Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

poruka: 24
|
čitano: 7.882
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS ".
12 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

i dalje nedodirljivi u soft supportu. oneplus i google jedini nude 3 god, sa tim da je oneplus malo odužio sa desetkom na op5, ali svejedno pohvalno.

 

Halo Bing! Kako bratac?
 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

6s izdan najesen 2015. će izgubit support najesen 2021. 6 godina support!!

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Da parafraziram jednog forumaša, Apple rula nadmoćno!

Why so serious?
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Meni samo nije jasno kaj ekipa brije na taj support, pa ja sam najsretniji da me mutavi Samsung ne pita 2-3 godine za update niti jednom, umjesto sto mi cijeli dan iskace kako trebam updateat. Sta dobivate vi s tim updateom, sta je tu toliko magicno, osim sto cete dobiti 5 ikonica drugacijeg dizajna i widgete ( nemres bilivit :)) i jos par nebitnih funkcija. Po meni je taj support samo odlican nacin da se stariji telefoni dodatno ubiju u pojam s nepotrebnim stvarima, a realno krajnji korisnik od toga nema nista. Koliko vidim, jedino je ipad dobio neke korisnije funkcije s olovcicom, pa si mozda i updateam, ali ja na svaki novi relase gledam kao na potencijalnu katastrofu u smislu bugova i problema. Bio to Apple, bio to Samsung ili netko treci, rijetko kad mi je update prosao bez problema. I onda barem da su fer pa da postoji neka opcija kao "roll back" na prijasnju verziju, nego ne, budi s zbuganim softverom par mjeseci dok se i ako se ne pronadje rjesenje.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 0:43 (=XFX=PlayHard).
 
1 8 hvala 0
14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Sta dobivas? Pa nove funkcije, imas svake godine novi mobitel u starom hardweru, pri tome ne mislim na one amezing gluposti ikonica sta reklamiraju

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
bus kaže...

Sta dobivas? Pa nove funkcije, imas svake godine novi mobitel u starom hardweru, pri tome ne mislim na one amezing gluposti ikonica sta reklamiraju

 Koje nove funkcije dobijes sa IOS 14

13 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Posmatrač kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Meni samo nije jasno kaj ekipa brije na taj support, pa ja sam najsretniji da me mutavi Samsung ne pita 2-3 godine za update niti jednom, umjesto sto mi cijeli dan iskace kako trebam updateat. Sta dobivate vi s tim updateom, sta je tu toliko magicno, osim sto cete dobiti 5 ikonica drugacijeg dizajna i widgete ( nemres bilivit :)) i jos par nebitnih funkcija. Po meni je taj support samo odlican nacin da se stariji telefoni dodatno ubiju u pojam s nepotrebnim stvarima, a realno krajnji korisnik od toga nema nista. Koliko vidim, jedino je ipad dobio neke korisnije funkcije s olovcicom, pa si mozda i updateam, ali ja na svaki novi relase gledam kao na potencijalnu katastrofu u smislu bugova i problema. Bio to Apple, bio to Samsung ili netko treci, rijetko kad mi je update prosao bez problema. I onda barem da su fer pa da postoji neka opcija kao "roll back" na prijasnju verziju, nego ne, budi s zbuganim softverom par mjeseci dok se i ako se ne pronadje rjesenje.  

 To je pitanje koje sam ja postavio milion puta i nikad nisam dobio suvisao odgovor. Ko papagaji support support. Ali kad vidis da se dodaju widgeti u 2020 godini onda postaje jasnije koliko su ceznuli za tim stvarima koje mi na "darks side" imamo godina.... Zato nama nije jasno cemu toliko uzbudjenje oko novog IOS-a...

I cemu onoliki naslovi po youtube iphone koacno postaje pametan, konacno kopira android, itd....

U ovom slučaju, da odgovorim i jednom i drugom

Ustvari, vrlo je žalosno, da ne kažem tragikomično i/ili smiješno gdje se vi držite samo jednog detalja, update-a aka support-a, kao da suport uopće bitan nije, još manje treba postojati?! 

U doba dok sam bio dio android plemena, sami widgeti su mi bili sasvim u redu, i uvijek sam ih prizivao na  gadgete, i evo ih konačno priznajem sa dosta zakašnjenja, ali oni nisu main razlog komentiranja ipak.

Main razlog je kada je dostupna ta podrška milionima prodanih gadgeta, gdje konkurencija DEEEEEBEEEEEEELOOOOOOOO kaska, još više kasni.

Ako update izađe recimo 26 lipnja do 30 ga ima minimalno 82% svih gadgeta koji ga mogu preuzeti, a broj je ozbiljno povelik, dok konkurencija iz drugog tabora, dok prvo usaglasi listu sa datumima, može proći mjeseci dana, WTF ?!?! 

 

Kolega =XFX=PlayHard vi kažete citiram; "ja sam najsretniji da me mutavi Samsung ne pita 2-3 godine za update niti jednom, ..." kraj citata, što ipak govori podosta nešto o vama, i vašim primarno željama, mogućnostima moguće, općenito koliko ste najvjerojatnije nezahtjevan user u tom dijelu IT-a involviranog u svakodnevni ljudski život. Svakako, vaše puno pravo, ali opet, čemu uzimati nakon nekoliko godina novi gadget, pa imam već onaj stari?!?! Volio bih da se varam, ali stekao sam dojam da je vama mobitel suvišan, onako u svakodnevnom životu, kao da vam je nametnut/o i on i njegovo korištenje?! 

 

Kolega Posmatrač to što se  okreće nekim novim rješenjima, čak i nakon što je druga strana to učinila prije skorom dekade, vi konstantno omalovažavate i hraćkate po tom stilu "ponašanja" u razvoju generalno govoreći.

Da kojim slučajem kažete nešto u pozitivnom kontekstu, nešto u stilu; "Konačno su postali u nekim detaljima praktični kao i gadgeti android svijetu, trebalo im je dugo ali je bitnije da su učinili to!", vjerojatno bi ste bili okarakterizirani kao jedan od najcool forumaša, ovako, jeste naj forumaš, koji serucka dok uzme tipkovnicu u ruke. 

Opće je poznato da nije  krenuo sa iPhone linijom, Samsung bi prvi ostao na onim prapovjesnim oblicima OS-a, i uginuo bi. 

No onda su malo pokrali, sudili se dok nisu dovoljno zaradili, i evo nas tu gdje jesmo. 

Ako ste pogledali WWDC 2020, mogli ste uočiti dosta noviteta koji će umnogome olakšati, i svakako uljepšati svakodnevan život usera  mobilnih gadgeta, pa tako živo očekujem vidjeti reakciju android tabora, kako se osvrću u susjedov vrt, čisto da provjere i pogledaju kako su to "gerberi i ruže" drukčiji nego kod njih samih, u to se dam kladiti samo tako! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
ATJLučko kaže...
 

Opće je poznato da nije  krenuo sa iPhone linijom, Samsung bi prvi ostao na onim prapovjesnim oblicima OS-a, i uginuo bi. 

 

 Ti sigurno ideš preko reda u pošti.

9 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
bus kaže...

Sta dobivas? Pa nove funkcije, imas svake godine novi mobitel u starom hardweru, pri tome ne mislim na one amezing gluposti ikonica sta reklamiraju

ovo je točno, samo za ios. jer godinama dostižu i ima još hrpa toga da se ubaci.

a ostali, meh.. da dođe 200 updatea ili da ne dođe ni jedan - kod briga.. i dalje godinama sve radi i bez updatea i imaš funkcije koje neki dobiju tek nakon dugog niza godina

 

tako da ne gledaju svi isto na taj dio, netko svršava na to, netko se ne može načuditi takvima, itd..

a ima nas i takvih koji iz hobija mijenjamo mob često pa nas pogotovo takve stvari potpuno ne zanimaju...

 

u svakom slučaju lijepo je vidjeti da ios postaje pomalo funkcionalan.. još samo da riješe default apps, korištenje moba kao desktop, dual window, normalno baratanje fajlovima i sl. što koristim sad, pa bi možda i razmislio o povratku na ios.. uz barem polurazumnu cijenu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 11:22 (digitall).
5 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Umbel kaže...
ATJLučko kaže...
 

Opće je poznato da nije  krenuo sa iPhone linijom, Samsung bi prvi ostao na onim prapovjesnim oblicima OS-a, i uginuo bi. 

 

 Ti sigurno ideš preko reda u pošti.

 I opet bez odgovora sta se dobija od funkcija sa novim IOS... Taj odgovor je nemoguce dobiti... Pitam se zasto....


Evo nekoh

- Folderi

- widgeti uz zamisli amazing drag and drop ;)

- PiP....

 

I to je manje vise to sto se korisnika tice....

 

 

Sta reci osim amazing....

 

Android 2016 recimo? 

14 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
bus kaže...

Sta dobivas? Pa nove funkcije, imas svake godine novi mobitel u starom hardweru, pri tome ne mislim na one amezing gluposti ikonica sta reklamiraju

 Ajde nemojmo preuvelicavat... Novi mobitel imas? Stvarno?  Ja nisam primjetio da sam dobio novi ipad sa par zadnjih updatea... To je nevjerojatno koliku Apple ima moc uvjeravanja... kao mi vam dajemo support, imat cete svake godine nesto novo, revolucionarno, nevidjeno u svijetu mobitela. Zalosno je da se uopce u 2020. godini raspravlja o widgetima i supportu. Ne da je zalosno, nego ne znas bi li se smijao ili plakao. Pa tako se i Android svijetu moglo godinama radit. Ajmo mi njima dat "support" na 5 godina ali na nacin da cemo prvo izbaciti potpuno osakacenu verziju Androida, pa cemo svake godine na kapaljku, malo po malo, izbacivati nove, revolucionarne feature, a ekipa se urlikati kako imaju prakticki novi telefon .

 

Ja se ponekad na ovom forumu ne mogu nacuditi ljudskoj gluposti i naivnosti koju im mogu prodati velike svjetske korporacije. Apple ne da je to usavrsio, nego su napravili doktorat svih doktorata na tu temu. Kako od nicega napraviti nesto, a da ekipa pada u trans. 

14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

ATJ Lucko, uprotno je suprotno od svega sto si napisao. Ja sam u IT sektoru pola svog zivota, radim sa racunalima, tabletima i mobitelima po cijele dane. I ne zanima me hrpa beskorsnih funkcija koje realno velika vecina ljudi nikad ni ne otvori. Pa i sa Androidom je ista stvar, samo sto ekipa ne svrsava toliko na neki "feature" koji je realno beskoristan jer vise nemaju sto dodati. Ideja fali vec zadnjih par godina jer sve sto trebamo, imamo, sad samo mozemo izmisljati toplu vodu i prelijevati iz supljeg u prazno... sto vidimo sa Android verzijama iz godine u godinu, nista novo i nista revolucionarno. 

 

Mene zamara kad me telefon mjesecno 20 puta pita da li zelim azurirati, a ne postoji opcija za iskljucivanje toga. Svakom onom kome telefon, laptop, tablet sluze iskljucivo za posao, nema vremena po cijele dane istrazivati sto je to "revolucionarno" i "magicno" Apple ili netko iz android svijeta stavio kao novu beskorisnu opciju. 

 

Trenutno sam na Androidu 9 i ne vidim razlog zasto bi radio update, kao sto nisam vidio nikakav razlog preci sa 8 na 9, ali me telefon na to natjerao :)

Benefita nisam dobio aposlutno nikakvih osim sto su malo ocistili interface i dodali pa nebitnih funkcija tek toliko da se kaze da se nesto napravilo. 

 

Sjecam se jos kad sam na iphoneu 5 po prvi puta instalirao iOS 7, to je za mene bila prava promjena, to je za mene bilo kao da sam dobio novi telefon. Sustav je bio cudo. I godinama nakon toga par tipkica i funkcija premjesti vamo, par premjesti tamo i dodaj mu novo ime, a ekipa pada u trans jer imaju support. I svaka nova verzija, hrpa bugova koja se cekala mjesecima da se popravi. 

 

Evo ja sad na ipadu pro realno vidim neke opcije koje bi mi mozda dobro dosle. Ali to je sve kamilica, oni realno nisu napravili nista. Par funkcija s olovcicom koje aplikacije poput Notability-a i Goodnotes-a imaju vec godinama. 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Ali eto, mora im se priznati da su s IpadOS-om napravili vrhunsku stvar i tablet je konacno postao upotrebljiviji. 

Medjutim vidite kako dojam moze varat i kako Apple igra prljavu i proracunatu igru. 

 

Njih nije bila sramota na prezentaciji rec korisnicima ipada kako zamislite, u 2019 godini, imamo konacno mogucnost ustekati eksterni hard disk na ipad.. pa ja dobro kad sa stolice nisam pao kad sam to vidio. Bilo mi je drago sto sam dobio taj update da mi ipad konacno postane upotrebljiv, ali ajmo realno. Zasto ipadi to vec nisu imali davnih dana? Nego se sa ubacivanjem usb podrske trebalo cekati skoro do 2020. pa zalosno da ne moze biti zalosnije.... i nije ih to bila sramota predstaviti kao novitet. I naravno, zaludjena masa skandira, Tim Cook kao da je predstavio prvi iPhone i tako u krug. 

 

Dobio sam i Folder support i konacno management koji lici na nesto, pitanje je zasto to nisam dobio vec davnih dana. Eto vidite u tome je razlika izmedju Applea i ostalih pacenika. Apple je doktor, mastermind koji te moze uvjeriti da ti je osakacena verzija ios-a na ipadu ili mobitelu sasvim dovoljna i da ti vise ni ne treba. Ali zato ce biti toliko velikodusni i siroke ruke, pa ce ti narednih 5 godina davati svoj "magic support" i ubacivati ovako zalosne stvari koje sam nabrojao gore. 

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Ne znam kome to update iskace svakih oar dana, ali na ios-u sigurno ne.
Cemu update ?
Pa recimo mnoge aplikacije koje svakodnevno koristim, od komunikacijski do bankarskih, razna placanja traze novije verzije iosa i to cesto dosta nove. Zasto ?
Pa recimo radi sigurnosti, u novijim verzijama su cesto pokrpani kojekakvi sigurnosni propusti.
Ima tu i podrska za hrpu drugih stvari koje prije par godina nisu bile aktualne, a sada jesu.
Onaj kome takve stvari ne trebaju, ne treba mu onda niti smartphone, cemu ako ga ne koristi. Kupis obican mobitel za pozive i sms.
Oni koji rade u IT-u svjesni su da se vremenom mijenjaju kojekavi protokoli koji se koriste i da bez updatea mnoge stvari prestanu raditi ili rade s ogranicenom funkcionalnosti.
Oni koji ne znaju i cemu pricam a ismijavanu podrsku i update, vi ispadate ... da ne budem bezobrazan. To sto nesto ne znas ne znaci da nitko ne zna ili da nije potrebno. Eto apple bas voli bacat lovu na podrsku starim uredajima i razvijat update za njih, umjesto da zadrzi lovu. Apple ima svoj ekosustav ciji razvoj i odrzavanje kosta i to je jedan od razloga zasto i vise kosta. Kome to ne treba ima velik izbor. I kad kupite iphone ne kupujete samo uredaj, kupujete i os i svu podrsku koju imate.
Ostali ne ulazu toliko u ekosustav i koriste os koji je netko drugi razvio, isto kao i ostale komponente sustava, a top modeli su cijenom svejedno u rangu iphonea.
Zato kad kometirate malo razmislite, a ne komentirati na prvu i popljuvati, a ocito pojma nemate sto je u pozadini.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i

jel ti kupuješ proizvod radi tog da imaš i koristiš proizvod, ili ga kupuješ zato što u pozadini netko radi sve svoje tj. ne kupuje čip ili uslugu?

daj malo razuma, argumenti su ti čista suprotnost zdravom razumu.

 

i ovo što kažeš da apple ima cijeli razvoj i da to košta.. lol drugi nemaju.. a pošto apple sve to ima i pošto toliko naplaćuje upravo zato bi trebao odavno imati sve te feature, bolje i više od svih, bez ikakvih bugova i problema, itd.. a znamo da nije tako, obrnuto je.. malo čudno zar ne..

 

oni ti daju mizerno malo za maksimalno novaca

mogli su bar dati sto konkurencija nudi, free neograničeni cloud prostor za slike i videa, 15 umjesto mizernih 5gb prostora, itd.. al njihov cloud je bolji pa je skuplji? nisu ga samo uzeli od nekog drugog lol

naplatili bi gledanje u ekran po minuti da mogu i to je problem za ljude koji vole zdrav razum

 

 

15 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Ajde jos jednom procitaj sto sam napisao, sve ti je vec odgovoreno, ako ne kuzis sto bi ti ja, nije moj problem.
Meni apple odgovara, tebi ne, eto svi sretni.
Ono sto me smeta je kad neko ima potrebu nametati svoje stavove kao ultimativne i jedine valjane, a ostali su glupe ovce jer zele ili trebaju nesto drugo. A kad je apple u pitanju tu su stalno dezurni pljuvaci i propovjednici koji zele izvesti ljude na pravi put :)

14 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Pa i ja sam korisnik Applea, pa ne padam u trans kad u 2. polovici 2019. dobijem revolucionarni feature da mogu ustekat eksterni disk u svoj ipad. To sto sam korisnik Applea, ne znaci da sam i ovca koja treba biti u ekstazi sto sam dobio nesto sto drugi imaju vec godinama.... 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Protokole? 

Mijenja Apple protokole?

Divno. Sad mi je još draži.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Za sve koji trube da "sto je to novo i bitno u novom OS-u", evo pa se obrazujte iako nije da to sve niste znali i prije, samo se pravite blesavi. Meni se gadi Appleov MO u kojem ti svaki novi feature daju na kapaljku i krvavo ti ga naplate, ali po pitanju kvaliteta HW i podrske im nema premca. Naravno da ce se naci pokoja iznimka, ali uglovnom to sve funkcionira tip top, a osobito kada se usporedi sa bugovima OEM-ova koji su prigrlili Android. Problem kod vecina proizvodaca iz Android tabora (nazalos cak i kod Googlea) je da daju ultra kratku podrsku tako da si sretan ako dobijes sve funkcije iz slijedece verzije OS-a i to sa visemjesecnim kasnjenjem (kod flagshipova, dok se kod jeftinijih uredaja nemas cemu niti nadati), a kod Applea (kako sada vidimo) podrska ide i do 6 godina! Halo! 6 godina!

 

Meni je izuzetno drago da su konacno krenuli kopirati Android i volio bih da se to kopiranje rasiri do bezobrazluka na obje strane jer tada kupac profitira. Jos da prigrle USB-C...  Onaj kome update-i smetaju, neka iz ladice izvadi 3310 i vozi na njoj dok se ne raspadne ili do groba.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Umbel kaže...

Protokole? 

Mijenja Apple protokole?

Divno. Sad mi je još draži.

 Zalosno je kad ljudi ne znaju citati, ili barem razumjeti jednostavnu recenicu.

Tko je rekao da Apple mijenja protokole ?

Ali ako ti mislis sa se npr unazad par godina nije promijenio niti jedan protokol ili nije izasla novija verzija onda je valjda tako.

Valjda su me onda placali bez veze dok sam radio kao dev da implementiram neke stvari.

 

15 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

Samo da bude jasno, ne smatram da je apple najbolji niti da sam odusevljen svime sto rade. Za moj use case meni je dobar, ne kupujem mobitel svaku godinu dvije pa mi cijena ne igra ulogu. 


 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
Posmatrač kaže...
To je pitanje koje sam ja postavio milion puta i nikad nisam dobio suvisao odgovor. Ko papagaji support support. Ali kad vidis da se dodaju widgeti u 2020 godini onda postaje jasnije koliko su ceznuli za tim stvarima koje mi na "darks side" imamo godina.... Zato nama nije jasno cemu toliko uzbudjenje oko novog IOS-a...

I cemu onoliki naslovi po youtube iphone koacno postaje pametan, konacno kopira android, itd....

Neke od tih stvari da bi shvatio trebao bi pokušat razvijati aplikacije za mobilne uređaje. Ne znam da li si primijetio, ali WWDC je developerska konferencije.

 

Dakle, da pojasnim, kad imaš 90% uređja na istoj platformi sa istim API-em možeš efikasno razvijati aplikacije i uvoditi nove usluge. Ono što mi je najgore u razvoju na Androidu je kad se moram spustiti na neki stariji API level i koristiti 3rd party rješenje za nešto što je u novijoj verziji podržano, no ne možeš biti na trenutnoj verziji jer si time zahvatio cca 5% tržišta.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i
southy kaže...
Posmatrač kaže...
To je pitanje koje sam ja postavio milion puta i nikad nisam dobio suvisao odgovor. Ko papagaji support support. Ali kad vidis da se dodaju widgeti u 2020 godini onda postaje jasnije koliko su ceznuli za tim stvarima koje mi na "darks side" imamo godina.... Zato nama nije jasno cemu toliko uzbudjenje oko novog IOS-a...

I cemu onoliki naslovi po youtube iphone koacno postaje pametan, konacno kopira android, itd....

Neke od tih stvari da bi shvatio trebao bi pokušat razvijati aplikacije za mobilne uređaje. Ne znam da li si primijetio, ali WWDC je developerska konferencije.

 

Dakle, da pojasnim, kad imaš 90% uređja na istoj platformi sa istim API-em možeš efikasno razvijati aplikacije i uvoditi nove usluge. Ono što mi je najgore u razvoju na Androidu je kad se moram spustiti na neki stariji API level i koristiti 3rd party rješenje za nešto što je u novijoj verziji podržano, no ne možeš biti na trenutnoj verziji jer si time zahvatio cca 5% tržišta.

 IOS kojije prestavljen ne koriste developeri vec end useri. End user ne kupuje mobitel radi APIa vec radi svakodnevnog koristenja....

 

Znam ja sta je WWDC nista ti ne brini.

Eto ti odgovori sta to kranjem korisniku donosi IOS 14 krajem 2020 godine? Ja sam vec nabrojao i sta donosi i koji su sramotni limiti tih funkcija a ti me demantuj....

Argumentovano ako moze mada znam da je to izuzetno tesko jer opravdati te limite krajem 2020 godine a da sam sebi ne zvucis smijesno je jako tesko....

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 6:53 (Posmatrač).
12 godina
offline
Svi uređaji koji podržavaju iOS 13 dobit će i iOS

I ovo moram dodati - https://www.androidpolice.com/2020/06/29/18-things-apple-announced-for-ios-14-that-we-want-on-android/

 

Obozavam ovakve analize koje pokazuju prednosti i mane obaju svjetova, a ne guraju glavu u pijesak. Mi korisnici cemo profitirati kada se krene bespostedno kopirati ili jos bolje suradivati na interoperabilnim standardima (hint: car key).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice