U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a

poruka: 7
|
čitano: 3.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a".
11 godina
neaktivan
offline
U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a

Ako žene žele upisat fer, neka dobiju direktan upis, dovoljan je samo interes. Zašto ih zamarati s maturom? Dovoljno je da postoje i da im je netko rekao da trebaju upisat fer.

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a
dire_duke kaže...

Ako žene žele upisat fer, neka dobiju direktan upis, dovoljan je samo interes. Zašto ih zamarati s maturom? Dovoljno je da postoje i da im je netko rekao da trebaju upisat fer.

Jesi li ti uopce ikad bio na FER-u, osim menze? Pa ima zena na FER-u, evo, cak sam potrazio statistiku http://tomislavcar.com/tekstovi/2013/5/9/fer-i-zene jer sam mislio bubnut 30% koliko sam izracunao nekad na MAT1. Nisam bio daleko. 2009. je svaki 4. upisani student bila ona, a ne on. Ako ne vidis na FER-u zene onda trebas novu dioptriju.

 

Mene vise zanima zasto je na filozofskom obrnuto, tu i tam se pokoji muski pojavi ili na uciteljskom (koliko je tam omjer u korist zena? 1:100).

Linux, Arch Linux.
11 godina
neaktivan
offline
Re: U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a
Ante kaže...

Jesi li ti uopce ikad bio na FER-u, osim menze? Pa ima zena na FER-u, evo, cak sam potrazio statistiku http://tomislavcar.com/tekstovi/2013/5/9/fer-i-zene jer sam mislio bubnut 30% koliko sam izracunao nekad na MAT1. Nisam bio daleko. 2009. je svaki 4. upisani student bila ona, a ne on. Ako ne vidis na FER-u zene onda trebas novu dioptriju.

 

Mene vise zanima zasto je na filozofskom obrnuto, tu i tam se pokoji muski pojavi ili na uciteljskom (koliko je tam omjer u korist zena? 1:100).

 Student sam fera i znam da ih ima ali ovakva feministička propaganda je nepotrebna. Vidi se utjecaj filozofskog "fakulteta". Tko želi upisat fer, upisat će ga, nitko i ništa mu ne brani. Ovakve stvari će još dovest do toga da će jedan od kriterija za upis bit jesi muško ili žensko u smislu da će žene dobivat dodatne bodove samo zato što su žene. Neki će to nazvati poticajnim mjerama, ali pozitivna diskriminacija je i dalje diskriminacija. Trenutno nema nikakve prisiljene diskriminacije i to je u redu. Na faks dolaze ljudi koje te stvari zanimaju, iako je se uslijed sve više ovakvih programa to mijenja i dolaze žene jer misle da je nakon fera laka zarada.

 

Osim toga, fer je svoj ugled sagradio dok je bio pretežno muški faks. Ovo je rušenje vlastitih temelja i ugleda. A ako fer uništi svoj ugled, šta mi onda uopće vrijedi studirat na feru?

10 godina
offline
U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a

Ma, FER je institucija koju se gradili svi oni koji su tamo radili, studirali, surađivali bez obzira na razlike....

 

Ne, treba nam šugavi mačizam, žene su fenomenalni spol ljudske vrste. 

Njih treba forsirati, kao nekada potlačene rase, koje su isto tako se morale boriti da bi mogli ići srednje škole...Npr. u 60-ih godinama prošlog stoljeća kada je crnac htio ići u srednju školu, morali su ga čuvati dva pripadnika reda sigurosti sa automatima M-16, da ne bi ga kojim slučajem netko linčovao....Toliki je bio otpor dijela bijelaca i mržnje naspram drugih i drugačijih.

 

 

Žene nisu ništa manje sposobne od muškaraca, koliko god neki trubili drugačije, nego se radi o strahu nekih muškaraca od žena.

 

Kao što se onaj life-coach boji fenomenalne žene, Lidije Bačić.

 

 

EDIT: bit' će ekipo slijedeći mjesec još jedno zanimljivo događanje. Svi su pozvani koliko vidim.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 16:45 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a
Pokojni prof. Hebel je jednom rekao da su studentice FER-a znatno uspjesnije od kolega. Broj kolegica je sve veci, dok sam ja upisao bilo ih je svega 10-ak posto, a danas je broj daleko veci. A i sam FER se kao institucija dosta promijenio i jos se mijenja. U svakom slucaju, FER je zahtjevan u svakom smislu te se na ovakvim dogadjanjima moze saznati ponesto o studiranju tamo, ali ne i dovoljno. Treba upisati i vidjeti iz prve ruke ;)
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a

žene ne dolaze baš kad su vrata širom otvorena jer im smeta propuh. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: U subotu je Dan otvorenih vrata FER-a
PzKpfw kaže...

 

 

Kao što se onaj life-coach boji fenomenalne žene, Lidije Bačić.

 Fenomenalno tijelo ili?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice