Talijanska policija dobit će pametne naočale za br

poruka: 4
|
čitano: 3.491
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Talijanska policija dobit će pametne naočale za br".
15 godina
offline
Talijanska policija dobit će pametne naočale za br

Koji gubitak vremena i novca.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Talijanska policija dobit će pametne naočale za br

digići su za dva boda (96 > 94 u 2022.; 2017. bilo je 98 > 96 = poglupljujemo mi ali i digići) prosječno gluplji od nas tako da ... nama to još ne treba jer imamo na portalima "jeste li vidjeli ovog čovjeka?" i telefon za dojavu. pješice.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 19:21 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Talijanska policija dobit će pametne naočale z

Baš gledam ovu listu kaj si linkao, i ispada da ovi nepalci kaj rade kod nas imaju najbolji odnos income/IQ.

Fascinantno.

Potrudit ću se biti još gluplji nego kaj trenutno jesam (ako je to uopće moguće) nadajući se da će to rezultirati proporcionalnim porastom plaće 

 

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 21:07 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: Talijanska policija dobit će pametne naočale z
fer-de-lance kaže...

Baš gledam ovu listu kaj si linkao, i ispada da ovi nepalci kaj rade kod nas imaju najbolji odnos income/IQ.

Fascinantno.

Potrudit ću se biti još gluplji nego kaj trenutno jesam (ako je to uopće moguće) nadajući se da će to rezultirati proporcionalnim porastom plaće 

 

 

Imao sam istu ideju ali mi rekoše da IQ može bit samo prirodan broj, a već sam na rubu skale :-). Nažalost, izgleda da ne fercera:

https://medium.com/incerto/iq-is-largely-a-pseudoscientific-swindle-f131c101ba39

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice