km od centra grada, u modernom svijetu se to smatra strogi centar....

Apsolutno nitko ne.planira i ne zeli uvodjenje optike, lakse je guliti raju s kojekakvim pokucnim sranjima i bakrenom zicom, nego osigurati brzi net po normalnim cijenama.

 
Ja sam na selu (Zagreb lol), 13km od Jelačić placa i HT je povukao optiku nedavno. Skok s 4Mbps na 200Mbps, cijena 169kn (bilo 200kn na parici kod Iskona). Nisam mislio da će doći taj dan al eto došao je. Tako da nemoj gubiti nadu, sve je moguće.

8 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Naravno, nasi gradovi, 5km je ustvari enormno velika udaljenost, zato sam i rekao moderni svijet, gdje prosjecni grad ima povrsinu od 200-300km.... da, 5km radijus je strogi centar ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Je, al u takvim gradovima je veća isplativost.
Živiš u kapitalizmu. Ako nema ekonomske računice, teško da ćeš dobiti nešto.
8 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Naravno, to i kazem....

 

Preveliko ulaganje, premali broj korisnika koji bi bili zainteresirani, a s druge strane sasvim profitabilan biznis zvan "muda pod bubrege" s wifi i zicom, tako da u principu nemas alternative....

 

Naselja ili kvartovi po gradu imaju optiku, maltene svaki operater uvede svoje kablove, otimaju se za korisnike, mi koji smo malo dalje..... nema. I onda imas paradox da netko tamo za optiku placa 100kn (karikirano) a ja za bakar 250.... 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Damir22 kaže...

Naravno, to i kazem....

 

Preveliko ulaganje, premali broj korisnika koji bi bili zainteresirani, a s druge strane sasvim profitabilan biznis zvan "muda pod bubrege" s wifi i zicom, tako da u principu nemas alternative....

 

Naselja ili kvartovi po gradu imaju optiku, maltene svaki operater uvede svoje kablove, otimaju se za korisnike, mi koji smo malo dalje..... nema. I onda imas paradox da netko tamo za optiku placa 100kn (karikirano) a ja za bakar 250.... 

 

A ti možda imaš neke druge prednosti. Uvelike manju cijenu kvadrata, manji kredit, dvorište, mir, voćnjak. On bogec ima samo optiku :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Svaka čast. Zato pola Zagorja uključujući i mene već 7. dan nemamo normalni Internet. Kod njih sam od početka i do sada nisu imali tako dugih problema. Ali eto napreduju.

 

Također se vidi i napredak službe za korisnike koju je nemoguće dobiti telefonski. Dok na mailove odgovaraju rekordnom roku od 3 dana gdje kažu da problem nema. Nakon samo 6 dana pisanja i dogvaranja na blesava pitanja odgovaraju da postoji generalni problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 16:09 (plavi08).
Moj PC  
4 1 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Daleko im kuća... za sada.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
silvio3105 kaže...
Je, al u takvim gradovima je veća isplativost.
Živiš u kapitalizmu. Ako nema ekonomske računice, teško da ćeš dobiti nešto.

jeli stvarno nema racunice dovest optiku negdi di ima više od 1000 korisnika koji bi to koristili iducih 20 godina?
ili se tu radi o pohlepi pa ako im se ne isplati u prvih mjesec dana nece se uopce zamarat?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Stvar je da više od polovice korisnika dovoljno bakar. Recimo VDSL 50/10 je sasvim okej za kućnu upotrebu(i tu ne stavljam Njetfliks i slično).
15 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

CEO, iliti glavni izvršni direktor, je administrativno laprdalo koje s operativom, o kojoj se piše u postovima iznad, nema nikakve veze. on(a) je tu da ima vizije (može i bez gljiva), glumata nekakve strategije, trendove, sere qake, povlači se po nounama i medijima opštenito, a sve se svodi na povećanje ukupne dobiti kompanije. boli njega q za optike, pakete, brzine, q & p. ceo je tek jedan evolucijski podjeljak iznad fikusa u uredu. taman za ovu emisiju. našli ste pogrešnu crkvu za bogu se molit.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 18:47 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Punokrvni nacionalni operater a ne podrzava 5G na iPhonima i nema u ponudi e-sim...

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

parizer od mreže. 

uvijek isto hvalisanje i obećanja, u najmanju ruku koda održavaju link sa roverom na marsu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Blago kući onoj koju oni zaobiđu...

 

Drlog od mreže i korisničke podrške, od kad su srezali "neograničeni" pokućni na 200gb, izbjegavam ih kao kugu, plaćao sam HT skoro 50% više (ali i realno bolju uslugu) da imam više od 200GB i 35/10 u sred j3bene pandemije dok su svi radili od doma... Fuj.

 
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Sad će ti Memphis objasnit da su oni najbolji! 😅
13 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
SHELBY_09 kaže...

Punokrvni nacionalni operater a ne podrzava 5G na iPhonima i nema u ponudi e-sim...

 Do jabuke je, nije do operatera. ;)

Isto kako i na pixelu ni jedan operater nema 5g - do gugla je i faking filozofiranja/ogranicavanja 5g samo u dzavama di se ofisl prodaju

12 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Ja sam bio dugogodišnji korisnik VIPa. Skoro od početka rada te mreže. Kod njih sam doživio svašta. Bilo je tu naplata otvaranja jedne fotografije na facebooku u vrijednosti 1000kn ili pozivi na nepoznate brojeve koji nisu zabilježeni u mobitelu u vrijednosti od opet 1000kn što me je natjetalo da se sa pretplate vratim na bonove. To je bila čista pljačka i lopovština. 

Bonove od 100kn sam znao potrošiti za par sati. 

 

Završetak našeg druženja je bio pred par godina kada sam za nagradu kao vjerni korisnik i dobar potrošač (cca 20godina) dobio 50 besplatnih sms poruka!  

 

Tada sam se prebacio na, kako sam prije toga bio upozoren, "šugavi" Tele 2 i nemam problema s njima. 

Kućni internet je otišao na Bnet i to nisam promijenio od 2016. 

30/ nešto mi je sasvim dovoljno. 

vicious
Moj PC  
2 1 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Petric voli N1 televiziju?! Wow! Vrlo objektivna televizija, mo'š mislit.

Moj PC  
2 1 hvala 2
2 godine
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Bitanga kaže...
A ti možda imaš neke druge prednosti. Uvelike manju cijenu kvadrata, manji kredit, dvorište, mir, voćnjak. On bogec ima samo optiku :-)

 

Što će mi moja predivna gradska vila s 12 soba, unutarnjim grijanim bazenom, dvorišnim bazenom za ljeto dužine 25 m, moja dva automobila vrijednosti milijun €, kad nemam optiku ?!

 

Život mi je jadan. 

Zarađujem mjesečno neto 45 tisuća €, a što mi sve to vrijedi ? Neki jadnik živi u dvosobnom stanu, ima jednu plaću, četvero djece, žena mu ne radi, ali on ima optiku..

Gdje je tu pravda u ovom Hrvatistanu ?

Uzimam antidepresive, od kad sam saznao da mi optika nije opcija. 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 5:45 (Zaporožac).
14 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Ajar kaže...

CEO, iliti glavni izvršni direktor, je administrativno laprdalo koje s operativom, o kojoj se piše u postovima iznad, nema nikakve veze. on(a) je tu da ima vizije (može i bez gljiva), glumata nekakve strategije, trendove, sere qake, povlači se po nounama i medijima opštenito, a sve se svodi na povećanje ukupne dobiti kompanije. boli njega q za optike, pakete, brzine, q & p. ceo je tek jedan evolucijski podjeljak iznad fikusa u uredu. taman za ovu emisiju. našli ste pogrešnu crkvu za bogu se molit.

S obzirom na vlasnika ne znam čemu čuđenje, bre?!

14 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Mariner kaže...

Petric voli N1 televiziju?! Wow! Vrlo objektivna televizija, mo'š mislit.

Svaka ptica svome jatu, uvijek bilo i biti će, a sve ostalo su čista laprdanja skrivenih namjera.

7 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Ajar kaže...

CEO, iliti glavni izvršni direktor, je administrativno laprdalo koje s operativom, o kojoj se piše u postovima iznad, nema nikakve veze. on(a) je tu da ima vizije (može i bez gljiva), glumata nekakve strategije, trendove, sere qake, povlači se po nounama i medijima opštenito, a sve se svodi na povećanje ukupne dobiti kompanije. boli njega q za optike, pakete, brzine, q & p. ceo je tek jedan evolucijski podjeljak iznad fikusa u uredu. taman za ovu emisiju. našli ste pogrešnu crkvu za bogu se molit.

Kao i apsolutna svaka kompanija na ovom planetu.

Osnovna svrha svake kompanije je ostvarivanje dobiti i rast

12 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Bitanga kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

nek objasni kako su potirali 50% korisnika pokucnog kad su makli limit s 1 terabajta na 200giga mjesecnog prometa.

 

I 1TB je premalo za četveročlanu obitelj uz današnje moderne tehnologije.

Je, ako nemaš život.

 

 

15 godina
online
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
R36 kaže...

Je, ako nemaš život.

 

 

Auuuuu, mnooogo si jak! :-) Definiraj život, pa ćemo onda dalje.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 9:47 (Bitanga).
13 godina
offline
Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni operate

Ajmo Telemach 5G na iPhoneima i eSIM...što se čeka?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach je tek sada, za pravo, nacionalni ope
Bitanga kaže...
R36 kaže...

Je, ako nemaš život.

 

 

Auuuuu, mnooogo si jak! :-) Definiraj život, pa ćemo onda dalje.

 

 

Sve ono gdje ti ne treba 1TB mjesečno za 4-članu obitelj.

 

Pogledaj malo kroz prozor...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice