Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

poruka: 65
|
čitano: 13.795
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora".
11 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...

koja gomila budalaština iznesena u ovih nekoliko postova. Gdje sam ja spominjao vjetar na Mjesecu?

Pojam teorija zavjere je izmišljen od CIA za budale koje nisu dovoljno inteligentni da sami shvate neke stvari. 

Znanost je ionako bazirana na teorijama koje nisu dokazane i koje su manje vjerojatne nego neke druge: Bing Bang, evolucija itd. Dok recimo mnoge teorije zavjere su dokazane kao istinite: wikileaks, Snowden itd.

Ne znam zašto se sami diskreditirate i pokušavate predstaviti kao manje inteligentni.

 

I ne nisam mislio na teorije zavjere, to je u umovima ograničenih ljudi, već na Neil DeBil Tysona koji je rekao da je Zemlja kruškolika, a NASA prikazuje CGI koji nije kruškast.

Ako postoje neditirani video od NASA-e sigurno možete priložiti neke snimke Zemlje. Valjda nisu svi izbrisani.

Kako sad nema vjetrova na Mjesecu. Jel' pušu il' ne pušu? I ako ne pušu zašto onda lunarni modul mora bit aerodinamičan i dovoljno čvrst?

 

I kako sad Neil DeBil Tayson zna boje od NASE kakvog je oblika Zemlja. Šta je on bija na Mjesecu? A ko ga je odveja tamo? NASA? Musk? Rusi? Indijci? Izraelci?

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 1:57 (markoBT).
11 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
memulica kaže...
Doc Berecki kaže...
memulica kaže...

 Može malo detaljnije o tim egozitičnim antigravitacijskim napravama ili sustavima na Zemlji.

Jedan od njih drži u rukama dr. Chou, imaš čak i sliku u tekstu. A imaš i tekst.
A u tekstu imaš i link na originalni znanstveni rad. A u tom radu imaš detalje koji pokazuju da je posrijedi najobičnija tehnologija i znanost, a ne neka egzotika.


Meni se ipak čini da problem u tome što nekome čitanje i razumijevanje pročitanog predstavlja popriličnu egzotiku, pa posljedične rupe u svojoj spoznaji popunjava zbrzanim i improviziranim zaključcima.

To sam i pretpostavlja, pa da malo pojasnim neke detalje i da ne varamo dalje napaćeni narod sa tom antigravitacijom.

Doktor Chou drži nešto sasvim drugo u rukama, a ne antigravitacijsku napravu. Mikrogravitacija, hipogravitacija, nulta gravitacija, bestežinsko stanje, slobodan pad, levitacija, itd. NISU isto što i antigravitacija. Antigravitacija je čista egzotika, a koja (zasad) postoji samo u djelima znanstvene fantastike.

 

 

Inače koga zanima može napraviti ovaj 'jednostavni' antigravitacijski eksperiment, a za koji se dobiva milijun eura u gotovini:

 

http://goede-stiftung.org/en/goede-award
An experiment is to be developed in which a test body weighing at least 20 g or the structure itself floats freely at a distance of at least 10 cm from a supporting surface for a period of at least 1 minute. Applicants must submit a functional project. The participant himself must prove that the experiment is exclusively a direct influence on gravity. Experiments that deviate from the immediate objective but have a clear effect on gravity (e.g. gravitational impulses) may be submitted.

Naravno bez ovih jeftinih improvizacija/trikova:

Levitation effects based on classical effects such as aerodynamics, magnetism or electricity are not permitted. Natural inertial phenomena such as parabolic flights, free fall, acceleration, centrifugal and Coriolis acceleration, relativistic mass increase, etc. are also not permitted.

Moram priznat da sam iznenađen, ugodno. Možda nije trebalo spominjat nultu gravitaciju, jer to je (skoro) isto šta i antigravitacija, al' ajde dobro.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 1:55 (markoBT).
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...

koja gomila budalaština iznesena u ovih nekoliko postova. Gdje sam ja spominjao vjetar na Mjesecu?

Pojam teorija zavjere je izmišljen od CIA za budale koje nisu dovoljno inteligentni da sami shvate neke stvari. 

Znanost je ionako bazirana na teorijama koje nisu dokazane i koje su manje vjerojatne nego neke druge: Bing Bang, evolucija itd. Dok recimo mnoge teorije zavjere su dokazane kao istinite: wikileaks, Snowden itd.

Ne znam zašto se sami diskreditirate i pokušavate predstaviti kao manje inteligentni.

 

I ne nisam mislio na teorije zavjere, to je u umovima ograničenih ljudi, već na Neil DeBil Tysona koji je rekao da je Zemlja kruškolika, a NASA prikazuje CGI koji nije kruškast.

Ako postoje neditirani video od NASA-e sigurno možete priložiti neke snimke Zemlje. Valjda nisu svi izbrisani.

 

Doista, koliku gomilu budalaština si uspio izvaliti u tako malo prostora.

 

Pojam teorije zavjere je puno stariji od CIA-e, a ako ti nisi dovoljno inteligentan da shvatiš kako nekoliko pojedinaca, koji nisu u stanju razumijeti ni osnovne znanstvene tvrdnje, mogu objasniti pojave u svijetu u kojem živimo bolje od velikog broja pametnih ljudi koji su se time bavili kroz čitavu ljudsku povijest, onda si doista obična budala.

 

Znanost je bazirana na radu stotina tisća pojedinaca, koji su malo pomalo uspijevali otkriti na koji način fukncionira svije koji nas okružuje.

Znanstvena teorija nije neutemeljena pretpostavka, nego znansveno utemeljeno objašnjenje neke prirodne pojave. Proizvod znanstvenih teorija su brojne formule koje nam omogućavaju precizno predviđanje pojava u prirodi i otrkiva nam na koji način djeluju prirodne sile.

Upravo zahvaljujući toj znanosti, sada ne sjedimo u nekoj pećini, u velikoj grupi ljudi, kako bi lakše preživjeli i obranili se od potencijalnih opasnosti, nego sjedimo udobno zavaljeni u ugodno klimatiziranom prostoru, i komuniciramo na velike daljine upotrebom elektroničkih uređaja koji nisu postojali prije samo par desetaka godina

 

I onda se pojaviš ti, prepametan, i kažeš kako je znanost relgija koja je bazirana na nedokazanim pretpostavkama, i kako ti sve znaš puno bolje od znanosti, jer eto, ti si inteligentan.

 

Wikileaks je neprofitna organizacija koja objavljuje povjerljive dokumente koji sadrže infomacije koje političke elite ne žele podijeliti sa javnosti., a Snowden je jedan od žviždača koji je došao u posijed takvih dokumenata i javno ih objavio. Ni jedno, ni drugo, nisu "teorije zavjere", a da su političari kvarni i politika prevrtljiva i lažljiva, to znamo već odavno, nema tu nikakve zavjere.

 

Sama činjenica da jednog od vodećih popularizatora znanosti, Neil deGrasse Tyson-a, nazivaš debilom, najviše govori o tvom ograničenom mentalnom sklopu.

 

Fotografija Zemlje iz svemira, snimljenih sa dovoljne udaljenosti da se vidi čitava hemisfera imaš sasvim dovoljno na internetu, i iz različitih izvora (ne samo od, tebi mrske, NASA-e), ali, prema tvom nepogriješivom uvjerenju, i sve ostale svemirske agencije su udružene sa NASA-om u velikoj zavjeri svjetskih razmjera?!

 

Da pogodim... po tebi je Zemlja ravna ploča?!

 

  

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 0:58 (maxym).
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...

 

I ne nisam mislio na teorije zavjere, to je u umovima ograničenih ljudi, već na Neil DeBil Tysona koji je rekao da je Zemlja kruškolika, a NASA prikazuje CGI koji nije kruškast.

Ako postoje neditirani video od NASA-e sigurno možete priložiti neke snimke Zemlje. Valjda nisu svi izbrisani.

 evo ti needitirane snimke zemlje gledaj ih po 24 sata ako hoćeš

if only you knew the power of the dark side
5 godina
protjeran
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Musk bi rekao: "You can tell it's real because it looks so fake."

Ne izgleda ništa kao Himawari 8, neko laže ili NASA ili satelit:

 

Jesam rekao da je opasno pokušavati testove na objektu koji leti 110000km/h oko Sunca?

https://www.bug.hr/dogadjaji/boeing-i-nasa-uspjesno-lansirali-pokusnu-kapsulu-pa-promasili-iss-12939

 

Fake news? Izgleda da ipak da.

Ovi što me ispravljaju za teorije zavjere, očito ih vi pratite, a ne ja. Snowden je potvrdio mnoge teorije zavjera kao i Wikileaks.

 
0 5 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
maxym kaže...

 

Doista, koliku gomilu budalaština si uspio izvaliti u tako malo prostora.

 

 

 

Pojam teorije zavjere je puno stariji od CIA-e, a ako ti nisi dovoljno inteligentan da shvatiš kako nekoliko pojedinaca, koji nisu u stanju razumijeti ni osnovne znanstvene tvrdnje, mogu objasniti pojave u svijetu u kojem živimo bolje od velikog broja pametnih ljudi koji su se time bavili kroz čitavu ljudsku povijest, onda si doista obična budala.

 

Znanost je bazirana na radu stotina tisća pojedinaca, koji su malo pomalo uspijevali otkriti na koji način fukncionira svije koji nas okružuje.

Znanstvena teorija nije neutemeljena pretpostavka, nego znansveno utemeljeno objašnjenje neke prirodne pojave. Proizvod znanstvenih teorija su brojne formule koje nam omogućavaju precizno predviđanje pojava u prirodi i otrkiva nam na koji način djeluju prirodne sile.

Upravo zahvaljujući toj znanosti, sada ne sjedimo u nekoj pećini, u velikoj grupi ljudi, kako bi lakše preživjeli i obranili se od potencijalnih opasnosti, nego sjedimo udobno zavaljeni u ugodno klimatiziranom prostoru, i komuniciramo na velike daljine upotrebom elektroničkih uređaja koji nisu postojali prije samo par desetaka godina

 

I onda se pojaviš ti, prepametan, i kažeš kako je znanost relgija koja je bazirana na nedokazanim pretpostavkama, i kako ti sve znaš puno bolje od znanosti, jer eto, ti si inteligentan.

 

Wikileaks je neprofitna organizacija koja objavljuje povjerljive dokumente koji sadrže infomacije koje političke elite ne žele podijeliti sa javnosti., a Snowden je jedan od žviždača koji je došao u posijed takvih dokumenata i javno ih objavio. Ni jedno, ni drugo, nisu "teorije zavjere", a da su političari kvarni i politika prevrtljiva i lažljiva, to znamo već odavno, nema tu nikakve zavjere.

 

Sama činjenica da jednog od vodećih popularizatora znanosti, Neil deGrasse Tyson-a, nazivaš debilom, najviše govori o tvom ograničenom mentalnom sklopu.

 

Fotografija Zemlje iz svemira, snimljenih sa dovoljne udaljenosti da se vidi čitava hemisfera imaš sasvim dovoljno na internetu, i iz različitih izvora (ne samo od, tebi mrske, NASA-e), ali, prema tvom nepogriješivom uvjerenju, i sve ostale svemirske agencije su udružene sa NASA-om u velikoj zavjeri svjetskih razmjera?!

 

Da pogodim... po tebi je Zemlja ravna ploča?!

 

  

 

Šta bi tek rekao za tebe. Nisam rekao to, to je rekao poljski astronaut

Ja nisam bio i vidio je da mogu tvrditi jel ravna ili okrugla. Vidio sam samo CGI NASA-e, a njima vjerujem kao i HDZ/SDP-u.

Ti si vjerojatno pametniji.

 

12 godina
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Tvoj cijeli zivot je CGI, ipak mozak izokrene sliku. 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo

Ako misliš da moramo na nju pogledati iz svemira, kako bi znali kako Zemlja izgleda, onda si gluplji nego što sam mislio.

 

Oblik Zemlje je bio dobro poznat puno prije nego što smo to mogli potvrditi fotografijama Zemlje iz svemira, jer je pametnom čovjeku dovoljno napraviti par jednostavnih opažanja da bi donio zaključak o tome.

Budali, s druge strane, nisu dovoljne ni tisuće fotografija i sati video materijala.

Inače, ako ti je promaklo, imamo fotografije Zemlje napravljene iz svemira, od strane raznih svemirskih agencija, tako da 'CGI NASA' tvrdnja nema nikakvog smisla.

BTW Za nekoga tko "ne prati teorije zavjere" prilično si dobro upoznat sa besmislicama koje isti ti teoretičare zavjere (da nismo nikad bili na Mjesecu, i da je Zemllja ravna ploča) propagiraju.

 

Teško je ne biti pametniji od tebe.

5 godina
protjeran
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
maxym kaže...

Ako misliš da moramo na nju pogledati iz svemira, kako bi znali kako Zemlja izgleda, onda si gluplji nego što sam mislio.

 

Baš sam gledao jedan dokumentarni film o Mjesecu i Apollu, definitivno bi potvrdio Muska, mora da je stvarno jer izgleda tako fejk. Ni izbliza kao Himawari 8.

Ne moraš, ali testovi sa Zemlje pokazuju da nema zakrivljenosti

 

 

Oblik Zemlje je bio dobro poznat puno prije nego što smo to mogli potvrditi fotografijama Zemlje iz svemira, jer je pametnom čovjeku dovoljno napraviti par jednostavnih opažanja da bi donio zaključak o tome.

Budali, s druge strane, nisu dovoljne ni tisuće fotografija i sati video materijala.

Inače, ako ti je promaklo, imamo fotografije Zemlje napravljene iz svemira, od strane raznih svemirskih agencija, tako da 'CGI NASA' tvrdnja nema nikakvog smisla.

BTW Za nekoga tko "ne prati teorije zavjere" prilično si dobro upoznat sa besmislicama koje isti ti teoretičare zavjere (da nismo nikad bili na Mjesecu, i da je Zemllja ravna ploča) propagiraju.

 

Slabo si ti upoznat s potvrđivanjima. A malo više s propagandnim materijalima.

Imamo i CGI od raznih svemirskih agencija, VR i green screen korišten u prijenosu iz "svemira". Zašto?

Uglavnom sam gledao video CGI NASA i ostalih, silovatelja Neil Debila Tysona itd. i kako ih ismijavaju u njihovim izjavama.

Čista propaganda i laž, lako vidiš da nemaju pojma već prodaju budalama bajke.

 

Teško je ne biti pametniji od tebe.

 

Ne brini se za mene, zbog moje inteligencije sam bio pametniji od 99% ostalih, a i sada sam plaćen bolje nego 99% ljudi u Hrvatskoj i to bez veza i ostaloga.

Eto ako si ti pametniji od poljskog astronauta, jedva čekam tvoj video i dokaze.

 

12 godina
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Ti i termosica imate nesto zajednicko, vakum. Samo u termosici je tamo gdje treba biti. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
ivanzu kaže...

Ti i termosica imate nesto zajednicko, vakum. Samo u termosici je tamo gdje treba biti. 

 Please, do not feed troll....

if only you knew the power of the dark side
5 godina
protjeran
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

izgleda da sam uvrijedio vjerske osjećaje nekih pripadnika Bug foruma. Mnogi me nazivaju nevjernikom u njihove dogme, po novogovoru teoretičar zavjera.

Njihove dogme se ne smiju preispitivati, što je potpuno u suprotnosti sa pravom znanošću koja rado prihvaća nova istraživanja i saznanja.

 

Jer njihove dogme lako padaju u vodu, NASA vs Himawari 8, tko laže?

 

 

NASA ili Himawari 8? Oboje? Fake News i dalje ostaje!

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo

Vidim, ti si jedan od onih "vrhunski stručnjaka" koji prepoznaju 'fejk' snimke na prvi pogled, bez ikakve analize originalnog video materijala i upotrebe forenzičkih alata... onda si stvano veliki stručnjak.

Mada moram priznati da mi je malo čudno kako se niti jedan stvarni stručnjak za video efekte ili poznatiji studio video animacije, nije oglasio po ovom pitanju, i prokazao te očite 'fejk' snimke.

 

Koji to testovi pokazuju da nema zakrivljenosti Zemlje?

Možda imaš fotografiju ili video cijelog broda, od vodene linije do vrha, snimljene sa obale mora, dok je brod na udaljenosti od 50 Km?!

Ili možeš demonstrirati kako Sunce ili Mjesec mogu izaći li zaći iza horizonta, na ravnoj površini?

Ili nam možda možeš malo protumačiti, kako Sunce i Mjesec prkose svima znanim efeketima perspektive, i ne mijenjaju svoju veličinu ili brzinu dok se kreću nebom?!

 

Velš, sve svemirke agecnije svijeta se urotile protiv ravnozemljaša, i sve odreda koriste iste CGI,  VR, green-screen efekte i pokazuju, u principu,iste slike Zemlje.

I ne samo to, nego su i svi studiji za video produkciju i proizvodnju specijalnih efekata u istoj toj uroti!!!

Izgleda da je to neka urota globalnih razmjera...

 

A, ti, kad si tako pametan i inteligentan, deder ti nama objasni, ako je taj poljski astronaut sudjelovao u misiji Soyuz 6 (a očito jest, jer postoje snimke te misije u svemiru), da li je on stavarno bio u svemiru (što onda demantira sve one tvrdenje da: rakete ne može letjeti u vakuumu, da nitko ne može letjeti iznad 50 km visine, i slične gluposti), ili je i on sudjelovao u  tim CGI, VR, greeen screen prevarama (i ako jest, kakav kredibilitet imaju njegove izjave)?!

I zašto se smijao dok je govorio kako je Zemlja ravna?

 

15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
maxym kaže...
...

 

 Maxym ti živiš na zemlji, a on je u matrixu...
kak to ne kužiš, baš si bedak

if only you knew the power of the dark side
5 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...

Musk bi rekao: "You can tell it's real because it looks so fake."

Ne izgleda ništa kao Himawari 8, neko laže ili NASA ili satelit:

 

....

 Ne razumijem u cemu se razlikuje ovaj snimak od NASAinih? I ovo nije video nego timalaps....

5 godina
protjeran
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

ne treba biti genijalac da vidiš da se oblaci ne miču, nema zvijezda, satelita itd. VR i green screen su preočiti tako da to niti ne skrivaju. Dovoljna je elementarna logika.

 

Imaš fotki koliko hoćeš s Nikon P1000 ili P900 i nema zakrivljenja. Rekord je fotka oko 440km, što je nemoguće, bila je na https://beyondhorizons.eu/tag/photography/ , ali je str. trenutno dolje.

Ima vjerojatno na youtube ako se ne pojavi. Sve ostalo je demonstrirano. Sunce ne zalazi već se udaljava, zbog perspektive je manje ili veće.

 

Sve zemlje sudjeluju u mnogim stvarima iako su navodno neprijatelji, medicina, cjepiva itd.

Poljak je bio u Soyuz 30 na 260km koliko vidim. Možda je senilan, ali nije prvi niti jedini. 

Poljak ima više počasti i medalja nego ste vi svi zajedno pročitali knjiga.

 
 

Posmatrač kaže...
bmg kaže...

Musk bi rekao: "You can tell it's real because it looks so fake."

Ne izgleda ništa kao Himawari 8, neko laže ili NASA ili satelit:

 

....

 Ne razumijem u cemu se razlikuje ovaj snimak od NASAinih? I ovo nije video nego timalaps....

 

Oba su vjerojatno fake, Himawari timelapse je navodno pravi snimak, ali koristi BlueMarble model, a NASA-in ima statične oblake, veličina Zemlje, nema satelita, zvijezda itd. Slika gore

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 23:13 (bmg).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo

Ne miču se oblaci?!

Jesi li ti slijep ili se samo praviš?

Uzmi bilo koju seriju fotografija sa DSCOVR stranica (imaš ih lijepo posložene po datumima) pa prati šta se događa sa oblacima i kako im se mijenja oblik između svake pojedine slike.

 

Veliš, ima fotki koliko hoću, ali opet, niti jedna koja pokazuje cijeli brod na udaljenosti od 50 Km. Kako to?!

U čemu je problem?

Imamo fotografije i video snimke visokih zgrada na udaljenosti od 50 Km, i opet se ne vide cijele, nego samo vrhovi.

Kako to?

Hoćeš reći da se ravna zemlja nekako savije na velikoj udaljenosti, i uspije vodenom linijom zakloniti pogled na veći dio zgrade?

 

Sunce se veliš udaljava?!

Pa jesi li ti ikad gledao zalazak sunca na moru?!

Ne mislim na video klipove koje ravnozemljaši stavljaju na YouTube, nego, fino, odeš na obalu mora, i pričekaš zalazak sunca.

Jednom kad to napraviš, vidjeti ćeš svojim očima da se Sunce ne udaljava, nego da se pomiče prema dole, i cijelo vrijeme je iste veličine.

Osim toga, kada bi se udaljavalo, kako tvrdiš, onda ne bi zalazilo nego se smanjivalo u vrlo sitnu točku, ali to se ne događa, što možeš vidjeti svojim očima, bez potrebe da nekome vjeruješ.

 

Soyuz 30 nije raketa nego naziv misije, i bio je na Salyutu 6, sovjetskoj svemirskoj stanici u orbiti oko Zemlje.

Da li su simke Soyouza 6 isto tako napravljene korištenjem CGI, VR i green screen, s obzirom da pokazuju isto ono što možemo vidjeti na snimkama sa ISS-a?!

 

Umirovljeni brigadni general Miroslav Hermiševski ima 32 ordena, toliko knjiga sam pročitao još prije zavaršetka osnovne škole.

 

Usput, probaj naučit barem neke osnove fotografiranja (ekspozicija, žarišna duljina i sl) pa ćeš i sam znati zašto ne možemo vidjeti zvjezde na fotografijama Zemlje iz svemira (sa sunčane strane), i zašto objekt iste veličine sniman sa različitih udaljenosti ili sa iste udaljenost ali sa različitim objekivima ima različitu veličinu u kadru.

12 godina
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Znaci vojska je glupa pa bezveze racunaju zakrivljenost zemlje pri gadanju meti? Stvarno nekim ljudima treba zabraniti pristup internetu. 

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

jesam stavio 2 videa gdje se ne miču oblaci i gdje se miču? Zašto se na 1 ne miču? Jer je fake.

Neko od nas je slijep, ja nisam.

 

Tko kaže da nema niti jedan cijeli brod na 50km? Ja sam vidio i ima.

Ako ti iskopam video hoćeš priznati poraz ili ćeš i dalje cjepidlačiti? Imaš gomile zgrada i objekata koje su navodno nemoguće vidjeti, a opet se vide.

Zbog perspektive ih ne vidiš cijele, ali da zakrivljenost postoji ne bi trebao vidjeti ništa.

Ne razumiješ prespektivu, ne brini ima i slika koje ti sakriju pola objekta na 50 metara. Jel to dokaz?

 

Očima ne vidiš ništa, druga stvar je npr. Nikon P1000 kojim možeš zumirati i vidjeti da se sunce udaljava.

Moraš biti religiozan da se osloniš na ljudska osjetila umjesto na tehnologiju i vjerovati u to što vidiš. Nisam rekao da je Soyuz 30 raketa.

Možda koriste sovjetske specijalne efekte, nisam gledao tu misiju. Za ove ostale ima dokaza.

Ako Musk kaže da mu to izgleda fake onda sam u dobrom društvu.

Postoji 5-10% šansi da sam u krivu, ali za to je većinom kriva netransparentnost i nesposobnost NASA-e, i ogromna količina CGI, photoshopa itd. za jednu "znanstvenu" organizaciju.

 

Zanimljivo da vojska koristi zakrivljenost kad je NASA, avio škole i mnoge druge grane ne koriste, a trebali bi.

 

 

 

 

 
0 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...

....

 

Zanimljivo da vojska koristi zakrivljenost kad je NASA, avio škole i mnoge druge grane ne koriste, a trebali bi.

 

 

 

 

 Vojska ima potrebu nesto pogoditi sa velike udaljenosti avio skole i druge grane bas i ne ;)

Koji si ti bolid ;) 

 

Vjeruj tehnologiji a ne ocima ;)

 

Fuck hubl kad imas nikon p1000 ;)

Da vas nema trebalo bi vas izmisliti ;) Uljepsate i dan ;) Mislim na tebe i tvoje istomisljenike koji vjerujete u ravnu zemlju i sl ;)

 

7 milijardi ljudi se urotika da te lazu da je zemlja okrugla ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 21:24 (Posmatrač).
5 godina
protjeran
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
Posmatrač kaže...

 Vojska ima potrebu nesto pogoditi sa velike udaljenosti avio skole i druge grane bas i ne ;)

Koji si ti bolid ;) 

 

Vjeruj tehnologiji a ne ocima ;)

 

Fuck hubl kad imas nikon p1000 ;)

Da vas nema trebalo bi vas izmisliti ;) Uljepsate i dan ;) Mislim na tebe i tvoje istomisljenike koji vjerujete u ravnu zemlju i sl ;)

 

7 milijardi ljudi se urotika da te lazu da je zemlja okrugla ;)

 

Ne brini vojska ne koristi ništa takvo jer ne bi odgovaralo kad svi koriste stacionarni model. Npr. mornarica 100% ne koristi.

Bolid je jedan od nas 2, ali ja znam sve što i ti, samo ti ne znaš što ja znam. Sad pogodi tko zna više?

 

Hubl je CGI, ako to nisi shvatio ajde ponovni osnovnu. Ako postoji hubl i drugi zašto ne postoji niti 1 slika Zemlje već NASA ravnu kartu omota oko kugle da bi napravila CGI BlueMarble?

 

Da znaš koliko si pametan pokrio bi se ušima, a ne provaljivao gluposti o kojima nemaš pojma. Jesi ikada vidio vodu da je zakrivljena? Šta znači Sea level? Horizont?

Ajde budi prvi debunker pa ćeš zaraditi milijune, do sada nitko nije uspio već se cenzurira. Laž se ne cenzurira već razotkriva, istina se cenzurira.

12 godina
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Daj mi reci kako to da uslika zemlju sa visine od 500km? Kakvu to lecu ima? Sta zakrivljuje svjetlost oko planete kao crna rupa pa je onda uslika? 

 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...
Posmatrač kaže...

 Vojska ima potrebu nesto pogoditi sa velike udaljenosti avio skole i druge grane bas i ne ;)

Koji si ti bolid ;) 

 

Vjeruj tehnologiji a ne ocima ;)

 

Fuck hubl kad imas nikon p1000 ;)

Da vas nema trebalo bi vas izmisliti ;) Uljepsate i dan ;) Mislim na tebe i tvoje istomisljenike koji vjerujete u ravnu zemlju i sl ;)

 

7 milijardi ljudi se urotika da te lazu da je zemlja okrugla ;)

 

Ne brini vojska ne koristi ništa takvo jer ne bi odgovaralo kad svi koriste stacionarni model. Npr. mornarica 100% ne koristi.

Bolid je jedan od nas 2, ali ja znam sve što i ti, samo ti ne znaš što ja znam. Sad pogodi tko zna više?

 

Hubl je CGI, ako to nisi shvatio ajde ponovni osnovnu. Ako postoji hubl i drugi zašto ne postoji niti 1 slika Zemlje već NASA ravnu kartu omota oko kugle da bi napravila CGI BlueMarble?

 

Da znaš koliko si pametan pokrio bi se ušima, a ne provaljivao gluposti o kojima nemaš pojma. Jesi ikada vidio vodu da je zakrivljena? Šta znači Sea level? Horizont?

Ajde budi prvi debunker pa ćeš zaraditi milijune, do sada nitko nije uspio već se cenzurira. Laž se ne cenzurira već razotkriva, istina se cenzurira.

 Sta to mornarica ne koristi??????? zakrivljenost zemlje kod artiljerijske paljbe? zavisi sta ispaljuje :)

 A hubl i CGI ;) Ne znam sta bih na to rekao  osim da je i tvoj tata vjerovatno veci od mog al sta sad ;) Ja zavrsio osnovnu srednju i poprilicno fakulteta ;) Nekih 5 godina istog ;)

 

U kojoj se to osnovnoj skoli uci da je hubl CGI? Cisto da znam da ne upisem svoju djecu tamo. Tj unuke ;)

 

Eh da sea level. A sta da ti kazem osim da se ocigledno u toj tvojoj osnovnoj skoli ne uce strani jezici. I ne, nemora biti horizont. Ali moze. Sad si vjerovatno zbunjen ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 14:10 (Posmatrač).
12 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
ivanzu kaže...

Daj mi reci kako to da uslika zemlju sa visine od 500km? Kakvu to lecu ima? Sta zakrivljuje svjetlost oko planete kao crna rupa pa je onda uslika? 

 Al, pogodi ko zna vise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
bmg kaže...
Hubl je CGI, ako to nisi shvatio ajde ponovni osnovnu. Ako postoji hubl i drugi zašto ne postoji niti 1 slika Zemlje već NASA ravnu kartu omota oko kugle da bi napravila CGI BlueMarble?

 

Da znaš koliko si pametan pokrio bi se ušima, a ne provaljivao gluposti o kojima nemaš pojma. Jesi ikada vidio vodu da je zakrivljena? Šta znači Sea level? Horizont?

Ajde budi prvi debunker pa ćeš zaraditi milijune, do sada nitko nije uspio već se cenzurira. Laž se ne cenzurira već razotkriva, istina se cenzurira.

 Znaci znastvenici te ne lazu kada vidis svoju tocnu lokaciju u GPS-u, ili dok tipkas ovo preko Wi-Fia, ali nas sve lazu oko Hubblea i zakrivljenosti?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
neaktivan
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Sea level me oborio ispricavam se necu vise vjerovati da je zemlja ravna. 

edit:jebote eksplodirat ce mu mozak kad sazna da neke povrsine idu ispod sea level i kako to vec nije potopljeno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 16:00 (Kolacic).
 
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

opa što su se uznemirili zbog preispitivanja njihovih religijskih dogmi. Kako se zove ta vaša religija koja se ne smije preispitivati?

Znanstvenologija? Sciencetology?

 

Vidim da nekima mozak prekipio u nerazumijevanju pojma Sea level, jeste ikad snimili Sea curvature?

Kakve veze ima wifi sa npr. snimkom gdje nema zakrivljenosti? Ne kužim te religiozne pretpostavke, ali dobro.

 

Hubble snimke su CGI, to uopće nije sporno, bar onima pametnijima od mene:

"When Hubble beams down images, astronomers have to make many adjustments, such as adding color and patching multiple photos together, to that raw data before the space observatory's images are released to the public."

@ivanzu ajd nauči čitati, jel piše: Ako postoji hubl i drugi zašto...

 

Haha, koja nakupina genijalaca, ne zna osnovne pojmove, čitati itd. i oni nešto znaju?

De dajte argumente vaše religije i dogme, a ne da vas moram učiti čitati i pisati.

 

Hubble

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

I jesi uspio procitati?

edit: kad vec nisi uspio procitati,kako nisi uspio procitati tako nisi ni razumio. Znaci na toj crno-bijeloj fotografiji je zapravo tvoja mama kako pljuga susjedu. Morali  su je obojati strasni illuminati da ne izgleda tako jer ce djeca gledati i tako kontrolirati svijet. 

Zapravo si ti ta budala. 

Kako imam potrebu ovo napisati,napisati cu i  zasto. Zato jer je i mene zanimalo zasto su takve fotografije svemirskih tijela itd. Procitao sam,pitao sam i nisam nikoga vrijedao. Pa mene zaboli doslovno kad vidim,cujem ravnozemljasa kako nekog drugo zove neznalicom. Uzivo vas znam vec dosta i samo sto dalje od mene. 

ajde kad ce vise taj ban

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 20:29 (Kolacic).
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumo
Kolacic kaže...

I jesi uspio procitati?

edit: kad vec nisi uspio procitati,kako nisi uspio procitati tako nisi ni razumio. Znaci na toj crno-bijeloj fotografiji je zapravo tvoja mama kako pljuga susjedu. Morali  su je obojati strasni illuminati da ne izgleda tako jer ce djeca gledati i tako kontrolirati svijet. 

Zapravo si ti ta budala. 

Kako imam potrebu ovo napisati,napisati cu i  zasto. Zato jer je i mene zanimalo zasto su takve fotografije svemirskih tijela itd. Procitao sam,pitao sam i nisam nikoga vrijedao. Pa mene zaboli doslovno kad vidim,cujem ravnozemljasa kako nekog drugo zove neznalicom. Uzivo vas znam vec dosta i samo sto dalje od mene. 

ajde kad ce vise taj ban

 

Malo i djeluješ kao religija koja je spaljivala druge zbog raznih stvari. Jel bi i mene na lomaču? Jer sam daleko pametniji od tebe?

Nitko ti ne brani da se oslobodiš tog programiranja i ispiranja mozga kojem si bio podvrgnut u tvojoj religiji. Ono što te koči je vlastito neznanje i vjerovanje u lažne dogme.

Ne bi vjerovao koliko dokaza ima za NASA-ine laži od njihovih astronauta, silovatelja Neila, slika, videa itd. Kupi dobar fotoaparat i odi na neko more i dokazat ćeš sam sebi da nisi u pravu.

 

Ja sam više orijentiran na pravu znanost koja rado prihvaća nova znanja i istraživanja. Ako je nešto krivo istražit će se i dokazati, a ne cenzurirati i lagati.

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Svemirska mikrogravitacijska bitka protiv tumora

Covjek vam se u videu svima iscerekao u facu i rekao da je zemlja ravna. 1i1 nisu 2 vec 11. 

Jebala te religija koja god postoji. 

Shvatit cu te ozbiljno ako meni dosta glupljem od tebe objasnis sto je sea level mozes potkrijepiti i linkom. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice