Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i pro

poruka: 8
|
čitano: 9.816
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i pro".
15 godina
neaktivan
offline
Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i pro

nek naprave fotke našeg  suncevog sistema,pa onda daleke galaktike,koje nisu ni dan dva od nas, hehehe,  saturn uran , evropa,šta mi znaci galaktika bogu iza nogu ,sta se dogodilo prije sto godina svjetlosnih ,zivicu jos malo :)

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
2 4 hvala 0
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
sarma kaže...

nek naprave fotke našeg  suncevog sistema,pa onda daleke galaktike,koje nisu ni dan dva od nas, hehehe,  saturn uran , evropa,šta mi znaci galaktika bogu iza nogu ,sta se dogodilo prije sto godina svjetlosnih ,zivicu jos malo :)

 

ne smiju to napraviti jer bi se otkrilo da su planeti zapravo ravne ploče. Zato se fokusiraju na ove izmišljotine koje nisu drugo nego kad netko kihne u leću. Ako dobro pogledaš vidjeti ćeš da je sve jedna velika laž i obmana. Novi svjetski poredak!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 11:54 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
15 godina
online
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
sarma kaže...

nek naprave fotke našeg  suncevog sistema,pa onda daleke galaktike,koje nisu ni dan dva od nas, hehehe,  saturn uran , evropa,šta mi znaci galaktika bogu iza nogu ,sta se dogodilo prije sto godina svjetlosnih ,zivicu jos malo :)

Tako je ! Što imaju trošit film na tamo neke udaljene zvijezde i galaksije kad imamo dovoljno svojih planeta u blizini! Neka se razbacuju svojim parama za te pe*erske parade

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 12:16 (Ges).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
A bit će ti neki mali zeleni razvija filmove i šalje fotke na zemlju 😆
15 godina
offline
Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i pro

koliko se razumijem u astrozaostavštinu, sve ovo izvodi se radi pronalaženja još veće molekule alkohola (u odnosu na onu doma) i to, ako je to moguće, odmah upotrebljivu za nazdraviti još jednom razbacivanju love poreznih bezveznika na bedastoće. čim se predmetna otkrije, transwarp je samo pitanje trenutka, jer sila boga ne moli. 

 

jutros sam i ja bio zapanjen: sakrio sam se psu iza panja, očekujući da me dođe tražiti. nije. legao je i čekao me. 

 

kaj se tiče ravnozemljaša, priča se da su osnovali globalnu organizaciju 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 14:04 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
ludizao kaže...
sarma kaže...

nek naprave fotke našeg  suncevog sistema,pa onda daleke galaktike

 

Sunčev sustav može i nakon dubokog svemira. Nije bed. Snimka Andromede i tako. Svašta bi bilo lijepo vidjeti u boljoj kvaliteti.

  neće moći promatrati zemlju, mjesec, Veneru i Merkur, sunce ne moram ni spominjati. Sve drugo može u nekom trenutku

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
I tako goli majmun čuči na svom planetu i promatra svemir oko sebe koji je toliko udaljen da nikad 99.999999999999999999999999999999999999999999999*100000000000000000000000000000000000000000000000% neće vidjeti uživo

goli majmuni više vole gubiti vrijeme i resurse na specijalne vojne operacije...biti 100% uvjeren da je on centar svemira...A stvarnost je takva da sad nestane cijela nada galaksija...svemir nebi ni znao da nas više nema

Ljudska vrsta je čista grčka tragedija
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
Re: Svemirski teleskop Webb je u funkciji, a čak i
HCMAA kaže...
I tako goli majmun čuči na svom planetu i promatra svemir oko sebe koji je toliko udaljen da nikad 99.999999999999999999999999999999999999999999999*100000000000000000000000000000000000000000000000% neće vidjeti uživo

goli majmuni više vole gubiti vrijeme i resurse na specijalne vojne operacije...biti 100% uvjeren da je on centar svemira...A stvarnost je takva da sad nestane cijela nada galaksija...svemir nebi ni znao da nas više nema

Ljudska vrsta je čista grčka tragedija

 

Tako treba, samo pozitivno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice