TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

poruka: 16
|
čitano: 4.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po".
15 godina
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

Može li se koristiti samo sa jednom slušalicom?

Npr. nosio bi ih na trčanje, a onda nosim samo jednu slušku jer mi ne trebaju obje (bolje čujem oko sebe...)

 

PS. Imao sam već TaoTronics bt slušalice, ali ne ovog tipa i bile su dobre za cijenu

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 10:54 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

preporucam Xiaomi Buds  za cca 250 kuna, mogu radit zajedno ili svaka posebno, ja korisim  za trcanje samo jednu ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

Ja se mislim između Xiaomi Redmi Airdots i ovih, čekam da izađe recenzija za Xiaomi..

TaoTornics su oko 100 kuna skuplje pa sad neznam jel mi ima smisla davat dodatno za njih..

Nisam neki zahtjevan korisnik, trenutno bi tia bluetooth sluše jer radim od doma dok je ove korone, a ove trenutne šta imam me kabel zeza pa me ljudi ne čuju baš uvik kako triba

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Zemljanin kaže...

preporucam Xiaomi Buds  za cca 250 kuna, mogu radit zajedno ili svaka posebno, ja korisim  za trcanje samo jednu ;-)

 Pa ne moraš ispod svake recenzije iskazivati ljubav svojim slušalicama, a ove koje su recenzirane nisi ni probao, niti išta znaš reći o njim. Doći će na red opis i "tvojih" slušalice, pa se onda javi sa svojim iskustvima. 

...
10 godina
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

jedan veliki minus egronomiji, tj. smještaju slušalica u kutijici, npr. lijeva slušalica se vadi desnom rukom...

kod huawei freebuds lite je to puno bolje riješeno, lijeva slušalica se vadi lijevom rukom (sitnica, ali olakšava svakodnevno korištenje)

evo obje slike za usporedbu

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Za one koji razmisljaju o Xiaomi Airdots, probao sam ih kod kolege na poslu i sve sto mogu reci je da je zvuk ocajan. Bas prakticki ne postoji. Uzasno piskutavo.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Miro kaže...
Zemljanin kaže...

preporucam Xiaomi Buds  za cca 250 kuna, mogu radit zajedno ili svaka posebno, ja korisim  za trcanje samo jednu ;-)

 Pa ne moraš ispod svake recenzije iskazivati ljubav svojim slušalicama, a ove koje su recenzirane nisi ni probao, niti išta znaš reći o njim. Doći će na red opis i "tvojih" slušalice, pa se onda javi sa svojim iskustvima. 

 Samo prenosim svoje iskustvo i nemam namjeru recenzirat ostale slusalice, medutim 2 sekunde guglanja recenzija potvrduju moje iskustvo; techadvisor, techspot.

 

 

EDIT;

https://www.bug.hr/recenzije/xiaomi-mi-airdots-povoljne-i-izrazito-kompaktne-13981

 

vidim i kolega Davor se slaze sa mnom ;--)

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 15:30 (Zemljanin).
12 godina
protjeran
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

Autor teksta kaže "no name" slušalice.. daj malo istraži prije... Amazon ih ima već neko vrijeme i koliko vidim dosta taotronics proizvoda je u amazon prime ponudi:https://www.amazon.com/stores/TaoTronics/TaoTronics/page/377F39CC-07D6-45C3-B658-0FDDD86A9E22

Imam njihove BH-22 i odlične su za tih 50€

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Han kaže...

Autor teksta kaže "no name" slušalice.. daj malo istraži prije... Amazon ih ima već neko vrijeme i koliko vidim dosta taotronics proizvoda je u amazon prime ponudi:https://www.amazon.com/stores/TaoTronics/TaoTronics/page/377F39CC-07D6-45C3-B658-0FDDD86A9E22

Imam njihove BH-22 i odlične su za tih 50€

 

To što nečega ima na Amazonu ne znači da se ne radi o no-name brendu. TaoTronics je generički no-name brend, koji prodaje sve - od bežičnih slušalica do uzica za pse (ne šalim se). 

Never put Dolby on snake detectors.
12 godina
protjeran
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine

Ali opet ima nas dosta koji smo čuli za Taotronics i prije nego je došao u eu ili bio dostupan svima. Ako je autoru no name ne znači da je svima no name. I Xiaomi je bio no name 2010/11 pa do sad. A prvi njihov mob sam imao 2013-te i svi su vikali da je to kineski no name... A gle danas....

11 godina
offline
TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine i po

može info di ima kupit ovih slušalica a da je ok cijena, u mikornisa više nema

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Han kaže...

Ali opet ima nas dosta koji smo čuli za Taotronics i prije nego je došao u eu ili bio dostupan svima. Ako je autoru no name ne znači da je svima no name. I Xiaomi je bio no name 2010/11 pa do sad. A prvi njihov mob sam imao 2013-te i svi su vikali da je to kineski no name... A gle danas....

 

Ja sam autor 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
moderator
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
xDISORDERx kaže...

može info di ima kupit ovih slušalica a da je ok cijena, u mikornisa više nema

 

Stiže nova pošiljka, ali tek u 6. mjesecu, zajedno s modelom koji će ih naslijediti. To ćemo isto testirati i recenzirati, naravno.

Never put Dolby on snake detectors.
12 godina
protjeran
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Davor kaže...
Han kaže...

Ali opet ima nas dosta koji smo čuli za Taotronics i prije nego je došao u eu ili bio dostupan svima. Ako je autoru no name ne znači da je svima no name. I Xiaomi je bio no name 2010/11 pa do sad. A prvi njihov mob sam imao 2013-te i svi su vikali da je to kineski no name... A gle danas....

 

Ja sam autor 

 Drago mi je autor :) , Davore. Just saying.. imao sam i prije nekih njihovih artikala, nešto kvalitetnijih ( lampa ) i nešto manje kvalitetnih.. Ali nisu baš tak no name, jedino kaj su nedostupni kod nas. Inače su brend grupacije Sunvalley ( https://www.sunvalley-group.com/en/index.html ) i čak imam njihov uljni dufuzor koji je bio na nekoj akciji za Božić i super stvarčica za doma. 

14 godina
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
Davor kaže...
Han kaže...

Autor teksta kaže "no name" slušalice.. daj malo istraži prije... Amazon ih ima već neko vrijeme i koliko vidim dosta taotronics proizvoda je u amazon prime ponudi:https://www.amazon.com/stores/TaoTronics/TaoTronics/page/377F39CC-07D6-45C3-B658-0FDDD86A9E22

Imam njihove BH-22 i odlične su za tih 50€

 

To što nečega ima na Amazonu ne znači da se ne radi o no-name brendu. TaoTronics je generički no-name brend, koji prodaje sve - od bežičnih slušalica do uzica za pse (ne šalim se). 

 ima li neki link na taj dogleash?

Meni osobno Taotronics nije nepoznat, razumijem da mnogima jest. Prvo što mi padne na pamet kad se spomene taj (ne)brand su upravo slušalice, a vidim da proizvode i lampe, ovlaživače i soundbarove, no nigdje ne nalazim Taotronics čipkaste grudnjake, uzice za pse i štrikove za veš(?!). Moja bolja polovica već godinama ima njihove ANC slušalice trajno spojene na TV. Što je brand a što je no name je zaista teško razdijeliti, no ako je širina ponude kriterij možemo reći i da je Sony generički no name brand pod kojim se prodaju roboti, kamere, glazba i filmovi, igre, financijske usluge, predstavljen je čak i konceptni automobil a prvi proizvod im je kuhalo za rižu.


16 godina
moderator
offline
Re: TaoTronics SoundLiberty 53 Wireless - Jeftine
jozef kaže...

 ima li neki link na taj dogleash?

Meni osobno Taotronics nije nepoznat, razumijem da mnogima jest. Prvo što mi padne na pamet kad se spomene taj (ne)brand su upravo slušalice, a vidim da proizvode i lampe, ovlaživače i soundbarove, no nigdje ne nalazim Taotronics čipkaste grudnjake, uzice za pse i štrikove za veš(?!). Moja bolja polovica već godinama ima njihove ANC slušalice trajno spojene na TV. Što je brand a što je no name je zaista teško razdijeliti, no ako je širina ponude kriterij možemo reći i da je Sony generički no name brand pod kojim se prodaju roboti, kamere, glazba i filmovi, igre, financijske usluge, predstavljen je čak i konceptni automobil a prvi proizvod im je kuhalo za rižu.

 

Evo ga: https://www.amazon.com/TaoTronics-Retractable-Walking-Dispenser-included/dp/B0155XV9KG

 

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice