Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

poruka: 559
|
čitano: 155.272
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron".
2 godine
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
dery kaže...

  Jesi bio u komi ovih god? Par sličica čime su pumpali medijski prostor, izjave su došle od strane znanosti i proizvođaća 8:20min:

Bio bi red da se moderatori i vi bar izvinete ljudima koje ste napadali ovdje.

 

 

Napušeni debil.

Što je on u tom histeričnom izlaganju rekao pametno ?!

Ništa.

 

Samo kaki o tome kako su liječnici bili primorani šutjeti (jer se kao ima nešto reći protiv covid mjera) inače će dobiti otkaz..bla..blaaa.... tipični neurotik.

 

Pogledao sam sedam minuta, i isključio budaletinu živčanu.

 

Kome da se moderatori ispričaju, i za što ?!

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
16 godina
online
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Ja se samo sjećam da su po Italiji ljudi umirali po ulicama i da su mrtve skupljali bagerima,

da nije bilo ni mrtvačkih sanduka dovoljno koliko se umiralo.

Ne dao bog nikome

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 9:54 (segregator).
Moj PC  
3 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Zaporožac kaže...
JTAG kaže...
Obzirom da se broj preporucenih doza konstantno povecava, normalno da ce to izazvat ismijavanje i karikiranje od strane pojedinaca. Nije doslovno 179. put, ali razlika izmedju "1 doze" i koju sad spominju, "5. dozu boostera od boostera za boosteriranje" je ocita.

Dovoljno nacrtano? Ili treba i obojat nacrtano?

PS: Dis ti bijo '91.?

Zato ti ja i kažem da vi humanoidi niste normalni, da me jebeš.

Pazi ti njega što napisa; normalno da će to izazvati "ismijavanje i karikiranje od strane pojedinaca" ?!

 

Pa daj tko ste vi ?

Koje vi kvalifikacije imate, da bi se smijali cjepivima koje su proizveli znanstvenici na osnovu dugogodišnjeg poznavanja korona virusâ.

 

Od 2003. god. počeli su se pojavljivati novi koronavirusi, koji su sa životinja prešli na ljude te se počeli širiti s čovjeka na čovjeka. Dakle, nakon pojave SARS-a u Kini 2002. g. te MERS-a na Bliskom Istoku 2012. g. (koji se još uvijek pojavljuje), sada ponovno imamo novi koronavirus koji se pojavio u Kini.  

 

 

 

Ja uopce ne znam otkud tebi ideja da netko propitkuje odakle su dosla cjepiva. Koronavirusi su obitelj virusa i postoje vec ohoho godina. Tako da, postedi me tvog naklapanja. Nitko ne sumnja u postojanje samog virusa i njegove opasnosti - citaj sto ti se pise - vec u licemjernost koja je prerasla u sektu koju mozemo nazvat koronasima - ljudima koji se zalazu za prisilna cijepljenja (a djelovanje tih cjepiva jeste upitno, a to ti necu dokazivati, vec sam i sam iskusio i dozivio da se stav oko cjepiva i njegovog stupnja zastite mijenjao), pa medijsko ispiranje mozga, pa do toga da su isti oni ljudi koji sjede u saboru, koji su zabranjivali rad obrtnicima (od kojih je puno njih propalo) radili privatne feste u restoranima. Da spomenem koliko je puta bilo "Iduca 2 tjedna su kljucna?"

Kako netko moze biti tako ogranicen i ne razumijeti o cemu ja govorim? Znas li ti da sam izgubio vise clanova u familiji tijekom korone, jer su umrli zbog jebenog raka? A znas zasto su umrli? Jer "KARANTENA KARANTENA NEMA NISTA TVRDI LOCKDOWN ODMAH SADA". Tko ce sada odgovarati zbog toga, hoces ti mozda, kad glumis sveznajuceg? 

Ja sam se cjepio da zastitim starije i imunokompromitirane osobe u svojoj okolini. Budala, nasjeo na "Cijepi se, misli na druge". Da nisam koristio mozak i vjerovao svemu sto se servira, vjerojatno bi osobe koje sam htio zastititi cijepljenjem nastradale. Bio sam na svu srecu pametan i nisam vjerovao u "tko je cijepljen, je imun na covid i ne moze ga siriti", vec sam poslusao svoj glas koji mi je govorio da se ipak testiram prije nego odem posjetiti te ljude. I gle cuda...bio sam pozitivan.

Kako to, kako to?

PS: Dzabe tebi sto si branio. I tebi, i BlueMax-u (on je prvi spomenuo 1991, kako kreativno). Ovakvim izjavama ste se samo strpali u kos drustva. Ne vrijedi vam pisljivog boba. Za mene niste nista drugo doli obicni poslusnici i sluge medija i sustava, sa nula kriticnog razmisljanja i samopostovanja. Obicni NPC-evi. 

 

BlueMax kaže...

 A koliko je to ljudi umrlo po bolnicama jer su ih zarazili cijepljeni?Pitam zato jer po nekim tvojim postovima bi se dalo zaključiti kako je COVID bezopasna bolest? Oni koji su se zarazili od cijepljenih su umrli od COVID-a dok su ostali umrli s COVID-om?

Nije stvar u broju preporučenih doza već o vrsti cjepiva koju si primio. Jednako kao kod gripe, nebitno je jesi li se do tada cijepio 0 ili 10 puta, bitno je da dobiješ cjepivo za tu sezonu i opet ti nitko ne garantira da te neće strefiti soj koji nije među ta četiri  za koje su projekcije da će biti najzasupljeniji tu sezonu. Boosteriranje je kao termin uvedeno jer se kod mRNA cjepiva radi o nadogradnji prethodnog cjepiva. Da se kroz sljedeća 2 mjeseca cijepiš dva puta novim cjepivom bio bi puno zaštićeniji od mene koji sam se cijepio tri puta ali zadnji put u rujnu prošle godine. U biti moja zaštita je trenutno 0.

 

Ekvivalent COVID potvrde je upravo obveza cijepljenja za ulazak u neku zemlju. Za stanovnike koji ne misle putovati ekvivalent su obvezna cjepiva koja su dobili u djetinjstvu, u vojsci ili u međuvremenu. Kada, kojoj skupini, za obavljanje kojih poslova... obvezu cijepljenja određuju nadležne ustanove s obzirom na specifičnosti i na epidemiološku situaciju. Zbog situacije s COVID-om cijepljenje je preporučeno, ali nije obvezno. Zašto je npr. cijepljenje protiv bjesnoće obvezno veterinarima? Zato jer nadležna institucija predviđa da veterinar ima veću šansu susresti se s virusom bjesnoće nego ostali ljudi. Opet je ta vjerojatnost tisućama puta manja od vjerojatnosti da se drugi ljudi, pa i sam taj veterinar, zarazi COVID-om. No zbog različite kliničke slike tih bolesti cjepivo protiv COVID-a nije obvezno.

 

Današnje cjepivo protiv malarije je doživotno. Prije nije bilo. Mnoga cjepiva s liste obveznih koja si i ti dobio nisu trajna ili se daju u više doza.

 

Gripa i malarija su bolesti s daleko većom smrtnošću od COVID-a? Odakle ti ovo? Prvo, ne mogu se trpati u isti koš jer je malarija lokalna bolest. Tamo gdje je aktualna većina domicilnog stanovništva ima imunitet. Smrtnost od malarije isključivo je vezana uz nerazvijene zdravstvene sustave malaričnih područja. U europskom zdravstvenom sustavu malarija je lako izlječiva bolest sa stopom smrtnosti daleko ispod COVID-a.

Smrtnost od gripe je 0,1% dok je od COVID-a 0,6-0,9%. Kako je 0,1 daleko veće od 0,6?

 

Moram se vratiti na licemjerje o cijepljenima koji su ubijali po bolnicama. Moja jedina uvreda u ovoj raspravi se odnosila na ljude koji se nisu cijepili i svjesno su kršili epidemiološke mjere, neki od njih čak i znajući da su zaraženi. Ti ovdje, i to još boldaš da ne promašimo tu epohalnu misao, optužuješ ljude koji su poštivali sve spoznaje koje je znanost u određenom trenutku imala, držali se uputa, cijepili se (mnogima u sveopćoj histeriji potaknutoj neukim budalama nije ni lako bilo cijepiti se, bojali su se ali su se ipak na to odlučili zbog svojih roditelja i ostalih ugroženih skupina) da su napravili veliko, neoprostivo sranje? Znači onima koji su učinili sve što su mogli, žrtvovali se i onda nesvjesno prouzročili posljedice, njima je neoprostivo? Kakvo je tvoj stav prema onima koji su napravili isto i gore ali s predumišljajem?

 

 

 

1) Previse je ljudi umrlo na taj nacin. Jer su ljudi koji su se cijepili prestali razmisljat glavom, povjerovali u medijsku pricu da nakon cijepljenja imaju "god mode" i prestali se testirati. I upravo su oni krivi za pomor ljudi. Nitko drugi. Ne ljudi koji su isli kupit cugu na benzinsku. Ne ljudi koji su trcali sumom u vrijeme lockdowna. Ne ljudi koji su setali psa.

2) Kako je pamcenje kratko u ovakvim situacijama. Kad se cjepivo pojavilo, govorilo se drugacije. Doslovno se govorilo da se cijepljenjem stjece potpuni imunitet, apsolutna nedodirljivost od virusa. Kasnije se to promijenilo.

 

3) Je li trebala COVID potvrda za bandicev sprovod? Gdje je umjesto tada dozvoljenih 10 ljudi, prisustvovalo +300? Kolonu sjecanja u Vukovaru? Je li trebala COVID potvrda za Slovensku 9? Ne, trebala je za pisljivu postu. Zar ti tu ne vidis licemjernost? Stvarno?

 

VladRi kaže...

BlueMax Jebiga, šupci su svugdje i jebiga - ponašaju se kao šupci... vezano za kršenje mjera itd  (koje su sada upitne at best.. ali dobro)

 

Vezano za malariju - nije baš da postoji imunitet jer ih ima tonu vrsta te se virus zakukulji kada se izlječiš i može se vratiti kada god u životu te te SJ onako propisno - tako da brojevi nisu baš najsretniji po tom pitanju (znam jer sam 2 god bio u africi pa mi je kolega dobio to sranje - mislili smo da ce krepati koliko je to ružno izgledalo :/ )

 

Ono što mene smeta jest da sam se cijepio ISKLJUČIVO da zaštitim svoje roditelje - I JEBENO SAM IŠAO DO RODITELJA, NONE I NONOTA JER JEBENO "NISAM" BIO ZARAZAN!A JEBENO SAM MOGAO BITI!! Sva sreća da ih nisam zarazio jer da sam ih zarazio i da im je nešto bilo mislim da bih se slomio nakon saznanja da je sve bila fake propaganda (bar taj dio o zaustavljanju širenja) - najgore od svega - baš zato što sam se cijepio me bolio K jer "NISAM BIO JA TAJ KOJI ŠIRI" - iako sam pokušavao ne dobiti to govno pa sam uvijek bio 2m iza svih :)

 

sorry na pretjeranom govorenju vulgarnih riječi - nisam to ja...

 

Treba se dignuti nekakva tužba protiv države / SVIH koji su lagali te zagovarali ova sranja - ekonomija u kurcu, ljudi psihički i fizički slomljeni... sve je u K (IMHO)

 

 

- Btw, malo gledam komentare - kada je bilo suprotno (kada su se ciljali antivaxeri) - svi su odjednom komentirali o nekakom whataboutism-u - te da se antivaxeri boje "pikice" - čisto jer se ful raširilo po forumima/novinama - čisto mi zvuči kao neka propaganda - ovo, svaki antivaxer je kukavica, misli da je zelja ravna, 5G u krvi itd... (možda sam zabrijao)...

 

Baš sam nedavno pročitao knjigu propaganda (gdje je tip izmislio koncept "muzičke sobe" da bi BOLJE PRODAVAO KLAVIRE - jer su tada bili popularni - i navodno je i uspio) - pa sve sada gledam malo kritički...

 

ae, utjeha je da sam uzeo prvu dozu pa 2tj nakon toga dobio covid pa nisam išao na dodatnih 17 doza... ali ono... 2022... sve laž, sve prevara... jbg

 
Upravo ovo boldano, isti razlog je kod mene bio za cijepljenje. I onda kad sam nakon testiranja (od kojeg su me ljudi odgovarali, kao u stilu: "Ma daj, sta ces se testirati, pa cijepljen si?") shvatio da sam ipak pozitivan - tad mi se upalila lampica. Pa nije sve tako kako serviraju na televizoru, internetu i slicno. 
Onda ides gledati malo tablice profita - recimo od Pfizera, i shvatis o cemu se vrti sve. Novac je pokretac svega, uvijek bio, a bome, uvijek ce i ostati.


Toliko od mene.
Kinez i njegov potrcko, idete na ignore listu. Cestitam, uz Panzerkampfwagena ste jedini na forumu koji su uspjeli dogurati do toga. *pljesak*

73 DE 9A3BGG
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 10:07 (JTAG).
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Nije slijep onaj tko ne vidi več onaj tko ne želi vidjeti.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Preživjel sam težak slučaj Covida,nisam bil cjepljen.

Iz iskustva mogu reč da je boleština OPAKA!

Kak su rekli neki iz predhodnih komentara,to ti je lutrija.Ako te Covid opere onak žestoko,nahebat češ gadno.

Znači,vjerovatno češ izgubit posao (nemaš šanse da češ moč radit bilo šta fizički) i imat češ doživotne zdrastvene tegobe (fibroza pluća i smanjen kapacitet pluća).

Prošlo je godinu dana,još se borim sa posljedicama upale pluća.Grdo je.

Rizik za doživotne teške zdrastvene probleme postoji.

E sad cijepit se ili ne..hebeno teška odluka,jer i cjepivo te može shebat grdo.

Nisam se cijepil niti nakon što sam preživjel pakao korone,jer nije mi svejedno da još naježim od cjepiva.

Teška odluka cjepit se ili ne. Jer možeš naježit u oba slučaja.

 
5 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...
...

Kad sam bio dijete ..

 

- balkanski špijun sindrom.. čak i kad znaš, ne možeš..

.. sve samo isprike-alibi, relativizacija, 'oni drugi'.. i finiš povlačenjem kalaša. fuj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
JTAG kaže...
PS: Dzabe tebi sto si branio. I tebi, i BlueMax-u (on je prvi spomenuo 1991, kako kreativno). Ovakvim izjavama ste se samo strpali u kos drustva. Ne vrijedi vam pisljivog boba. Za mene niste nista drugo doli obicni poslusnici i sluge medija i sustava, sa nula kriticnog razmisljanja i samopostovanja. Obicni NPC-evi. 

Pazi ti to.

Mi podržavamo znanost i cjepiva, branili smo Domovinu da bi ti sad mogao pljuvati po nama, jer smo mi za baciti u koš.

 

Mi smo društveno smeće, a vi antivakseri bez grama mozga ste elita HR ?!

E, pa hvala ti kad ti to kažeš.

 

Svaka ti čast.

Još si jednom dokazao da sam bio u pravu kad sam vam namijenio određenu ustanovu.

Rijetko se kad prevarim u procjeni.

Ti ideš sa silvijem, ministrom i ostalom Freak ekipom u rubriku; "Autori koje pratim "

danko99 kaže...

Preživjel sam težak slučaj Covida,nisam bil cjepljen.

Iz iskustva mogu reč da je boleština OPAKA!

Kak su rekli neki iz predhodnih komentara,to ti je lutrija.Ako te Covid opere onak žestoko,nahebat češ gadno.

Znači,vjerovatno češ izgubit posao (nemaš šanse da češ moč radit bilo šta fizički) i imat češ doživotne zdrastvene tegobe (fibroza pluća i smanjen kapacitet pluća).

Prošlo je godinu dana,još se borim sa posljedicama upale pluća.Grdo je.

 

Ma, nemoguće..

Pitaj "ove iznad"...

 

Nije to bio covid, i nisi bio u smrtnoj opasnosti, nemaš zdravstvenih posljedica, čak to nisu bile ili su još posljedice Covida.

Imao si običnu upalu pluća kao što ju je imalo milijarde stanovnika.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
5 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Zaporožac kaže...

 Interesantno je, kako si od cijelog mog posta vidio, shvatio i odgovorio samo na ono sto sam napisao pod "PS". Ostatak posta ne vidis, ne zelis vidjet - ili me pravis budalom. Jedno od toga jest. Takvo izvlacenje iz konteksta se inace vidi samo u diktaturama - Kini, Sj. Koreji, Rusiji i slicno. Od 2020. i kod nas. Dobar i saljiv primjer je slika u prilogu. Vidi se na koga si se ugledao. 

Zalosno. 

Zbilja me nije briga za tvoju listu za odstrijel. Nismo u Kini, pa da se moram zabrinuti.


73 DE 9A3BGG
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 12:22 (JTAG).
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
ihush kaže...
BlueMax kaže...
...

Kad sam bio dijete ..

 

- balkanski špijun sindrom.. čak i kad znaš, ne možeš..

.. sve samo isprike-alibi, relativizacija, 'oni drugi'.. i finiš povlačenjem kalaša. fuj.

 Isprike za što? Relativizacija čega? Koji drugi? O čemu ti?

 

Inače pišeš nesuvisle, redudantne i beskorisne postove na 5 stranica a sada ovo?

 

Ajde, bar si mi ovim "fujem" vratio za moje reakcije na svaki tvoj post. Samo ja to u sebi, nije lijepo pljuvati u javnosti.

 

 

2 godine
online
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

ihush je još dobar.. (bolje da ne piše, guzica mi se ukoči od sjedenja dok čitam format A3)

Ovi> ministri, silvije i dosta njih,..... samo čitaju, a ne znaju napisati dvije prostoproširene rečnice, reći svoje mišljenje, ali znaju stisnuti TD. 

 

Zaposleni su u JTAG&dery d.o.o Odjel; Ekipa za osvješćivanje zalutalih tôvara... 

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
1 8 hvala 1
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Junačine na koje koje kakarožac doživi gigagazam:

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
JTAG kaže...
BlueMax kaže...

 A koliko je to ljudi umrlo po bolnicama jer su ih zarazili cijepljeni?Pitam zato jer po nekim tvojim postovima bi se dalo zaključiti kako je COVID bezopasna bolest? Oni koji su se zarazili od cijepljenih su umrli od COVID-a dok su ostali umrli s COVID-om?

Nije stvar u broju preporučenih doza već o vrsti cjepiva koju si primio. Jednako kao kod gripe, nebitno je jesi li se do tada cijepio 0 ili 10 puta, bitno je da dobiješ cjepivo za tu sezonu i opet ti nitko ne garantira da te neće strefiti soj koji nije među ta četiri  za koje su projekcije da će biti najzasupljeniji tu sezonu. Boosteriranje je kao termin uvedeno jer se kod mRNA cjepiva radi o nadogradnji prethodnog cjepiva. Da se kroz sljedeća 2 mjeseca cijepiš dva puta novim cjepivom bio bi puno zaštićeniji od mene koji sam se cijepio tri puta ali zadnji put u rujnu prošle godine. U biti moja zaštita je trenutno 0.

 

Ekvivalent COVID potvrde je upravo obveza cijepljenja za ulazak u neku zemlju. Za stanovnike koji ne misle putovati ekvivalent su obvezna cjepiva koja su dobili u djetinjstvu, u vojsci ili u međuvremenu. Kada, kojoj skupini, za obavljanje kojih poslova... obvezu cijepljenja određuju nadležne ustanove s obzirom na specifičnosti i na epidemiološku situaciju. Zbog situacije s COVID-om cijepljenje je preporučeno, ali nije obvezno. Zašto je npr. cijepljenje protiv bjesnoće obvezno veterinarima? Zato jer nadležna institucija predviđa da veterinar ima veću šansu susresti se s virusom bjesnoće nego ostali ljudi. Opet je ta vjerojatnost tisućama puta manja od vjerojatnosti da se drugi ljudi, pa i sam taj veterinar, zarazi COVID-om. No zbog različite kliničke slike tih bolesti cjepivo protiv COVID-a nije obvezno.

 

Današnje cjepivo protiv malarije je doživotno. Prije nije bilo. Mnoga cjepiva s liste obveznih koja si i ti dobio nisu trajna ili se daju u više doza.

 

Gripa i malarija su bolesti s daleko većom smrtnošću od COVID-a? Odakle ti ovo? Prvo, ne mogu se trpati u isti koš jer je malarija lokalna bolest. Tamo gdje je aktualna većina domicilnog stanovništva ima imunitet. Smrtnost od malarije isključivo je vezana uz nerazvijene zdravstvene sustave malaričnih područja. U europskom zdravstvenom sustavu malarija je lako izlječiva bolest sa stopom smrtnosti daleko ispod COVID-a.

Smrtnost od gripe je 0,1% dok je od COVID-a 0,6-0,9%. Kako je 0,1 daleko veće od 0,6?

 

Moram se vratiti na licemjerje o cijepljenima koji su ubijali po bolnicama. Moja jedina uvreda u ovoj raspravi se odnosila na ljude koji se nisu cijepili i svjesno su kršili epidemiološke mjere, neki od njih čak i znajući da su zaraženi. Ti ovdje, i to još boldaš da ne promašimo tu epohalnu misao, optužuješ ljude koji su poštivali sve spoznaje koje je znanost u određenom trenutku imala, držali se uputa, cijepili se (mnogima u sveopćoj histeriji potaknutoj neukim budalama nije ni lako bilo cijepiti se, bojali su se ali su se ipak na to odlučili zbog svojih roditelja i ostalih ugroženih skupina) da su napravili veliko, neoprostivo sranje? Znači onima koji su učinili sve što su mogli, žrtvovali se i onda nesvjesno prouzročili posljedice, njima je neoprostivo? Kakvo je tvoj stav prema onima koji su napravili isto i gore ali s predumišljajem?

 

 

 

1) Previse je ljudi umrlo na taj nacin. Jer su ljudi koji su se cijepili prestali razmisljat glavom, povjerovali u medijsku pricu da nakon cijepljenja imaju "god mode" i prestali se testirati. I upravo su oni krivi za pomor ljudi. Nitko drugi. Ne ljudi koji su isli kupit cugu na benzinsku. Ne ljudi koji su trcali sumom u vrijeme lockdowna. Ne ljudi koji su setali psa.

2) Kako je pamcenje kratko u ovakvim situacijama. Kad se cjepivo pojavilo, govorilo se drugacije. Doslovno se govorilo da se cijepljenjem stjece potpuni imunitet, apsolutna nedodirljivost od virusa. Kasnije se to promijenilo.

 

3) Je li trebala COVID potvrda za bandicev sprovod? Gdje je umjesto tada dozvoljenih 10 ljudi, prisustvovalo +300? Kolonu sjecanja u Vukovaru? Je li trebala COVID potvrda za Slovensku 9? Ne, trebala je za pisljivu postu. Zar ti tu ne vidis licemjernost? Stvarno?

 

 

 1. Ajde dogovori se sam sa sobom je li umrlo previše ili premalo ljudi. U jednom postu pišeš kako je korona bezopasna bolest sa smrtnošću manjom od gripe dok u drugom pišeš kako je samo zbog zaraze od cijepljenih umrlo previše ljudi. Jel to pokušavaš reći da su oni zaraženi od cijepljenih umrli od korone, oni drugi ne? 

 

2. Već sam ti napisao da je pri samom izlasku cjepiva od strane proizvođača rečeno kako ono pruža 90% zaštitu od zaraze. Znači sam proizvođač je rekao da 1 od 10 cijepljenih neće razviti imunitet, postoji vjerovatnost da će se zaraziti a samim tim i širiti zarazu. Širenjem mutiranih sojeva smanjila se učinkovitost u zaštiti, samim tim i u širenju. Zbog inertnosti EU birokracije (pa onda još i naše) događalo se da političari govore ono što su znanstvenici već opovrgli.

 

3. Sad već prepisuješ. S COVID potvrdama je bio teški nered, vrijeđanje zdravog razuma i njih sam kritizirao od samog početka. Ali ne na način da su bile nepotrebne nego upravo zbog licemjerja. Je li greška bila puštati netestirane ljude u bolnice - je. Ali ne zato što je riječ o bezopasnoj bolesti, upravo suprotno.

 

 

15 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...
ihush kaže...
BlueMax kaže...
...

Kad sam bio dijete ..

 

- balkanski špijun sindrom.. čak i kad znaš, ne možeš..

.. sve samo isprike-alibi, relativizacija, 'oni drugi'.. i finiš povlačenjem kalaša. fuj.

 Isprike za što? Relativizacija čega? Koji drugi? O čemu ti?

 

Inače pišeš nesuvisle, redudantne i beskorisne postove na 5 stranica a sada ovo?

 

Ajde, bar si mi ovim "fujem" vratio za moje reakcije na svaki tvoj post. Samo ja to u sebi, nije lijepo pljuvati u javnosti.

 

 

 -mogu pisati tomove texta, no svrha-smisao ako ne čitaš.. beskorisno. Činjenice su nešto drugo, kao što to dokazuješ sadržajem ovog posta, ne što se piše (sadržaj) nego tko, mi-oni.. imaš pogrešan kriterij, dok ja tebe-ostale forumaše u svakom postu cijenim po upravo tom sadržaju, ne po broju slova, ne po mi-oni navijanju ili lupanju palaca kao na fejsu.. no na kraju je i ovo beskoristan sadržaj, neovisan o temi (upravo zato odgovaram, jer je univerzalni obrazac ponašanja.. pogrešnog).

-s druge strane, ako te već muči kratkoća prošlog posta, sadržajno je dovoljan, tj ili razumiješ što bi to bio sindrom balkanskog špijuna (i to da ni sam sebi ne možeš ili ne želiš priznati istinu mada znaš..) kao i zašto fuj, tj za sve koji na neko pitanje imaju takav odgovor kao kalaš ili 'po kratkom postupku', dok u prethodnim postovima umjesto argumenata-činjenica ideš pljuvanjem, vrijeđanjem na sve koji se s tobom ne slažu.. ultimativan fuj, po više osnova, no nema tog texta, te duljine koja bi nešto bitno promijenila, jer ljudi nastaju godinama, ili jesi ili nisi.. dok ja nisam čarobnjak s urocima pa da ću nekim čarobnim postom to promijeniti.

-eto, objašnjenje-dodatak koji je duži od sadržaja.. ili kako se spustiti dovoljno nisko na nivo sugovornika? .. ponekad nikako, radije šutim ili pišem kraće. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
ihush kaže...

 

 

 -mogu pisati tomove texta, no svrha-smisao ako ne čitaš.. beskorisno. Činjenice su nešto drugo, kao što to dokazuješ sadržajem ovog posta, ne što se piše (sadržaj) nego tko, mi-oni.. imaš pogrešan kriterij, dok ja tebe-ostale forumaše u svakom postu cijenim po upravo tom sadržaju, ne po broju slova, ne po mi-oni navijanju ili lupanju palaca kao na fejsu.. no na kraju je i ovo beskoristan sadržaj, neovisan o temi (upravo zato odgovaram, jer je univerzalni obrazac ponašanja.. pogrešnog).

-s druge strane, ako te već muči kratkoća prošlog posta, sadržajno je dovoljan, tj ili razumiješ što bi to bio sindrom balkanskog špijuna (i to da ni sam sebi ne možeš ili ne želiš priznati istinu mada znaš..) kao i zašto fuj, tj za sve koji na neko pitanje imaju takav odgovor kao kalaš ili 'po kratkom postupku', dok u prethodnim postovima umjesto argumenata-činjenica ideš pljuvanjem, vrijeđanjem na sve koji se s tobom ne slažu.. ultimativan fuj, po više osnova, no nema tog texta, te duljine koja bi nešto bitno promijenila, jer ljudi nastaju godinama, ili jesi ili nisi.. dok ja nisam čarobnjak s urocima pa da ću nekim čarobnim postom to promijeniti.

-eto, objašnjenje-dodatak koji je duži od sadržaja.. ili kako se spustiti dovoljno nisko na nivo sugovornika? .. ponekad nikako, radije šutim ili pišem kraće. :)

 Pa post sam ti i komentirao na osnovi sadržaja. Jesi li uopče pročitao/shvatio na što se fraza s klalšem odnosila? Ja svom prvom susjedu, ljudini, s kojim sam cijeli život proveo i koji mi je jako puno dobrog u životu pružio nisam mogao na sahranu jer mi je to zabranio seronja koji je par dana kasnije bio na sahrani kriminalca i to se još prenosilo na TV-u.

 

Koga i gdje sam pljuvao i vrijeđao? Da nije možda vrijeđanje ako licemjerom nazovem nekoga ko koronu naziva bezopasnom bolešću a onda napiše: tu je ekipa poput tebe koja vjeruje svemu sto mediji serviraju napravila veliko, neoprostivo sranje, toliko je osjetljivih ljudi umrlo u bolnicama, jer su ih zarazili ljudi koji su se cijepili, pa su samim time mislili da se ne moraju testirati - misleci da oni stvarno ne mogu dobit covid.

 

Znači nije stvar u tome što on ima različito mišljenje od mene nego što ima različito mišljenje od samog sebe tj. piše totalno kontradiktorne stvari, kako mu paše. Ako je korona bezazlena bolest sa smrtnošću manjom od gripe koji je motiv prozivati one koji su nesvjesno zarazili nekoga? Je li neoprostivo sranje ako nekoga zaraziš gripom, ne znajući da je imaš?

 

Ako bolest nije bezazlena, čemu laganje? Kako je moguće da jedna te ista osoba pravda one koji su svjesno i namjerno napravili lošu stvar, dok istovremeno osuđuje one koji su nesvjesno napravili to isto. Protiv je lockdowna ali ako su u pitanju cijepljeni, onda je za lockdown? - LICEMJERJE

 

 

15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Ursula naručila 10 doza beskorisnog ubadala po stanovniku evrope, 71 milijardu eura farmamafija zgrabila.Nije ursula i njeni pajdaši to đaba napravila naravno.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 16:06 (dery).
Moj PC  
11 0 hvala 3
2 godine
online
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Eh, da nije bilo genijalnih znanstvenika i cjepiva, danas bi u Hrvatskoj imali dnevno po 10.000 zaraženih, i stotinjak umrlih dnevno od posljedica covida 19.

 

Znanost rula nadmoćno ! 

 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.
 
2 14 hvala 2
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
segregator kaže...

Ja se samo sjećam da su po Italiji ljudi umirali po ulicama i da su mrtve skupljali bagerima,

da nije bilo ni mrtvačkih sanduka dovoljno koliko se umiralo.

Ne dao bog nikome

Da, ali su svi uspjeli "slučajno" izostavit podatak da je prosječna dob umrlih bila 79.5 godina.

14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Zaporožac kaže...

Eh, da nije bilo genijalnih znanstvenika i cjepiva, danas bi u Hrvatskoj imali dnevno po 10.000 zaraženih, i stotinjak umrlih dnevno od posljedica covida 19.

 

Znanost rula nadmoćno ! 

 

Da 10000, jamačno bar pola milijuna.

 

Taj isti covid je bio među ljudima još 2019, ali covid idioti još to nisu znali, pa ni problema nije bilo.

14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Ja nemogu vjerovat t da ova tema postoji , i da se tu nešto raspravlja... Omikron cjepivo? Buahahaha.. De nemoj me z...
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2022 20:06 (R3nchi).
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Pogled s moje strane.

 

Od pocetka sezone cijepljenja i prozivanje svih oni koji su se usudili upitati za kredibilitet cijepiva (stavio sam "i", samo da Zaporožca triggeram) smetala mi je samo jedna stvar - udar na slobodu.

Meni je bilo svejedno, bio sam spreman preuzet "rizik" da dobijem imunitet prirodno. I sto je drzava vise stezala, ja sam se vise odupirao. I onda nam je poslodavac poceo "plakat" kako drzava neda da dodjemo u ured ako se ne cijepimo. Nije nikome direktno rekao da to mora uciniti, ali se raspitivao o planovima. Da je kojim slucajem to ucinio, istog dana bih mu dao otkaz (zato jer mogu, ali svjestan sam da mnogi nisu u takvoj poziciji).
I tako vrijeme prolazi i ja jedini ostah ne cijepljen. I nakon jos plakanje gazde, odlucim se cjepit iz sazaljenja prema svoj toj situaciji u kojoj se i on nasao. Jer razmisljao sam, u ovim govnima smo zajedno, idem mu donekle olaksat.

 

Kasnije sam saznao da se njegovo raspitivanje za mene u biti bila suptilno nagovaranje na cjepivo. Saznah od kolega.

Kada sam kasnije retrospektivno sagledao cijelu ovu situaciju kada je u biti pocelo biti konkretnih informacija i vidio kako su ljudi olako pognuli repove i pusili propagandu, obecao sam si da dok ne riknem, necu primati nikakva cjepiva koja ce se gurati na ovakav nacin (nema veze sa nuzno covidom).

 

Cjepit se opet necu, u kafic cu ici, nek dodje policija i napise mi kaznu koju cu platit. Granicu cu preci bez testa, necu biti u izolaciji, nek opet dodju i napisu kaznu, platim i to.

Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
R3nchi kaže...
Ja nemogu vjerovat t da ova tema postoji , i da se tu nešto raspravlja... Omikron cjepivo? Buahahaha.. De nemoj me z...

Nepismen si.

Kako od tebe očekivati da ruzumiješ što je cjepivo protiv Covida 19.

 

Prvo trebaš obnoviti gradivo osnovne škole, pa onda brate lagano, gradivo srednje škole za tokara, i možda preko veze upišeš neki fakultet...možda budeš nakon 20 godina nešto i shvatio, postigao.

 

Prvo pismenost, poslije update.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 9:19 (Zaporožac).
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
tako je.. dok god se ti cijepljeni svrstavas među pametne i pismene . Jos kad uvrede dolaze iz tvoje guz... ovaj usta..hvala ..
a sad trci po 65 booster dozu i masku drzi i dok spawas . laku noc..
R33mba#2892
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Šta je sa mladima koje ste natjerali da prime ovo govno. Idemo dalje ko vas .... jel da.

 

Rekoh sve one koji su zagovarali vršili represiju da se mladi cijepe osuditi na smrtnu kaznu.

 

Nisam ovo očekivao od ovih fašista,nacista:

 

https://thecountersignal.com/australian-government-says-vaccine-risk-too-high-for-people-under-30/

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 12:27 (dery).
Moj PC  
7 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Ne treba baš tako ekstremno, ali dugogodišnji zatvor bi bio prikladna kazna.

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
segregator kaže...

Ja se samo sjećam da su po Italiji ljudi umirali po ulicama i da su mrtve skupljali bagerima,

da nije bilo ni mrtvačkih sanduka dovoljno koliko se umiralo.

Ne dao bog nikome

 Ja, i ja se sjecam toga, ali zanimljivo da su naglo prestali umirati kada su pale prve tuzbe protiv vlade i kada se otkrilo da su snimci na kraju samo montaze, kako rekose politicari, koje su namontirane da bi se skrenula paznja na opasnost da bi ljudi povjerovali u mjere.....Dok je budala i praznoglavaca, mocnici i vlade ce uzivat u moci......

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

"Died Suddenly" https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

Hrpa obdukcija pokazuje začepljenje žila bijelim dugačkim nitima. Počelo se pojavljivati kad i cijepljenje protiv covida. Zanimljiv video.

Ima li na forumu netko tko obavlja obdukcije i može li ovo potvrditi? Da je to vidio svojim očima i da tog nije bilo prije covid cijepljenja?

Idi i radi nešto korisno!
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Ne, ali ima dosta onih koji kad vide da netko koristi rumble kao izvor informacija padnu na pod od smijeha.

 

U nastavku linkanog članka:

 

- Keep your brain sharp with individualized supplements, GO TO: link

- Prepare your family for famine and shortages by purchasing food through: link

- Support anti-vax activism, free clinic care for the vaccine injured, and IGF1 for Men’s supplements visit: link

- CACOA is a super food that Big Agriculture doesn’t want you to know about: Keto, Paleo, and ALL NATURAL COCAO. Buy it now: link

- The Solution to Pain Management that Big Pharma doesn’t want you to know about: CBD! Go to: link Use Promocode STEW20 for 20% off

- Trying to lose weight? It starts with your gut health. Get your metabolism back in order, cleanse with this protocol: link

 

u prijevodu na hrvatski:

 

- očito ti s mozgom nešto nije u redu. mi imamo rješenje, Mate je nešto zamiješao od sastojaka koji su mu pretekli nakon proizvodnje speeda u garaži - KUPI OVDJE

- prodajemo i hranu. Uskoro je neće biti ali sad dok je ima zašto bi platili jeftinije kad možete skuplje - KUPI OVDJE

- podržite nas, prodajemo i osiguranje koje nikad nećete moći iskoristiti ali ćete zato najebati jer nećete plaćati osiguranje koje ste do sad plaćali. Onako usput, Mate ima još eliksira mladosti po povoljnoj cijeni. KUPI OVDJE
- Čokolada liječi sve, pa i rak. Ali samo naša čokolada. KUPI OVDJE

- 20% sniženja na CBD! (kad smo smišljali ime palo nam je na pamet "cute but dumb") - KUPI OVDJE

- Želite izgubiti na težini? Većina ljudi koja je ovo isprobala izgubila je 80% tjelesne mase (posthumno) - KUPI OVDJE

 

Evo i ja ću se pridružiti sveopćem trendu teorija zavjere pa ću napisati jednu. Teorije zavjere smišljene su i funkcioniraju na istom sistemu kao vjere. Kako od naivnih ljudi uzeti novac. Dok ti pričaju kako te nekakva big pharma pljačka a vlada laže oni na vrhu piramide ubiru novac na prodaji sranja i sakupljanju klikova (crkva?).Udaraju tada i tamo gdje su naivci najranjiviji. ali to je samo teorija zavjere a ti ne vjeruješ u takve stvari? Normalno da Zemlja nije ravna ali ove druge stvari... 

 

 

 

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...

"Died Suddenly" https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

Hrpa obdukcija pokazuje začepljenje žila bijelim dugačkim nitima. Počelo se pojavljivati kad i cijepljenje protiv covida. Zanimljiv video.

Ima li na forumu netko tko obavlja obdukcije i može li ovo potvrditi? Da je to vidio svojim očima i da tog nije bilo prije covid cijepljenja?

 Evo ja sam dežurni Obduktičar u okrugu Poukipsi u Nev Jorku i potvrdio sam i za Rumble i za lokalnu štampu da bijele niti u žilama nismo vidjeli od 2001. kad ih je CIJA koristila za upravljanje pilotima koji su srušili Tornjeve.

 

U originalu je to zajednička tehnologija Iluminata, Masona i Žida, oni to kotiste da nas iskorištavaju ko lutke.

 

Tako su i mene iskoristili kad sam se sa Kizom u Birtiji kladijo da mogu popit pol litre Pelina i zakucat 3 u bulsaj zaredom, pa sam završio sa Micom Trofrtaljkom i našla me žena, uništilo mi brak i odnjelo djecu.

Kasnije sam sazno da su mi Židi postavili Badel umjesto Maraske, jer sam nakon Maraske redovit zakuco u 4 u bulsaj a i ženu kad dođem iz birtije.

 

Eto što ti Židi naprave, nit birtije, nit žene, a i Mica smara bogati stalno neke poruke šalje, jebo ih internet.

 

Utjehu sam našo u Rumbleu i Videima stanovitog Gulaš Petra. Gulaš Petar je istinonoša, atleta, a pomogo je i Semiru Osmanagiću otkriti prehistorijske civilizacije i 5. piramidu kod Kaknja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?
Idi i radi nešto korisno!
16 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?

Ti miliš da takvi podaci idu u javnost?!? Ozbiljno?

A potencijalni uzrok smrti je još onda bio naznačen...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice