Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-Sync

poruka: 98
|
čitano: 27.522
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-Sync ".
14 godina
offline
Re: Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-S
Hostile kaže...
Imao na pola godine onaj acer predator. Upareno je bilo sa 6700k i gtx1070. Sad ce me ekipa pljuvati, ali ja neku razliku sa 144hz nisam primjetil. Mislim letilo je to na pucacinama, ali sta ja znam.. evo me nazad na 60 i nije bas da imam osjecaj zakinutosti.

 Onda si zakinut

16 godina
neaktivan
offline
Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-Sync

Dobar i informativan tekst. 

Ovaj video ispod isto vrijedi pogledati uz objašnjenje dodatnih pojmova kao fast sync/enhanced sync

Mislim, dakle half adder
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-S
Lijepo je covjek sve objasnio, al je zaboravio reci da je fastsync jedino dobar kad je fps najmanje duplo veci os rt-a monitora, u suprotnom nije neka sreca zbog microstuttera i loseg input laga.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-S
Mozda i jesam, a mozda i nisam. Smeh mi je princip razlike i performansi gdje mi netko mora uperit prstom da mi pokaze gdje je razlika haha.
14 godina
offline
Re: Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-S
Hostile kaže...
Mozda i jesam, a mozda i nisam. Smeh mi je princip razlike i performansi gdje mi netko mora uperit prstom da mi pokaze gdje je razlika haha.

 Ja na desktopu nemogu radit u 60Hz. O igrama da ne pričam, CS GO, koji uglavnom igam, ne bi igra na 60Hz ni za pare.

14 godina
offline
Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-Sync

Na kraju je ovaj sve objasnio 

pogledajte 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-Sync

Da nije bilo ovog clanka, ne bi bilo ni preuranjenog bozicnog poklona samom sebi.

 

Eto, nick ce mi ostati kao dio povijesti, a na stolu ROG XG32VQ.

 

I da, sada sa iskustvom iz prve ruke, razlika je vise nego ocigledna, cak i u desktop radu.

Igre ne treba naglasavati uopce.

 

 

P.S.

Davore, jos uvijek dvojim da li da svoj "complaint department" (citaj supruga) uputim na tebe.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sve prednosti 144 Hz monitora i čemu služe G-S

ja nebi igro sc go ni za parefun fact imam 1ms monitor i 10-15ms tv,igrajuci na njima ne primjecujem nikakvu razliku

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice