Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje za st

poruka: 3
|
čitano: 3.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje za st".
9 godina
offline
Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje za st

U naslovu nedostaje "...problem čitanja kod slijepih osoba". Čitamo brajicu, knjigu ili časopis, ali ne čitamo slijepe osobe. Ovo sam napisao samo zato da preteknem Ajara.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 11:08 (Thinker).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje z
Thinker kaže...

U naslovu nedostaje "...problem čitanja kod slijepih osoba". Čitamo brajicu, knjigu ili časopis, ali ne čitamo slijepe osobe. Ovo sam napisao samo zato da preteknem Ajara.  

 ekčueli:

 

"Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje za stari problem čitanja slijepih osoba" > "Taktilni uređaj Monarch - novo rješenje starog problema čitanja za slijepe" (opštenito ali i nekako mi se čini kako, osim osoba, ostali baš i ne čitaju)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje z
Ajar kaže...

 ekčueli:

 

"Taktilni uređaj Monarch donosi novo rješenje za stari problem čitanja slijepih osoba" > "Taktilni uređaj Monarch - novo rješenje starog problema čitanja za slijepe" (opštenito ali i nekako mi se čini kako, osim osoba, ostali baš i ne čitaju)

 

Je, stoji ovo tvoje, ja sam svoje napisao jer u osnovnoj školi gdje ide klinac slušam kako se kod pojedine djece pojavljuju razni problemi i svi referiraju kako je to "problem čitanja/pisanja/računanja kod školske djece".

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 12:53 (Thinker).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice