Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatskoj b

poruka: 34
|
čitano: 10.729
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatskoj b".
4 godine
protjeran
offline
Re: Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatsk
geronimo4661 kaže...
Kranjska kaže...

Evo napokon sam upogonio Disney+ USA katalog, sve šljaka kako Bog zapovida!

Da nebi čekao da dođe u ovu našu zabit mora se čovik snać pomalo 

 

Cestitke, kakve su impresije do sada, jesi zadovoljan?

 

I ja isto trazim zadnjih tjedan dana neki nacin da se domognem pretplate.

 Pa nije loše, ali imam neki feeling da nisu oni još sve to popunili i da će ovaj katalog sa vremenom rasti.

Znači ima dosta i jako puno sadržaja za djecu u vidu onih starih popularnih crtića koje je Disney pravio npr. Bambi iz 1942 ili SnowWhite and Seven Dwarfs iz 1938.

Onda su tu svi njihovi stari disney filmovi i crtići znači old school a i ovi noviji.

Imaju sve od Marvela, Star Wars, Pixar i jako dobre dokumentarce od NG.

Tu je i posebna rubrika UltraHD-HDR  i tu je sve zajedno oko stotinjak filmova.

I meni nezaobilazni The Simpsons!

Rezolucija, katalog i izgled svega je perfektan, posebno rezolucija i kvalitet streama.

Inače ovo ja hakirani account  8$ uplaćen za godinu dana.

Sad ga trenutno imam upogonjenog na laptopu i tabletu ali pokušavam ga složit i na android TV box-u putem apka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 11:51 (Kranjska).
15 godina
offline
Re: Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatsk
Kranjska kaže...
* * *

(1) Imaju sve od Marvela, Star Wars, Pixar i jako dobre dokumentarce od NG.

 * * *

(2) Inače ovo ja hakirani account  8$ uplaćen za godinu dana.

* * *

(1) To je sve ionako njihovo. Samo čudi me da je NAT GEO... u majku im: "(The Walt Disney Company [73%]" imaju vlasništvo i u NAT GEO. Sad pogleda na Wikipedi.

 

(2) Može li kakvih detalja oko ovog hakiranog računa. Imaš li VPN ili kako već. Ako može.

 

Jer nije da me toliko interesuje Disyney+ čisto jer nema titlova.

10 godina
offline
Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatskoj b

Jel bi se dalo instalirat na Samsung Tizen da se promjeni pri postavljanju lokacija na neku drugu zemlju? Il je potreban VPN pa na kompu? 

 

Sjećam se kad je stigao Netflix, moj Panasonic GT50 normalno nije imao aplikaciju al sam resetirao telku i pri odabiru zemlje stavio Nizozemsku i pojavio mi se app u storeu i šljakalo je sve kak treba.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Streaming uslugu Disney+ ne očekujte u Hrvatsk
Envy kaže...
Kranjska kaže...
* * *

(1) Imaju sve od Marvela, Star Wars, Pixar i jako dobre dokumentarce od NG.

 * * *

(2) Inače ovo ja hakirani account  8$ uplaćen za godinu dana.

* * *

(1) To je sve ionako njihovo. Samo čudi me da je NAT GEO... u majku im: "(The Walt Disney Company [73%]" imaju vlasništvo i u NAT GEO. Sad pogleda na Wikipedi.

 

(2) Može li kakvih detalja oko ovog hakiranog računa. Imaš li VPN ili kako već. Ako može.

 

Jer nije da me toliko interesuje Disyney+ čisto jer nema titlova.

 Već me pomalo nerviralo pokretnje ovog hackanog Disney+ acca, prvi dan ajmo reć i drugi dan kako tako sam ga pokretao naravno uz vpn ali stvarno ga je teško bilo aktivirat.

Naime skinia sam sa usa storea aplikaciju Disney+ i tu se logiro išlo je ali uz probleme a kasnije sve teže i teže.

Onda sam izbrisao usa aplikaciju i skinuo je sa nizozemskog storea, to mi je pomoglo i sad mi logiranje ide puno lakše.

Disney+ sam uzeo sa AccountBox.shopa 8$ godina dana dođe (trenutno ih nema više sve razgrabljeno) ali doći će opet.

Koristim već dugo od njih i hakirani NordVPN za 70kn godinu dana pretplata, prefino mi šljaka na 3-4 uređaja.

Imao sam i ExpressVPN jeftino al sam ostao na nordu.

Da nema titlova naših normalno ali ima jako puno old school njihovih a i pixar crtića koje djeca (bome i odrasli) mogu bez problema gledat bez titlova.

A i za ove neke dokumentarne posebno o divljini i životinjama nema potrebe za titlove

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 23:25 (Kranjska).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice