Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m

poruka: 8
|
čitano: 3.471
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m".
15 godina
neaktivan
offline
Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m

Imam ja 100dolara viška pa ak vas ima još 100000 javite se da kupimo dio

X
 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m

Nije dovoljno samo imati 10mil

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m

Kad sam prvi put čuo za blockchain mislio sam da ima velik potencijal da promijeni svijet. Ubrzo je postalo jasno da od tog nema ništa.

A ovo je samo još jedan dokaz - Libra više liči na klasični bankovni ledger nego na blockchain.

Svemir.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sve što trebate znati o Facebook Libri na jedn
Ni malo mi se ne sviđa cijela priča

Zašto digitalna valuta ako je vezana uz standardne valute? Čemu onda sve to? Pa imamo standardne valute i njima možemo plaćati online, karticama....što je u biti digitalno plaćanje - ne treba gotovina.

Netko želi izbaciti gotovinu iz prometa a to mi se ne sviđa
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o Facebook Libri na jedn
PaleRider kaže...

Kad sam prvi put čuo za blockchain mislio sam da ima velik potencijal da promijeni svijet. Ubrzo je postalo jasno da od tog nema ništa.

A ovo je samo još jedan dokaz - Libra više liči na klasični bankovni ledger nego na blockchain.

S druge strane, olaksana mogucnost zamjene jednog za drugo mozda ipak pomogne sirenju klasicnih kriptovaluta. Danas banka kontrolira moj novac i uvijek ga moze zaustaviti ili mi odbiti transakciju. Mislim da ce Libra biti puno manje podloznija tome.

16 godina
online
Re: Sve što trebate znati o Facebook Libri na jedn
zoki.zlikowski kaže...

Danas banka kontrolira moj novac i uvijek ga moze zaustaviti ili mi odbiti transakciju. Mislim da ce Libra biti puno manje podloznija tome.

 

Bila bi manje podložna da nije centralizirana, ali ovako ne.

Svemir.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o Facebook Libri na jedn
PaleRider kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Danas banka kontrolira moj novac i uvijek ga moze zaustaviti ili mi odbiti transakciju. Mislim da ce Libra biti puno manje podloznija tome.

 

Bila bi manje podložna da nije centralizirana, ali ovako ne.

 Ma sumnjam da ce uvoditi sustave za blokadu novca jer ako ih uvedu smanjit ce se upotreba jer ce uvijek postojati strah od blokade.

15 godina
offline
Sve što trebate znati o Facebook Libri na jednom m

.. Libra je drugačija od drugih kriptovaluta, i ona to zapravo nije (i istodobno jest)

 

- kad to objašnjava pernarista&vilenjak zvuči simpatično, naravno pogrešno ali barem simpatično.

- hav-jes-no :)

- nakon tako riječitog objašnjenja, možda sitnica, neće biti u EU, jer su za sad ger-fra protiv (s razlogom).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice