Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video

poruka: 11
|
čitano: 3.628
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video ".
8 godina
offline
Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video

Latinska imenica puppis, -is, f. ne znači kormilo, nego "krma" i, u proširenom značenju, "brod".   

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video

Svaka čas

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
astronomi su planinari koji nikad neće doći u podnožje planine a kamoli na vrh:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video

(s obzirom na to kak je to puknulo, "minuta šutnje" i natruha empatije za sve istrijebljene stanovnike milijuna okolnih svjetova nije naodmet). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
danen kaže...

Latinska imenica puppis, -is, f. ne znači kormilo, nego "krma" i, u proširenom značenju, "brod".   

 Zar nije navis brod. Ne znam u kakvoj bi recenici puppis bio brod. Osim krma broda.

3 godine
protjeran
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
Pa šta je ovo? Ja mislio sad ce to eksplozija prek cijelog ekrana kad ono mrtvi svijetli piksel.⚡😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni video

Vjerojatno i mi imamo koji milijunčić godina vremena do supernove u našoj blizini. Do tada moramo biti dovoljno napredni da znamo migrirati u drugu galaksiju. U protivnom....booom.... ode čovječanstvo. Krasni su bili.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
#Keso

u drugu galaksiju:)... Andromeda nama najbliža...udaljena sitnih 2,5 milijuna svjetlosnih godina

prije će ljudi razviti tehnologiju s kojom mogu spriječiti supernove...nego tehnologiju s kojom mogu do Andromede doći brže od tih 2,5 milijuna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi

Ne trebamo se puno truditi za dolazak na Andromedu - ona putuje ravno na nas u sudar galaksija! Koji će izgledati više kao prolazak jedne kroz drugu, možda pokoji sudar, ali žestoki poremećaj putanja zvijezda i ispaljivanje nekih tko zna kamo.

Idi i radi nešto korisno!
6 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
oćel prijenos biti na htv-u tog događaja...ako ne budem mogao gledati uživo
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Svemirski teleskop Hubble snimio kompozitni vi
HCMAA kaže...
oćel prijenos biti na htv-u tog događaja...ako ne budem mogao gledati uživo

 Pitanje hoće li čovječanstvo (ili vrsta u koju čovjek evoluira) tada uopće postojati, ili ćemo se prije međusobno poubijati ili genetski manipularati do te mjere da izazovemo neplodnost i nestanak ljudi.

Idi i radi nešto korisno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice