Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp

poruka: 11
|
čitano: 4.960
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp".
15 godina
offline
Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp

Tako je i Signal profitirao novim pravilima WhatsAppa, no ubrzo se vratio na ono što je bio prije toga.

Know your world.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp

Kako guraju taj Signal čudo jedno, sumnjiva mi je to priča. Sve je to isti vrag, privatnosti na internetu nema tako da neka prestanu prodavat te priče.

 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
PlayMaker10 kaže...

Kako guraju taj Signal čudo jedno, sumnjiva mi je to priča. Sve je to isti vrag, privatnosti na internetu nema tako da neka prestanu prodavat te priče.

naravno da ima privatnosti, to sto netko ne zna kako, gdje i zasto ili ga nije briga za osobne podatke i ne koristiti alate koji ti to omogucuju, ne znaci da to nije moguce

 

 

14 godina
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
PlayMaker10 kaže...

Kako guraju taj Signal čudo jedno, sumnjiva mi je to priča. Sve je to isti vrag, privatnosti na internetu nema tako da neka prestanu prodavat te priče.

 Baci pogled na izvorni kod pa reci je li ima šta sumnjivo.

14 godina
offline
Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp

Koristim signal sada vec oko pola godine.

I neke stvari me užasno frustriraju. Ima bugova koje ne rješavaju. Jednostavnih featura koje jednostavno ne žele dodati.

Isto toliko dugo koristim i Telegram. I mislim da ću se skroz na njega prebaciti. Puno mi je bolji.

Gale
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
sirka666 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Kako guraju taj Signal čudo jedno, sumnjiva mi je to priča. Sve je to isti vrag, privatnosti na internetu nema tako da neka prestanu prodavat te priče.

 Baci pogled na izvorni kod pa reci je li ima šta sumnjivo.

 Ma da je ne znam kakav kod, privatnosti na internetu nema niti će je ikad biti. Telegram mi je daleko bolji od Signala, iako sam ih koristio malo, toliko su mi počele smetat te aplikacije da sam ih sve maknuo i komuniciram porukama i iMessageom. Ovaj ima ovo ovaj ono i moram imat 15 aplikacija na mobitelu da bi svima udovoljio, SMS ima svatko i to je to, eventualno Messenger.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 21:48 (PlayMaker10).
15 godina
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
Na netu postoje ovakve usporedbe...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
2 godine
offline
Telegram i Signal ponovno profitirali zbog WhatsAp

Što je s Viber-om ?

Kakav je njegov kôd ? 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 8:49 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
PlayMaker10 kaže...

 Ma da je ne znam kakav kod, privatnosti na internetu nema niti će je ikad biti. Telegram mi je daleko bolji od Signala, iako sam ih koristio malo, toliko su mi počele smetat te aplikacije da sam ih sve maknuo i komuniciram porukama i iMessageom. Ovaj ima ovo ovaj ono i moram imat 15 aplikacija na mobitelu da bi svima udovoljio, SMS ima svatko i to je to, eventualno Messenger.

 Sve ovisi od koga "bježiš"... SMS nije enkriptiran te ga država može vrlo lako pročitati.

 

Slažem se sa tobom privatnosti na internetu, mislim da svak treba odlučiti koliko toga želi objaviti/riskirati.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
sirka666 kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Ma da je ne znam kakav kod, privatnosti na internetu nema niti će je ikad biti. Telegram mi je daleko bolji od Signala, iako sam ih koristio malo, toliko su mi počele smetat te aplikacije da sam ih sve maknuo i komuniciram porukama i iMessageom. Ovaj ima ovo ovaj ono i moram imat 15 aplikacija na mobitelu da bi svima udovoljio, SMS ima svatko i to je to, eventualno Messenger.

 Sve ovisi od koga "bježiš"... SMS nije enkriptiran te ga država može vrlo lako pročitati.

 

Slažem se sa tobom privatnosti na internetu, mislim da svak treba odlučiti koliko toga želi objaviti/riskirati.

 Ne skrivam ništa, neka čitaju. Jedno je sigurno, neću imat 20 aplikacija na mobitelu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Telegram i Signal ponovno profitirali zbog Wha
Zaporožac kaže...

Što je s Viber-om ?

Kakav je njegov kôd ? 

 Otvoren za jako puno drzava.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice