Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson predu

poruka: 7
|
čitano: 3.877
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson predu".
8 godina
online
Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson predu

Drago mi je da se razvijaju letjelice, tehnologija i natječu kompanije.

Ali Musku mogu samo staviti soli na rep. SpaceX je za njih jednostavno nedostižan.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson p
EricCartman kaže...

Drago mi je da se razvijaju letjelice, tehnologija i natječu kompanije.

Ali Musku mogu samo staviti soli na rep. SpaceX je za njih jednostavno nedostižan.

 Točno. Njegovi Dragoni ili kako se već zovu, uredno voze ljude na svemirsku postaju, pa ne vidim problem da i Elon upadne u tu posadu ako baš silno poželi. S tom razlikom da on ne bi letio desetak minuta i dohvatio ili ne dohvatio Karmanovu granicu., nego bi više puta obišao Zemlju.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson predu

zna ta kriza srednjih godina biti gadna, produljiti se na neodređeno (kad imaš perja). samo nek oni odu i vrate se "cjeloviti", kao jedan artikl. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson p
Ma sto vise konkurencije, to vise sanse da tamo negdje u pemziji, uvatim i ja koju minutu gore...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 16:38 (zlosobno).
4 godine
offline
Re: Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson p
Ah te slatke muke milijardera. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson p
učo kaže...
EricCartman kaže...

Drago mi je da se razvijaju letjelice, tehnologija i natječu kompanije.

Ali Musku mogu samo staviti soli na rep. SpaceX je za njih jednostavno nedostižan.

 Točno. Njegovi Dragoni ili kako se već zovu, uredno voze ljude na svemirsku postaju, pa ne vidim problem da i Elon upadne u tu posadu ako baš silno poželi. S tom razlikom da on ne bi letio desetak minuta i dohvatio ili ne dohvatio Karmanovu granicu., nego bi više puta obišao Zemlju.

 Ma dok oni uspiju napraviti orbitalnu letjelicu, SpaceX objektivno možda već sleti i na Mjesec. Nije isključeno, novi Starship napreduje ogromnim koracima.

14 godina
offline
Re: Svemirska utrka milijardera: hoće li Branson p
zlosobno kaže...
Ma sto vise konkurencije, to vise sanse da tamo negdje u pemziji, uvatim i ja koju minutu gore...

 Bojim se da nas "hvatanje minuta gore" sve nas neizbježno čeka, bez obzira na tehnologiju...

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice