Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "intern

poruka: 5
|
čitano: 2.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "intern".
8 godina
offline
Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "intern

Internet treba biti pipa, svi bitovi su isti, bitan je samo tlak, aka količina po jedinici vremena. Dolje mrski operateri, živjela fizika

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "intern

Nisam na TComu vec jedno 15 godina, pa nisam upucen, ali odnosi li se ovo i na njihove izuzetke kod trosenja prometa u pojedinim aplikacijama tipa Deezer, HBO, Netflix (znam da imaju neke, ne znam tocno koje)?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "in
wyks kaže...

Nisam na TComu vec jedno 15 godina, pa nisam upucen, ali odnosi li se ovo i na njihove izuzetke kod trosenja prometa u pojedinim aplikacijama tipa Deezer, HBO, Netflix (znam da imaju neke, ne znam tocno koje)?

Definitivno se odnosi i na to s obzirom da je to direktno navedeno u tekstu.

''Sud kaže kako takvi paketi usluga mogu proširiti upotrebu favoriziranih aplikacija i usluga te smanjiti upotrebu svih drugih, konkurentskih aplikacija i usluga – a to može dovesti do znatnog ograničenja ostvarivanja prava svih krajnjih korisnika, pogotovo ako mnogo njih sklopi ugovore tog tipa.''

15 godina
odjavljen
offline
Re: Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "in
wyks kaže...

Nisam na TComu vec jedno 15 godina, pa nisam upucen, ali odnosi li se ovo i na njihove izuzetke kod trosenja prometa u pojedinim aplikacijama tipa Deezer, HBO, Netflix (znam da imaju neke, ne znam tocno koje)?

Da, ali, koliko sam shvatio, nije problem u samim paketima, već u tome što su oni bili besplatni.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Re: Sud Europske unije pojasnio kako se tumači "in
Feudalac kaže...

Internet treba biti pipa, svi bitovi su isti, bitan je samo tlak, aka količina po jedinici vremena. Dolje mrski operateri, živjela fizika

 gore pipa, gore tlak!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice