Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

poruka: 16
|
čitano: 7.645
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix".
11 godina
neaktivan
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

Da li može biti dobitnik ako sam iz druge države. Hvala

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

auuuuu .. a ja mislio da je garmin muslimansko ime iz križaljke, dva vodoravno, šest slova, četvrto "m". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
Naravno da dobitnik može biti i iz druge države, ali kao što piše u pravilima, organizator ne snosi dodatne troškove pa će u tom slučaju dobitnik trebati sam platiti eventualne takse u svojoj državi.
Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 10:49 (vincimus).
15 godina
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
vincimus kaže...
Naravno da dobitnik može biti i iz druge države, ali kao što piše u pravilima, organizator ne snosi dodatne troškove pa će u tom slučaju dobitnik trebati sam platiti eventualne takse u svojoj državi.

 -nije to 'naravno' .. tj sve gdje sreća odlučuje su igre na sreću, pravila-pravilnici.. itd. i to sve tad mora biti definirano, jasno, npr zabrana kockanja maloljetnicima koji tad ne mogu sudjelovati.

-eu.. sve igre su ograničene jurisdikcijom države-granice, no u eu se i to mijenja, sloboda kretanja roba-ljudi-usluga.. ali nije ništa 'naravno' nego definirano, jasno.

-nagradne igre koje organiziraju časopisi kao ovaj primjer ili trgovački lanci.. nisu kocka-loto, no zapravo razlike nema tj zakon i tko-što smije ili mora ili ne smije..

-gdpr .. svaka nagradna igra koja uključuje i prikupljanje osobnih podataka (jer su naravno nužni za dobitak-izvlačenje-obavješćivanje..) mora prije imati dozvolu za prikupljanje osobnih podataka (''zbirka'') kao i opseg-doseg, kao i uništavanje po završetku igre (+ period za moguće žalbe i sl.).. kaže zakon, no nitko ga se ne pridržava ili ne čita pa tako ne mora ni bug, .. dok jednog dana država-azop ili netko to ne primjeti i potegne kao pitanje, za sad ništa...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
moderator
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
ihush kaže...
vincimus kaže...
Naravno da dobitnik može biti i iz druge države, ali kao što piše u pravilima, organizator ne snosi dodatne troškove pa će u tom slučaju dobitnik trebati sam platiti eventualne takse u svojoj državi.

 -nije to 'naravno' .. tj sve gdje sreća odlučuje su igre na sreću, pravila-pravilnici.. itd. i to sve tad mora biti definirano, jasno, npr zabrana kockanja maloljetnicima koji tad ne mogu sudjelovati.

-eu.. sve igre su ograničene jurisdikcijom države-granice, no u eu se i to mijenja, sloboda kretanja roba-ljudi-usluga.. ali nije ništa 'naravno' nego definirano, jasno.

-nagradne igre koje organiziraju časopisi kao ovaj primjer ili trgovački lanci.. nisu kocka-loto, no zapravo razlike nema tj zakon i tko-što smije ili mora ili ne smije..

-gdpr .. svaka nagradna igra koja uključuje i prikupljanje osobnih podataka (jer su naravno nužni za dobitak-izvlačenje-obavješćivanje..) mora prije imati dozvolu za prikupljanje osobnih podataka (''zbirka'') kao i opseg-doseg, kao i uništavanje po završetku igre (+ period za moguće žalbe i sl.).. kaže zakon, no nitko ga se ne pridržava ili ne čita pa tako ne mora ni bug, .. dok jednog dana država-azop ili netko to ne primjeti i potegne kao pitanje, za sad ništa...

 

Imate objavljena pravila nagradne igre koja je potvrdilo Ministarstvo financija i tu sve lijepo i detaljno piše. Nigdje se ne spominje teritorijalno ograničenje.

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
15 godina
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin

-previd.. tj časopisi i trgovački lanci su 99% lokalni, tj mi nismo država-nakladnici koji se globalno konzumiraju mada bug ima i inozemne čitatelje-pretplatnike (s dostavom časopisa, bar je bilo nekad..).

-zahvaljujem, no nije bilo potrebno :) .. tj lijepo je vidjeti da bug ima formalne uvjete-dozvolu tj da barem o tome brinu dok organiziraju nagradnu igru.. što s ostalim trgovinama i nagradnim igrama?

-teritorijalno ograničenje.. ne spominje se jer je ispušteno-previđeno, tj nije ni postavljeno pitanje, tj to je 'ugovor' koji bug sastavi a nadležni odobre bez da puno čitaju-pitaju, lupanje pečata-rutina.

-teritorijalnost je inače za sve, npr emitiranje radio-tv programa.. a ovo su mediji, pa du-d-math .. :)

-eurojackpot, sjedište u finskoj, predstvništva po eu kao hr lutrija.. bez tog se kod nas ne bi izvlačio dobitnik tj tad domaća država-zakon s tim nema veze i jednako kao npr kupnja robe i jamstvo, možeš kao osoba otići u japan-zanzibar i nešto kupiti no to tad nema veze s domaćim zakonima ili eu-jamstvo 2god i sl. tj za sve je primarno prvi uvjet teritorij-jurisdikcija, pa čak i za prodaju konzuma arapsom šeiku u moskwi, koja nije odobrena od eu-hr tijela i time ne postoji za eu-hr no vlasnik je to obavio u moskvi-rusiji i oni to priznaju itd.. itd. tj zakon i jurisdikcija tj nadležnost su prvi-primarni kriterij da bi nešto uopće bilo kao postupak na sudu ili pravno regulirano.. no eto, ispusti se jer realno nije ni važno, nije bug times-post-lemonde ili sun..

 

-nadležni ili zakonodavac ne piše formular (kao ugovor) nego to radi bug, npr naziv nagrade i iznos.. i kao takav komad papira netko odobri.. a piše li sve i što je potrebno, realno nije važno ili manje od loto šanse da bi to mogao postati problem recimo u slučaju da strani državljanin dobije nagradu i razlika ako je građanin eu-zone, izvan, iz bangladeša i sl. .. kao dostava-uručivanje, trošak, pravo žalbe itd.. odnosno da bug ima filijale po kontinentima-državama tad bi to mogla biti globalna nagradna igra i tad bi vjerojatno bile navedene države na koje se to odnosi opet ako bi se itko tog sjetio u slavljeničkoj atmosferi predblagdanskog ludila kad svi plaćaju reklame i časopis radi punom parom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
online
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

Ja ne vidim taj kod?

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
Elles D. kaže...

Ja ne vidim taj kod?

 

Na oglasu za nagradnu igru u primjercima koji su kupljeni u slobodnoj prodaji nalazi se kod. U pretplatničkim primjercima nema koda jer pretplatnici već imaju premium pristup. Pogledajte objašnjeno u tekstu.

Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
online
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

OK, sad mi je jasno. Sve 5.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
Jesam li sretan dobitnik???
AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

BUG je sam po sebi, po svojem sadražju velika nagradnjača.

 

Sada za okruglu obljetnicu, dobili su kupci sa kioska i pretplatnici priliku za vrijedne nagrade.
Dobiješ VIP ulaznicu, te sve što ide sa tim za jubilarni i legendarni BFS, podmetač, sami BUG, te priliku da sudjeluješ u
nagradnoj igri, popuste kod trgovaca.

 

Tko to nudi. Nitko. Niti lokalno, niti globalno.

 

BUG je posebenost sama po sebi. Vrijednost koja traje.
BUG je način života, BUG rula namdmoćno!!

dzg
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin
A gdje unosim kod iz časopisa? Nudi mi samo nadogradnju članskog (Start) paketa.

nvm, treba pročitati i u časopisu. Našao :)
K
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 11:01 (Korky).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

I, što je s dobitnicima?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin

Ništa, još se dogovaraju 

16 godina
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix

Sigurno sam dobitnik!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Garmin Epix
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2023 11:13 (666).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice