Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

poruka: 18
|
čitano: 7.882
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu".
8 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Izgleda da ekipa iz Redmonda više ne zna šta će od sebe pa imaju viška slobodnog vremena za za***ancije !

Mene ovi zvukovi iritiraju uopće me ne opuštaju !

waaagh ;
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

windows 11 (sad samo 10,99) bit će novi najposljednjiji windows, još od mlađeg kamenog doba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Prije bi rekao da će to biti Windows 10.1.

 

Ništa previše novog, malo prepravljen UI, čisto da ne dijeli 50% sadržaja sa Win 98, poboljšan tablet mode i možebitna podrška za ARM u jednoj od verzija. Svi znamo kako je Win10 for ARM ispao na kraju....

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

ako nešto usporiš 100% to zapravo zaustaviš.

a što se desi kad nešto usporiš 4000% da mi je znati? 😁

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
Nostradamus je ovo davno prorekao.

"Mladi lav će nebu dići dva mača da pokori svijet"

Ko ne vidi da su dva mača dignuta u zrak logo Windowsa 11 taj je slijep kod očiju i stići će ga prokletstvo ramsonwarea.
morrisoN
 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
all_or_nothing kaže...

ako nešto usporiš 100% to zapravo zaustaviš.

a što se desi kad nešto usporiš 4000% da mi je znati? 😁

Lol da.

Ko kad kažu "duplo manje"

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
9 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

"Zbuni protivnika kad se najmanje nada."

 

Konfucijev bratić Konfuzije, također kineski filozof.

 
10 0 hvala 1
11 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Ovom instrumentalu treba samo dodati Kolindin glas iz onog videa koji traje sat vremena, a koji mi se neda ići tražiti po bespućima interneta

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
Kad sam instalirao Windows 10 na zadnjem laptopu, restartao sam ga točno 11 puta nakon istalacija svih programa i drivera. Ko ovdje ne vidi simboliku i omen novih windowsa nek prijeđe na Linux!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Svaki Windows OS do sada sam koristio od njegovog izlaska na tržište tako ću koristit i Win11 ako se pojavi.

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
all_or_nothing kaže...

ako nešto usporiš 100% to zapravo zaustaviš.

a što se desi kad nešto usporiš 4000% da mi je znati? 😁

 Pa kako što? Pokreneš u kontra smjeru.

15 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

- .. i to zbog sjene. Šuškanja nisu iz brbljajućeg žargona, nego naprosto šušanj, zvuk koji dijete čuje u mraku, u šumi itd. tj šum (greška) koji baca sjena neispravnog audio izvora usporenog 4000% (koliko tek u promilima..).

 

- malimeki s penđerima postaje nešto kao twin peaks (znaci na nebu, simboli..) gdje se glavnina radnje odvija u čitateljovoj-gledateljovoj mašti, kraće u mašti.. što će reći, ona standardna pozadina win postaje mjesto maštanja (zeleni brežuljci, oblaci..) .. a ms ide u cloud, tj to je jedini roadmap, prijelaz na usluge, nirvana-sveti gral soft industrije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Baš jutros razmišljam kako su nakon meni odličnog Windows 7 uspjeli zeznit stvar sa 10... 

10 je baš ogledni primjer tupokutnih ljudi za ekranom... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Mislim da neće više biti Windowsa koji me mogu iole uzbuditi, možda eventualno ako objave Win 7 Free and Open Source Edition.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
Zadnji Windowsi koje sam željno iščekivao su bili Longhorn tj. Vista nakon čega sam se otrijeznio, a valjda i malo odrastao jer na nove verzije vise ne gledam kao na nešto što se iščekuje.
Što se tiče verzije ne bi me čudilo da bude 11 ako naprave značajniji shift prema ARM arhitekturi, a i kako kopiraju sve (ponajviše loše) sa macosa tako će možda i numeriranje. Bilo bi najlogičnije da ostanu samo oznake verzija tipa godina + polugodište tipa Windows 21H2 bez Windows 10 21H2. Najbolje oznake mi ima Ubuntu godina i mjesec izlaska, no onda im ne ostaje prostora za manipulaciju datumom izlaska 😂
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
all_or_nothing kaže...

ako nešto usporiš 100% to zapravo zaustaviš.

a što se desi kad nešto usporiš 4000% da mi je znati? 😁

 tad to zaustavis 40 puta uzastopno! :D

11 godina
offline
Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potvrdu

Jedino što me sprječava da izbacim Win10 s otprilike 2000 mašina koje štancamo godišnje su nekakve Delphi dependency biblioteke koje rade samo na tome OS-u.

Prije 10 godina bilo je teško napraviti nešto takvo, jer ostali OS-ovi nisu imali dobru podršku za dosta industrijske periferije.

Uz to, postojeći driveri su bili pisani lijevom nogom, jer je lova za proizvođače bila na Windowsima.

Za razliku od desktopa, u ovom svijetu 10 godina nije puno, dan-danas se još prodaju matične s ekvivalentima 486 procesora.

Ako posao poživi, na idućoj generaciji proizvoda ću to definitivno napraviti.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šuškanja o Windowsima 11 dobila još jednu potv
ihush kaže...

- .. i to zbog sjene. Šuškanja nisu iz brbljajućeg žargona, nego naprosto šušanj, zvuk koji dijete čuje u mraku, u šumi itd. tj šum (greška) koji baca sjena neispravnog audio izvora usporenog 4000% (koliko tek u promilima..).

 

Šuška se da volim duška

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice