Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

poruka: 18
|
čitano: 10.012
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n".
15 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

nisam do ovoga ni znal da postoji serija "halo". eo, već se pretače. fala 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

She-Hulk i Obi Wan su teška sranja, ovo ostalo najviše mediokriteti, osim eventualno Boysa koji su osvježenje. Više to govori o hipserprodukciji serija danas i njihovoj kvaliteti 

 
13 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
Ajar cak nije ni toliko losa....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
Ima li itko na tom Netflixu/Disneyu i sličnim servisima tko je zadužen za kontrolu kvalitete sadržaja? Ili je bitna samo kvantiteta? Jer ovo što se izdaje je samo za padavičare kojima je mozak u alfa režimu.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
nkdz kaže...
Ima li itko na tom Netflixu/Disneyu i sličnim servisima tko je zadužen za kontrolu kvalitete sadržaja? Ili je bitna samo kvantiteta? Jer ovo što se izdaje je samo za padavičare kojima je mozak u alfa režimu.

 zadnji užas (blago rečeno) koji sam pogledao (jesam. i izdržao do kraja unatoč/usprkos) je besmislica pod nazivom "wednesday" s katastrofalnom podjelom uloga (posebno morticija i gomez, iako neki klinci tu imaju budućnost, u nekim suvislim ostvarenjima), lažnom etiketom tima burtona (taj je, bit će, pobjegao od svega glavom bezobzirno) i natruhama elfmanove glazbe (samo špica), woke BS-a na vagone, sa školom bez nastavnika i nastave (osim herbologije) i klišejima pokradenima iz brdo novijih (i starijih - vidi pod haripoter) takvih sranja. jezivo i povraćabilno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi

O da, ja sam šutio dok je žena gledala Srijedu, baš da vidim rezultat.

Ono, kad nemre dati nikakav epitet burtonovom djelu osim da je glavna glumica ok, odma mi sve bilo jasno 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 19:34 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

Želim se zahvaliti lijevoj woke propagandi. Holivud me uvjerio da današnje serije nisu dovoljno dobre niti za pirateriju.

 

Jedino vrijedno spomena zadnjih par godina je serija The Expanse.

 
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

Najviše volim misteriju, avanturu povezanu sa SF, i da se uglavnom sve odvija na Zemlji, paralelne dimenzije itd..

Zadnje ukrao The Peripheral, sve preporuke. 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

The Rings of Powers nije vrijedno ni piratiziranja  dok je Andor  odličan !

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
warhammer kaže...

The Rings of Powers nije vrijedno ni piratiziranja  dok je Andor  odličan !

 andoru zamjeram produkciju: od čitave sezone, kad se odreže višak ("u prošloj epizodi ..." pa početna i odjavna špica = 40 % epizode, ako ne i više, pa prazan hod u epizodama) mogao načiniti zapravo sasvim dobar (jedan) film iz serijala "a star wars story" (nakon rogue one i solo). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2023 15:42 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi

Srećom smo različiti jer je meni LOTR ROP ok serija, dok Andor nisam pogledao do kraja. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
2 godine
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

Osobno nikad nisam mogao smisliti Star Wars franšizu, te Đedaje i ostale derivate kao što je Andor, niti sam ih gledao (ustvari, pokušao sam nekoliko puta, ali mi ne leže) obožavao sam sve verzije Star Trek serijala i SF žanr... uz misteriju, triler, još kad je sve smiksano jaoooo....što volem.

 

Zanimljivo je to kod ljudi.

Jednima je serijal Star Wars super, nekima je bezveze Star Trek, a nekima je svaki SF super. 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
Ja sam jako pratio SF, osobito Star Trek koji me doslovce inspiriraju. Možda su čak utjecali svojim optimizmom na moj svjetonazor. Kad god sam u lošoj fazi, otvorim si jedan TNG i Voyager, a kadšto i DP9, i osjećam se bolje.

Prezirem nepotrebne akcije, djetinjaste zaplete, slavne i razbahaćane glumce, sapuničasto snimanje filmova isključivo radi novca kad se ne zna stati, sisate i guzate plošne likove, a volim dramaturške situacije u kojima ni sam ne znam kako bih reagirao. Sjećam se jedne situacije s Janeway kada je odlučila izbrisati medicinske podatke iz računala dobivene neetičkim putem, iako su mnogi spasiti druge. O tome i dan danas razmišljam.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

 

Dobro, She Hulk je eliminirana. Nece biti sezone 2. Netko razuman je potegnuo lanac na vodokotlicu na vrijeme. Osobno sumnjam na tocnost rezultata jer da je 9. na listi top 10 mi je smijesno.

Jedna epizoda je dosta da pokaze razinu shita koja se tamo vrti.

ROP, malo nategnuto ali ajde, Sauron spasava stvar. Crni elfovi (ma jedi bre govna), crni dwarfovi (?), ajde. Interracial spike na najjace, isto ajde, to je valjda novo normalno.

Samo ne kuzim tko je Galdriel iskovao oklop preko noci pa se od bosonoge sirotice prekobacila u Pz.Kpfw Galadriel (slika vrlo related).

Sve u svemu slazem se s konstatacijom kolicina prije kvalitete.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
Damir22 kaže...
Ajar cak nije ni toliko losa....

 Uf, na trenutke mozda...

Zacudo mi je dosta losija od Halo 4: Forward Unto Dawn.....

16 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

Obožavam science fiction žanr, ali ne volim novije filmove koji zamaskiraju feminizam i slične nebuloze u svemir, a onda zaborave na priču i scenarij nego kao samo traže način za promoviranje nekih političkih poruka.

 

Od filmova obožavam klasični hard SF, tipa 2001. Odiseja u svemir. Pravi SF mora biti spor, ali epohalan. Primjerice Rendezvous with Rama serijal romana od A.C. Clarkea. Mogu ja gledati i nekakve ideje biologije i sociologije. Primjerice razvitak životinja ili inteligentnog života na planetu s drugim fizikalnim obilježjima i kako to može utjecati. Volim te dokumentarce koji nabacuju pretpostavke koristeći ono što trenutno znamo o prilagodbi životinja na Zemlji.

 

Ako je netko igrao originalni Mass Effect serijal nekako mi se čini da bi to mogla biti odlična serija, ima odličnu pozadinu priče, misteriju od milijune godina događaja, 1000 pitanja kako smo došli do te točke, tko je napravio svu tu tehnologiju i onda nestao, kako napredne rase tog oblika mogu nestati i slično. Također da glavni muški lik ne bude netko na koga će se derati svaki ženski admiral u svemiru (a kako je krenulo svaka osoba na položaju unutar novih serijala mora biti agresivna žena koja voli gaziti nebitne muškarce oko sebe).

 

Ne znam, nedostaju mi likovi kao William Riker u ST The next generation, može i varijacija na temu glumca Kurt Russela u 80ima, Clinta Eastwooda iz 1960ih i 1970ih,  ili Sean Connerija u ranim 007 filmovima.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvi
Zelis reci, nedostaje ti vrijeme kad su muski bili muski, zene su bile zene, pivo je bilo hladno, a trava zelena i mirisna...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Superheroji i fantastika dominiraju na ljestvici n

Gdje je muško baja, žena ženstvena, a svemir hladno mjesto puno čuda.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice