Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

poruka: 22
|
čitano: 5.939
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte".
3 godine
odjavljen
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

Ide li gore cijena zutih papirica ili to ostaje isto? Pitam za babu.

 
18 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Ne daj boze da nesto pojeftini...
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

Kad bi usluga bila na razini uopće se ne bih ljutio na povećanje cijene

Moj PC  
26 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

gledam moga u ulici, ko kenjac poteže torbetinu na +40, nema ovakav smajli

 

- kako je kućo..ide li?

- naćeš me jedan dan u portunu kad odapnem

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

pošta me podsjeća na davno doba, kad sam bio na radnoj obvezi u plivi (= odgovor na pitanje "đes bijo '91."). bio nam jedan strani dobavljač pa pita: bogati, velika ste vi firma. koliko ljudi tu radi? a moj frend, tad diša nabave, mu tužno odgovori: možda 15%. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
torrente kaže...

gledam moga u ulici, ko kenjac poteže torbetinu na +40, nema ovakav smajli

 

- kako je kućo..ide li?

- naćeš me jedan dan u portunu kad odapnem

 kako li ono ide ove godine iznajmljivanje apartmana u Dubrovniku ? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Ajar kaže...

pošta me podsjeća na davno doba, kad sam bio na radnoj obvezi u plivi (= odgovor na pitanje "đes bijo '91.")

 znao sam , jopet thema o ratu... 

eto, kad vas je 15% moglo obavljati sve poslove, ostatak je višak... 

nas je u Osieku bilo 8% i sve je šljakalo... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 14:26 (Anđeo bez falinge).
12 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

Idemo u EU.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Ajar kaže...

pošta me podsjeća na davno doba, kad sam bio na radnoj obvezi u plivi (= odgovor na pitanje "đes bijo '91."). bio nam jedan strani dobavljač pa pita: bogati, velika ste vi firma. koliko ljudi tu radi? a moj frend, tad diša nabave, mu tužno odgovori: možda 15%. 

 Vjetojatno je i za postu takav neki postotak.

U posti najvise rade oni koji su najmanje placeni, postari i salterski radnici.

Svi iznad njih su znatno vise placeni i znatno manje rade.

 

Naravno malom covjeku za sve probleme sa postom su uvijek ti najnizi meta za frustracije. Logicno jer sa onim visima nije nikad u kontaktu.

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
13 godina
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
texas.bug kaže...

Naravno malom covjeku za sve probleme sa postom su uvijek ti najnizi meta za frustracije. Logicno jer sa onim visima nije nikad u kontaktu.

 

Ne, nego baš kako i sam kažeš, ti na višijim pozicijama ništa ne rade, a kako ne rade, ne mogu biti niti krivi!

9 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

znači ukinulo im one 4,5 kn po paketu pa namirili poskupljenjem... nije govno već se pas posra

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
sisko93 kaže...
texas.bug kaže...

Naravno malom covjeku za sve probleme sa postom su uvijek ti najnizi meta za frustracije. Logicno jer sa onim visima nije nikad u kontaktu.

 

Ne, nego baš kako i sam kažeš, ti na višijim pozicijama ništa ne rade, a kako ne rade, ne mogu biti niti krivi!

 ili riječima velikog Vissarionovičeva sina:

 

Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema!

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

 "U usporedbi s 27 poštanskih operatora u Europskoj uniji, korisnici za slanje običnih pisama u unutarnjem prometu još uvijek plaćaju znatno manju cijenu od prosjeka, koji iznosi 5,76 kuna" ....

 

hehehe jel smo i u prosjeku plaća isto toliko manji?

 
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Odat ću vam tajnu...dobio sam izmišljeni posao samo za mene i još par kolega i kolegica iz stranke u HP...pa se od nekud mora namaknuti lova za plaću...Vas tih 5kn neće ubiti A nama je to:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Kako je jednom rekao jedan za izbore "Birajte mene, vama će ostati isto, ali meni će biti puno bolje"
14 godina
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
goxon kaže...
Ne daj boze da nesto pojeftini...

Nepojmljivo tako nešto očekivat. Cijene će samo rast jer novac manje vrijedi

10 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
sisko93 kaže...
texas.bug kaže...

Naravno malom covjeku za sve probleme sa postom su uvijek ti najnizi meta za frustracije. Logicno jer sa onim visima nije nikad u kontaktu.

 

Ne, nego baš kako i sam kažeš, ti na višijim pozicijama ništa ne rade, a kako ne rade, ne mogu biti niti krivi!

 Ti na visim polozajima kreiraju tehnologiju i nacin rada. Upravo ono zbog cega korisnici usluga su cesto frustrirani.

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
8 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

PA HP express je ionako bio najskuplji i najgori. Sad još skuplji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
Ako je istina da zadnjih 10 godina nisu mjenjali cijene,onda je povečanje opravdano,jer su sve cijene opčenito išle gore,troškovi života su sve veči.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

znači od sutra penzići moraju točiti prst više brlje kad poščer donese penziju ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte

Privatne firme rade optimizaciju troškova poslovanja, dok monopolističke pak samo znaju samo dizat cijene.

Komentar za sve pametne koji smatraju da je opravdano dizat cijene jer su eto troškovi života u 10 godina veći.

Jer kada su ti troškovi nepotrebno 5 puta preveliki, dizanje cijene će sigurno pomoći. Ali sve samo da uhljebi mogu i dalje spavati po uredima Hrvatske pošte, a oni koji tamo i zbilja rade nešto, da mogu i dalje lomit kičmu ali šutit za uhljebe, za 100kn veću plaću.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Od sutra poskupljuju usluge Hrvatske pošte
@danko99

Ne znam točno kad, ali dizali su cijene unazad 2-3 godine. Najjeftinije preporučeno pismo je sad 11,50, prije tog je bilo 10,50 ak me sjećanje dobro služi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice