Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

poruka: 24
|
čitano: 9.992
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste ".
13 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

taman za čitat u hladovini

 

kolege forumaši UGODNO TOPLO LJETO SVIMA 

 
5 0 hvala 1
7 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

širimo informatičku i tehnološku pismenos

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Eshol kaže...

širimo informatičku i tehnološku pismenos

 Ma to ti je namijerno stavljeno 

16 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Citam neki dan u komentarima na vecernjem.hr neki lik napisao da ima dokaz da 5G mreza uzrokuje rak na maternici.

Drugi pise da je neki doktor Xxx u americi objavio disertaciju o stetnosti 5G zracenja i utjecaju na sirenje Covida-19 i da ce objaviti link , nije odmah stigao, please wait for it ... Da li vi mislite da ce ovaj broj Bug-a doci do takvih likova s IQ-om palacinke ili ce misliti da je ova tema Bug-a napravljena u suradnji sa sa masonima i namjerom novog svjetskog poretka?
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

znam sve o 5G, osim koji će mi to q. ne koristim ni 4G. mnijem da mi je šaomi na 3G, ako i toliko (ručno postavljeno na što manje, radi potrošnje struje). ali koga veseli ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 9:12 (Ajar).
Moj PC  
13 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Ajar kaže...

znam sve o 5G, osim koji će mi to q. ne koristim ni 4G. mnijem da mi je šaomi na 3G, ako i toliko (ručno postavljeno na što manje, radi potrošnje struje). ali koga veseli ... 

Tako je. Ni ja ne koristim 4G. 3G je za mene dovoljno brz; stranice mi se brzo učitavaju kao i videozapisi na YouTube-u u 1080p. Kod kuće i na poslu sam spojen na Wi-Fi, dok mobilni internet koristim samo u pokretu i za te potrebe je odličan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 10:18 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Ajar kaže...

znam sve o 5G, osim koji će mi to q. ne koristim ni 4G. mnijem da mi je šaomi na 3G, ako i toliko (ručno postavljeno na što manje, radi potrošnje struje). ali koga veseli ... 

 

Lažeš, priznaj da se bojiš koristiti 5G mrežu da ne dobiješ rak maternice

15 godina
odjavljen
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Sparogica kaže...
Kao što autor može napisat da maloumni ljudi šire dezinformacije tako mogu i ja napisat ...

Ček, prije nego dobiješ ban, možeš li pojasniti svoju reakciju koja zvuči uvrijeđeno? Da li si malouman, pa ti je uvredljiva generalizacija koja insinuira da širiš dezinformacije, ili si svjestan da širiš dezinformacije, pa te vrijeđa insinuacija da si malouman?

 

Rekao bih da si, bez obzira koja je od te dvije opcije, zabio autogol.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
MrBlc kaže...
Sparogica kaže...
Kao što autor može napisat da maloumni ljudi šire dezinformacije tako mogu i ja napisat ...

Ček, prije nego dobiješ ban, možeš li pojasniti svoju reakciju koja zvuči uvrijeđeno? Da li si malouman, pa ti je uvredljiva generalizacija koja insinuira da širiš dezinformacije, ili si svjestan da širiš dezinformacije, pa te vrijeđa insinuacija da si malouman?

 

Rekao bih da si, bez obzira koja je od te dvije opcije, zabio autogol.

Nikad nisam vjerovao da ce peta generacija mobilnih mreza izazvati toliko kontraverzi. Ima tu svakakvih teorija , od naivnih da izaziva pomor pčela , ostećenja u ljudskom i zivotinjskom organizmu , izazivanja rakova , širenju korone , uzrokovanju nesvjestice u blizini 5G odasiljaca te da je vanzemaljska tehnologija aktivirana da porobi ljudsku rasu ili za ispiranje mozga ne znam ni ja više. Pa do sofisticiranih gdje kvazi doktori i nadr naučnici objašnjavaju da koristenje 5G frekvencija izaziva promjene u ljudskom tijelu itd ...

 

Problem je što su ljudi postali bezobrazni i agresivni u branjenju svojih idiotskih stavova. Jel to zbog nedostatka edukacije, obrazovanja ili lijenosti da nesto nauce i ne prosipaju sranja po internetu. Najbolji primjer je Pernar iz stranke Perhan , koji truje medijski i politički prostor svojim idiotarijama i još ima pristaša koji režu vene u obrani njegovih stavova. Upravo taj je Sparogica, momak ili djevojčica ispranog mozga bez edukacije i osnovnog znanja o ničemu.

 

Našao se uvrijeđen jer je negdje pročitao ili čuo neku teoriju zavjere. I čemu onda takve teme u Bug-u. Oni koji čitaju Bug ionako vec sve znaju o tim temama,a oni koji ne čitaju ionako ga neće niti čitati jer smatraju da je to časopis koja širi dezinformacije i Sorosova mašinerija za uspostavljanje novog svjetskog poretka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 12:58 (Romano).
5 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
#Romano

Baci oko na anketu ...za koga glasati...pod živi zid:(...a ni ostali prodavači magle nisu ništa bolji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Romano kaže...
Citam neki dan u komentarima na vecernjem.hr neki lik napisao da ima dokaz da 5G mreza uzrokuje rak na maternici.

Drugi pise da je neki doktor Xxx u americi objavio disertaciju o stetnosti 5G zracenja i utjecaju na sirenje Covida-19 i da ce objaviti link , nije odmah stigao, please wait for it ... Da li vi mislite da ce ovaj broj Bug-a doci do takvih likova s IQ-om palacinke ili ce misliti da je ova tema Bug-a napravljena u suradnji sa sa masonima i namjerom novog svjetskog poretka?

Danas svatko ima pristup internetu. Tako da se ova poplava gluposti i laži koja se širi o svijetu oko nas, teško može zaustaviti.

4 godine
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Ajar kaže...

znam sve o 5G, osim koji će mi to q. ne koristim ni 4G. mnijem da mi je šaomi na 3G, ako i toliko (ručno postavljeno na što manje, radi potrošnje struje). ali koga veseli ... 

Ništa nikome ne treba dok se za to ne pojavi potreba. :-) Ne treba meni zubar, dok me ne zaboli zub. Automehaničar, frizer, pop... 

 

S OGROMNIM nestrpljenjem čekao sam GPRS, EDGE (2.5G), 3G i 4G. Ali mi za 5G nekako puca prsluk. Koristi ću, kupit ću najjeftiniji mobitel koji će to podržavati ali sam nekako izgubio želju za time. Vjerojatno zbog galame oko svega toga. Posebno mi ide na živce širenje neprovjerenih činjenica u vezi 5G. Nekima su kotač i vatra previše, a 5G im je jednako smaku svijeta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 16:20 (zelenapaprika).
12 godina
neaktivan
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

Ovi agitatorski članci me uvelike podsjećaju na one kada su htjeli dati stranim kompanijama da buše jadran i od nafte okrenu profit.

Svako dobro! ;)

 
2 5 hvala 0
16 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

ša se tu ima učit i pitat. Pa ja sam vidio na jutube kako to bilgejc s vakcinama namjerava učipirat u ljude. Nedam u moj moptel! Neću nosat masku! Nema covida! 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

Tipična LED žarulja emitira elektromagnetsko zračene od 500 000 gigahertza i 5 000 000 mikrowatta. Čuvajte se ljudi. Inspirirao me yt Pernar neki dan na ovo.

Zašto je poplava ovih teorija? Pa zato što svaki majmun ima pristup 4g mreži da pljuje na 5g.

Netko je napisao služili su se 2g sms da upozoravaju na 3g, pa 3g vezom na forume i facebook i twitter da upozoravaju na 4g i sad 4g vezom uploadaju 4k videe da upozoravaju na štetnost 5g.

 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Zamisli kakve će im tek mogućnosti pružiti 5G mreža da pljuju po 6G...
15 godina
neaktivan
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

Dezinformacije šire i maloumni i velikoumni. Ako je neko velikouman, to ne znači da je odlučio biti iskren.
Jedna opasnost koja je sigurna je zloupotreba novih tehnologija.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Maro0612 kaže...
Zamisli kakve će im tek mogućnosti pružiti 5G mreža da pljuju po 6G...

 To je jedan aspekt, širi aspekt je da ako su ljudi danas tako uronjeni u internet, toliko pod njegovi uticajem, toliko spremni da budu kibernizovani, toliko temelje svoj pogled na svijet na temelju pristupa internetu, šta će tek biti u mogućnostima 5G. Sa druge tačke gledišta, koliko će tek biti nadzirani i kontrolisani, ako je danas već postignut ovakav stepen kontrole i suzbijanja opozicije.

15 godina
neaktivan
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

"Već skoro trideset godina širimo informatičku i tehnološku pismenost" - dodao bih da postoji još jedna prirodna uloga Buga, a to je širenje ljubavi prema tehnologiji. Logično je da se ide blagonaklono prema tehnologiji jer to je vrsta osjećaja koja okuplja čitatelje i novinare oko Buga. Loša strana toga je opasnost od manjka kritičnosti. Dakle, ako želite prodati kiborg-dijelove, ugradnju robotskih dijelova i čipova u organizam, onda mislim da će informatički časopis takve ideje posmatrati sa zainteresiranošću, a loše strane toga gurati u drugi plan. Npr. kako će vlade i korporacije povećati kontrolu i ovisnost ljudi o sebi. Jer to možda spada u maloumne teorije. Jer šta će raditi maloumnik nego sjediti i smišljati teorije? Šta radi majmun u zoološkom vrtu? Sjedi i smišlja teorije. Valjda.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Romano kaže...
 ... Da li vi mislite da ce ovaj broj Bug-a doci do takvih likova s IQ-om palacinke ili ce misliti da je ova tema Bug-a napravljena u suradnji sa sa masonima i namjerom novog svjetskog poretka?

 A što ti imaš protiv palačinke??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a niste

Rješenje je vrlo jednostavno, zove se rename ili bolje upakirati istu stvar.

5G ne valjda štetno je zato mi nudimo 5.1G koji nema štetnih utjecaja :)

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
overhaul kaže...

ša se tu ima učit i pitat. Pa ja sam vidio na jutube kako to bilgejc s vakcinama namjerava učipirat u ljude. Nedam u moj moptel! Neću nosat masku! Nema covida! 

 Tako je, ja sebi pustim novi album od Tonija Cetinskog i on me štiti od svih tih sotonističko-masonskih karcinogenih utjecaja. Nema ni straha ni zaraze ni ničega.

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Sve što ste oduvijek htjeli znati o 5G-u, a ni
Mad-Max-X kaže...

"Već skoro trideset godina širimo informatičku i tehnološku pismenost" - dodao bih da postoji još jedna prirodna uloga Buga, a to je širenje ljubavi prema tehnologiji. Logično je da se ide blagonaklono prema tehnologiji jer to je vrsta osjećaja koja okuplja čitatelje i novinare oko Buga. Loša strana toga je opasnost od manjka kritičnosti. Dakle, ako želite prodati kiborg-dijelove, ugradnju robotskih dijelova i čipova u organizam, onda mislim da će informatički časopis takve ideje posmatrati sa zainteresiranošću, a loše strane toga gurati u drugi plan. Npr. kako će vlade i korporacije povećati kontrolu i ovisnost ljudi o sebi. Jer to možda spada u maloumne teorije. Jer šta će raditi maloumnik nego sjediti i smišljati teorije? Šta radi majmun u zoološkom vrtu? Sjedi i smišlja teorije. Valjda.

 Ha? Kakve su ovo gluposti? Pa Bug je tehnološki časopis, što bi trebao, pljuvat po novim inovacijama? Siguran sam da ako se pokaže da nešto izaziva rak, ali kroz dokaze i istraživanja, ne kroz teorije zavjere, da će Bug to kritički popratit.

 

Kiborg-djelovi i čipovi u organizam? Misliš na proteze za invalide i RFID čipovi koje ljudi dobrovoljno ugrađuju sebi pod kožu? Koje su tu loše stvari?

 

Kontrola i ovisnost? Misliš na Facebook, Tviter, Instagram i općenito internet? Pa nitko ti ne brani da ugasiš mobitel i ne budeš kontroliran. Svak tko je dovoljno pametan zna čitat i čitat između redaka, pa ga se ne kontrolira, ovce će uvijek bit ovce. Nadam se samo da nisi mislio na neku pravu, telepatsku kontrolu misli, jer ono, stvarno...

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 14:37 (Filox).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice