Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

poruka: 22
|
čitano: 6.357
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser".
16 godina
moderator
offline
Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

Već se osjećam sigurnije.

This space for rent!
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

Je, je, dok ne odu u Kinu nece nista rjesiti.

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

 

Hm, kaj dobijete džaba, ne znate cijeniti.

Zato je dobro uvijek platiti za neki sadržaj.

 

Cyber kriminal u bilo kojem obliku je isto tako kriminal kao ovaj ulični.

 

dzg
Moj PC  
0 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV

Ma ne, neka sve naplate i nece nitko koristiti. Ljudi bi nasli drugu zanimaciju jer nikad nebi ni znali da nesto postoji.

 

Da se npr. anime nije masovno piratizacijom i fansubovima prosirio nitko nebi danas znao sto je to. A vidi sad kolko se ljudi vole isprsiti za takve stvari, placaju pretplate, podupiru autore, ide. Oni koji nisu mogli platiti piratiziraju, tko moze i hoce platiti plati. Piratizacija povecava broj potencijalnih kupaca, bolje imati milijun pirata i 10000 kupaca, nego samo 10000 kupaca. Cilj ti je biti toliko dobar i kvalitetan da sto vise pirata preobratis u kupce. Ili spustis cijenu pa ovih milijun navali i eto.

 

Jednostavno nemas troska ako ti netko piratizira igru, samo kopiraju bitove. Neostvarene prodaje se nikad nebi ni ostvarile da i nema piratizacije.

Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
To stoji, ali samo za određenu fazu poslovnog ciklusa, tj. kada se probijaš na tržište.
Kada već imaš hipnotizirane konzjumere koji baš to žele (kao što imaju nogomet i holivud), onda treba samo da cediš mleko, makar kravu lupao i nogom.
Barem tako kaže biznis-spika.
15 godina
offline
Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

ova ilustracija napisa me brine: digići imaju "informacijsku policiju" (plavuša u uniformi). isukrste ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
Drago kaže...

Već se osjećam sigurnije.

 

Ajar kaže...

ova ilustracija napisa me brine: digići imaju "informacijsku policiju" (plavuša u uniformi). isukrste ... 

U redakciji Bug-a nisu upotrijebili pravu fotografiju sa mjesta zločina.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 14:05 (wyks).
16 godina
offline
Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV ser

Ma 30 milijuna, to je premalo, barem 1 bilijun dolara su u gubitku. Da sam vlasnik tih kompanija koje su plakale zbog "piratiziranja", zaposlio bih svih 70 ljudi da mi održavaju iptv onako kako to ljudi žele, sve dostupno za 20$/20€ na jednoj lijepoj playlisti. Imam doma takvu playlistu for free, tako treba izgledati IPTV, a ne 15 različitih pretplata na x različitih platformi. Zar do sada nisu shvatili da im baš NIŠTA nije pomoglo da spriječe torrente ili piratiziranje. Filmovi se i dalje distibuiraju doslovno isti dan čim izađu. Nek se više brinu kako učiniti sadržaj dostupnijim nego izmišljati načine zaštite i ne znam čega. No budimo realni, nema više dobrih filmova, zadnjih par filmova što smo gledali su bili francuski, španjolski, korejski, talijanski filmovi i briljantni su. Hollywood je mrtav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Pretpostavljam da ukradeni sadržaj ne dolazi s plaćenim porezom i računom (za početak)?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 11:34 (love2ml86).
14 godina
online
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
love2ml86 kaže...
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Pretpostavljam da ukradeni sadržaj ne dolazi s plaćenim porezom i računom (za početak)?

 Lose pretpostavljas 

6 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
konjRR kaže...
love2ml86 kaže...
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Pretpostavljam da ukradeni sadržaj ne dolazi s plaćenim porezom i računom (za početak)?

 Lose pretpostavljas 

Znači digitalni ukradeni sadržaj dolazi s računom i plaćenim porezom?

14 godina
online
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
love2ml86 kaže...
konjRR kaže...
love2ml86 kaže...
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Pretpostavljam da ukradeni sadržaj ne dolazi s plaćenim porezom i računom (za početak)?

 Lose pretpostavljas 

Znači digitalni ukradeni sadržaj dolazi s računom i plaćenim porezom?

 Pa ove sta su pohvatali, primjera radi, su vjerojatno svoju uslugu naplacivali. Ljudi su placali. Mislis da su im novce slali postom? Placali na ruke/solarno? 

16 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
Ajar kaže...

ova ilustracija napisa me brine: digići imaju "informacijsku policiju" (plavuša u uniformi). isukrste ... 

Još gore: Polizia Postale e delle Comunicazioni

 

Kod nas bi se zvala PTT policija, pa kasnije HPT policija, a onda bi se podijelila na HP i HT  Čak imaju i @ i trubu u amblemu!

 

Zapravo je riječ o odredu koji se danas većinom bori protiv cyberkriminala, ali ime je ostalo iz osamdesetih. Wikipedia kaže da su im službena vozila Fiat Punto, Stilo i Tipo 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
6 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
konjRR kaže...
love2ml86 kaže...
konjRR kaže...
love2ml86 kaže...
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Pretpostavljam da ukradeni sadržaj ne dolazi s plaćenim porezom i računom (za početak)?

 Lose pretpostavljas 

Znači digitalni ukradeni sadržaj dolazi s računom i plaćenim porezom?

 Pa ove sta su pohvatali, primjera radi, su vjerojatno svoju uslugu naplacivali. Ljudi su placali. Mislis da su im novce slali postom? Placali na ruke/solarno? 

Rad na crno?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
Mogu ja otić i kupit auto u salonu, dobit sve tip top da bi na kraju auto bio ukraden.
Mislim da je već bio takav slučaj u HR(Provjereno/Potraga).
16 godina
online
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
zbuzanic kaže...

Ma 30 milijuna, to je premalo, barem 1 bilijun dolara su u gubitku.

...

Da sam vlasnik tih kompanija koje su plakale zbog "piratiziranja", zaposlio bih svih 70 ljudi da mi održavaju iptv onako kako to ljudi žele, sve dostupno za 20$/20€ na jednoj lijepoj playlisti.

...

Nek se više brinu kako učiniti sadržaj dostupnijim nego izmišljati načine zaštite i ne znam čega.

Da su i dolar u gubitku, previše je.

Otvori kompaniju i riješi to tako. Nisi jedini koji se toga "sjetio", pitanje je zašto i drugi ne mogu tako.

Nije poanta u dostupnosti, nego u zaradi. Ne rade se filmovi da bi ih ljudi gledali, već se rade da bi zaradili time što ih ljudi gledaju.

14 godina
online
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
love2ml86 kaže...
...

Rad na crno?

 Se obicno placa na ruke/solarno?

6 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
Hrpa ljudi plaća po dogovoru na račun..
14 godina
online
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
love2ml86 kaže...
Hrpa ljudi plaća po dogovoru na račun..

 Rad na crno? Sto se nalazi u opisu placanja? Tko zna mozda bude korisno, jer banka me danas pita bas sve i propitkuje pa da znam ima li kakva caka.

16 godina
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
silvio3105 kaže...
Kako ja kao gledatelj mogu biti siguran da "primam i posjedujem" neukradeni sadržaja?

Gledaj online for Free, a dalje te nije briga niko ti ne može baš nič.Ukradeno/prošvercano u pola cijene itd, to tebe dalje nije briga fučkaj ga sad.

 

https://hollymoviehd.cc/all-quiet-on-the-western-front-2022/

 

https://hollymoviehd.cc/series/the-old-man-season-1/

 

https://www.vipboxtv.sk/

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 17:54 (rambox).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Talijanska policija razmontirala ilegalni IPTV
To je jasno ko dan da nešto smrdi. Trebam prepraviti post i umjesto gledatelj napisati pretplatnik.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice