Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za vas

poruka: 7
|
čitano: 5.017
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za vas".
15 godina
offline
Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za vas

ne kuha ručak, ne igra se s psom, ne kiti bor, ne izmišlja izgovore, ne gata iz dlana, ne tjera komarice, ne pere rublje/posuđe, ne briše prašinu, ne mete ... korisno? kako kome. 

 

ured: ne uklanja ni pacijente/slučajeve dolje desno, palac nadolje. naprotiv! gomila ih 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 18:32 (Ajar).
Moj PC  
3 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za
Fenomenalan app.
Najkoristnija stvar koja sam dodao je da mi pali i gasi AOD na s10 ovisno o tome da li imam primljenu poruku, mail, poziv...
Gale
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za
Ja ju koristim za tcom. Posto imam neogranicenu tarifu nakon 60gb pada brzina te motar slati poruku na neki btoj i tako svakih 10gb a gledam youtube u fhd kad je moguce kakva je to terqpija bila dok nisam uzeo ovu apk. Platio sam 20tak kn ali sad me vise tcom ne pati . Sve u svemu ide ovako surfam gledam na mobu sta ocu u jednom trenutku dode poruka potrosili ste ..... i u drugom uzivajte u ..... bez da prstom pomaknem(copy/paste)
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za
Imas milion kombinacija ui mogucnosti ja ju koristim za poruke pazi da ne sjebes mob
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za vas

Moze li se odrediti vrijeme u kojem ce nas prebaciti s mobilnog interneta na WiFi s obzirom da od Androida 5+ vise nije moguce (sada je moguce samo uz root)?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za
Mozes vremenski postaviti akcije.
Za takve jednostavne stvari postoje i besplatni apps koji rade jednako dobro kao i Tasker.
Gale
15 godina
online
Re: Tasker - natjerajte da pametni telefon radi za
Legasus kaže...
Mozes vremenski postaviti akcije.
Za takve jednostavne stvari postoje i besplatni apps koji rade jednako dobro kao i Tasker.

Mislis uz root na Android 5+?

 

Radije bih imao sto manje aplikacija (ukoliko je moguce).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice