Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m

poruka: 11
|
čitano: 5.014
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m".
11 godina
offline
Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m

Zadatak mu je zaprašivanje ljudi kemikalijom neobudalits-21. Naime kako zapršivanje s avionima (čuveni cemtrailsi) ne daju rezultata, američka vojska će pokušati s X-37B postići ono što nije pošlo za rukom, ne znam komu, s avionima.

 

 

p.s.

 

Primjetite da sam upotrijebio tuđicu - avioni, a ne naše hrvatsko - zrakoplovi. Naime koristim (privremeno) oslobođenje od gramatičkog nacizma, a i pokušav otkriti u kojem grmu će sada ležati zec. 

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 10:50 (markoBT).
 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m

Što god mu bila misija, smrdi na politiku.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m

a nitko sa sigurnošću ne zna čime se X-37B o Zemljinoj orbiti zapravo bavi...zar je bilo teško nazvati cetinskog i pitati ga,on to 100% zna

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 11:28 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes

jesu li Foilmeni svjesni da ih je zbog šuškanja folije lakše i nama običnim smrtnicima pratiti ?

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes
Stric_Jura kaže...

jesu li Foilmeni svjesni da ih je zbog šuškanja folije lakše i nama običnim smrtnicima pratiti ?

 reptili kontroliraju proizvodnju aluminija,tako da folija u biti ne djeluje...jedino aluminij dobiven homeopatskim putem djeluje

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes
HCMAA kaže...
Stric_Jura kaže...

jesu li Foilmeni svjesni da ih je zbog šuškanja folije lakše i nama običnim smrtnicima pratiti ?

 reptili kontroliraju proizvodnju aluminija,tako da folija u biti ne djeluje...jedino aluminij dobiven homeopatskim putem djeluje

 

 Ja sam čuo da djeluje i onaj premazan rabljenim uljem iz FAP-a godište '52-'55.  minimumom 200 000 km, naravno premazan rukom virgo intacta...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šestu m

Imam osjećaj da je ovo trpanje para skoro posrnulog Boeinga radi svih problema koje su kompaniju snašle. Od problema sa samim avionima do sada prizemljene eskadrile i broj smanjenih narudžbi radi SARS-CoV-2 virusa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes

Trump je reko da Boeing nece pasti, a i pogodi ko je prije par dana ulozio masne milijarde u Boeing? Saudijci :)

https://www.marketwatch.com/story/saudi-sovereign-wealth-fund-invests-in-facebook-boeing-disney-2020-05-17

 

 

tata Trump radi biznis, i po obicaju vrti lovu sa najgorom obitelji na svijetu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes
nixass kaže...

Trump je reko da Boeing nece pasti, a i pogodi ko je prije par dana ulozio masne milijarde u Boeing? Saudijci :)

https://www.marketwatch.com/story/saudi-sovereign-wealth-fund-invests-in-facebook-boeing-disney-2020-05-17

 

 

tata Trump radi biznis, i po obicaju vrti lovu sa najgorom obitelji na svijetu

Nisam baš upućen u politički sistem islamskih država ali je - saudijci su skoro pa najveći licemjeri na planeti. Islam ovo islam on a na kraju cvjeta prostitucija. Žene tek nedavno dobile pravo da polažu vozački, a o pravu glasa pitanje je da li će ga ikada dobiti, i generalno, pravo da izađu na ulicu bez pitanja svog muža.

Ali da ne idem van teme, generasno USA sa Saudijskom Arabijom kao i UAE jako dobro posluju zajedno. Tako da me ništa nije iznenadilo iz ovog linka.

 

Uređivano: Dobra ova MarketWatch stranica, ima dobrih članaka koliko sam onako okvirno vidio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 13:07 (Envy).
15 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes
Dead kaže...
Envy kaže...

Imam osjećaj da je ovo trpanje para skoro posrnulog Boeinga radi svih problema koje su kompaniju snašle. Od problema sa samim avionima do sada prizemljene eskadrile i broj smanjenih narudžbi radi SARS-CoV-2 virusa.

 Pa nije X37B od jučer već otprije 15-ak godina.

Dobro stoji, i u to se ne razumijem. Ali ako kompaniji zapne a ti 15-tak godina stariju letjelicu počneš ponovo da proizvodiš, pa makar na papiru, onda znaš da je to neko upumpavanje para. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tajnovita letjelica X-37B krenula na svoju šes
Dead kaže...
Envy kaže...
Dead kaže...
Envy kaže...

Imam osjećaj da je ovo trpanje para skoro posrnulog Boeinga radi svih problema koje su kompaniju snašle. Od problema sa samim avionima do sada prizemljene eskadrile i broj smanjenih narudžbi radi SARS-CoV-2 virusa.

 Pa nije X37B od jučer već otprije 15-ak godina.

Dobro stoji, i u to se ne razumijem. Ali ako kompaniji zapne a ti 15-tak godina stariju letjelicu počneš ponovo da proizvodiš, pa makar na papiru, onda znaš da je to neko upumpavanje para. 

 Čak mislim da ih i ne proizvode već koriste postojeće.

Pa eto "održavanje" postojećih ako ti više godi. Opet pare idu iz Vlade u Boeing. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice