Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

poruka: 86
|
čitano: 21.409
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska".
15 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 
49 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
😀😀..mene je ovo podsjetilo na anegdotu iz 96 i neke god .kad su bili izbori u HR . HRT u emisiji uživo na Dolcu , u Zg pitali jednu bakicu , što misli o novim izborima i kandidatima?! Bakica voditeljici rekla : " ahh dete drago , samo se pajceki mjenjaju a kotli ostali isti " 🤣
Toliko o Tele 2 i novom imenu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 23:57 (blackE-1).
 
30 0 hvala 1
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
dankodr kaže...

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 

Što će onda nekome uopće 5G?? 

 

Evo sad pratim internet promet, u principu najviše koristim youtube, nešto ujutro, nešto popodne ali najviše navečer prije spavanja. Često i zaspim dok youtube svira. Zna mi se desiti i 20 gigabajta prometa na dan. 200Gb je u današnje vrijeme stvarno malo, možda prije 5 godina bi to bilo fino, ali danas kad je apsolutno sve online a ništa offline, to nema nikakvog smisla. A da ne pričam o ljudima koji plaćaju Netflix ili HBO, ograničenje prometa je posve beskorisno.

13 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Promjena imena je bila i za očekivati. Nagađa se da će kupiti Optimu i preko nje ući u fiksno tržište.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 18:30 (Marko :D).
 
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Lakse je minjat ime nego minjat i poboljsat uslugu.

Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Ne može 4G zamjeniti žicu/optiku, niti je za to predviđen. Kakva bi to infrastrukutra trebala biti da korisnici "prže" 20GB samo na telefonu svaki dan.

 

Korisitm Tele2 godinama, imam i pokućni. Brzine su zadnju godinu kriminal, valjda su i oni vidjeli da to tako više ne ide.

Nije da podržavam smanjenje količine, ali mislim da njihova mreža to jednostavno više ne može podnjeti.

16 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
A sta je falilo imenu ”Vip” ?!
Moj PC  
0 6 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
Vip je mijenjao ime da se riješi negativnog imena i konotacije vezane uz ime. Nije im baš puno pomoglo.
16 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
A sta je falilo imenu ”Vip” ?!
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Novi vlasnik, novo ime, nova strategija... sve mi je to ok medutim srezati pet puta kolicinu podataka na Pokucnome je sramota.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
robogo kaže...
Vip je mijenjao ime da se riješi negativnog imena i konotacije vezane uz ime. Nije im baš puno pomoglo.

Mijenjali su ime jer je matična tvrtka A1. Iz istog razloga je i slovenski Si.Mobil mijenjao ime.

15 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
dankodr kaže...

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 A što će napraviti A1 i kakve će bit tamo brzine sad kada kod njih prijeđe većina korisnika pokućnog?

7 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Zauzet nadimak , 4g je dao maximum, zato i idemo na 5g, kasnije na 6g, 7g...

Već 5g će biti bar 20x brži od 4g, a po kvadratnom kilometru će moći odraditi konekciju do milion uređaja. Naravno, nebu to prvog dana kada puste puni 5g, ali s vremenom.....

Ja doma imam bakrenu paricu, optiku nebum vidio za mog života, i već 4g+ mi je oko 3x brži od bakra...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 19:18 (bunker).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
nkdz kaže...
dankodr kaže...

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 A što će napraviti A1 i kakve će bit tamo brzine sad kada kod njih prijeđe većina korisnika pokućnog?

 Kao da je A1 nešto bolji.Imam od njih kabelsku i  da imam mogućnost boljeg rješenja za kabliranje unutar stana i dodatne prijemnike odavno bih već otišao od njih.A zadnje gluposti koje rade možda će me natjerati da bez obzira na sve se i njih riješim.

16 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
dankodr kaže...

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 Jesam li ja ovo dobro shvatio da pokućni internet koji po mom misljenju je zemaljska linija (nije mobilni net) ima ogranicenje od 200 Giga prometa. 

 

Ja sam u BiH i iskreno brzine neta kod vecine operatera nisu sada da se mozemo ponositi ali vecina najosnovnijih paketa pocinje sa 10Mbit/s ali kod svih je net flat rate, nema nikakvih ogranicenja.

Ne mogu da shvatim da u jednoj Hrvatskoj ima idalje ograniceni promet  

8 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
Možeš misliti što god hoćeš, to je i dalje mobilni net. On ima svoja ograničenja i zbog njih i onih koji skidaju cijeli internet on ni ne može biti flat dok je infrastruktura takva kakva je.
Na parici/optici nema ograničenja, flat je (nisam siguran za A1 odnosno bivši b-net, znam da su oni imali, isto zbog djeljene infrastrukture)
9 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
dankodr kaže...

Pa ovi imaju SJAJNU upravu

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

stvarno? 

dobro pa nisam uzeo jer je i to bila jedna od opcija...

 

cekaj, cijena pretplate je ostala ista? ugovori se mogu raskinuti jer vise ne vrijede isti uvjeti?

12 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Ja isto nisam znao,ali sam skuzio da mi se net vuce kao krepana mačka.

Javio sam se Tele-2 i pitao ih kako je moguce da mjenjaju ugovor bez moga upozorenja,na sto su mi odgovorili da su me pismenim putem upozorili preko one hrpetine papira koje dobijem sa računom i koje naravno bacim.

 

Vec sam u potraznji za novim pokucnim netom,A1 nudi do 300 GB,Optima nema,T-scum isto nesta mulja sa tim(sa njima imam jako loša iskustva)....postoje li drugi operateri koji nude bezicni net?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
a1 je 1 TB, tcom ti je 300 GB
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
I dalje je promjena imena 'vip' u 'a1' pobjednik...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

 Kad su sjebali to da su smanjili paket sa 1TB na 200 GB?? 

15 godina
online
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Od ovog mjeseca krece za postojece korisnike.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
bunker kaže...

Zauzet nadimak , 4g je dao maximum, zato i idemo na 5g, kasnije na 6g, 7g...

Već 5g će biti bar 20x brži od 4g, a po kvadratnom kilometru će moći odraditi konekciju do milion uređaja. Naravno, nebu to prvog dana kada puste puni 5g, ali s vremenom.....

Ja doma imam bakrenu paricu, optiku nebum vidio za mog života, i već 4g+ mi je oko 3x brži od bakra...

 

A da izađeš iz bunkera? 😅 

12 godina
odjavljen
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

Nema do Optike u Iskonu. 

Bio na pokućnom Tele2, nakon dva mjeseca prekinuo, nisam bio ugovorom vezan. 

4g mi ne radi, a 3g radi. I to nije bilo od početka već je nakon cca 2 tj. krenulo tako. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
Želiš reći da si pored optike uzeo pokućni u startu?
6 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
dankodr kaže...

 

Prvo su na pokućnom internetu srezali promet sa 1 TB na 200 GB i rastjerali gomilu teško stečenih korisnika (ja sam jedan od njih) a sad planiraju tolike novce ulagati u razvoj  😂

 

 

S obzirom da je mreža preopterećna ciljano su išli na ovo kako bi se smanjio broj koristika. Inside info. 

14 godina
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
Smiješno je kad ljudi gledaju samo sebe. "Rastjerali gomilu"? Možda 5% korisnika, ako i toliko, radi problem svim ostalim korisnicima. Svaka njima čast na 1 TB koji su imali do sada
15 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

200GB mi je premalo, npr. HBO zna pojest 2 GB/h, tako da mi ta tarifa uopće ne dolazi u obzir. Pogotovo kada A1 nudi 1TB za 179kn.

 

S druge strane, ako ti ne treba puno prometa onda uzmeš iskon mobile wifi (4G), 60GB za 50kn (10-30Mbps).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 22:04 (Svinja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska

 

 

Ma ljudi najte biti toliko negativni prema tehnologiji. 5G mreže dolaze, te naravno da se tu vodimo ekonomskom logikom.

Pogledajte gdje se po pitanjuTK bili prije, recimo 20-ak godina na privatnom planu, a gdje ste sada. A, opet uz prihvatljivu cijenu.

 

Sada dal' ćete biti na Telemach HR il u nekoj drugoj mreži stvar je vas kao krajnjeg korisika usluge. Ako ste jednom bili u bedu zbog provajdera i njegove usluge, ne znači da će tako biti i u budućnosti.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 promijenio ime u Telemach Hrvatska
Nisam znao da imam opcije. Moja greška.
A mob mi je kod njih na bonove. Radi sve odlično.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice