Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

poruka: 18
|
čitano: 6.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što se gledalo na Netflixu u 2019.?".
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Gledao sam Witchera, a tak tak, nisam nesto odusevljen bio. Jedino sto je svijet prepun tih cudnih bica i cudovista pa serija djeluje zanimljivije nego sto realno jest. Ok za ubiti vrijeme, ali nista vise od toga.

 

Btw. Koristim KODI na koji sam stavio Seren Addon, te placam pretplatu na premiumize. Sve radi savrseno, filmovi i serije od 20-50 gb, ucitavanje odmah.

Gledam serije od netflixa, hboa, amazona, disneya, applea, te mnogih drugih. Pretplata 10 eura. Fala svima sto zivimo u banana drzavi.

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Sve osim dokumentaraca jer su najveće smeće na svijetu. Mislim da iz moje znanstvene perspektive, Netflix čini veliku štetu u svijetu prenoseći bezobzirno pristrane dokumentarce o zdravlju, vježbanju, prehrani i ostalome. Primjera radi, "Game Changers" je nešto najgore i najbezobzirnije što sam vidio snimljeno u životu. Dokumentarce o industriji i ekonomiju ne mogu komentirati jer za iste nisam kompetentan.

 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Nazalost, dokumentarni zanr se srozao poprilicno.

Unazad 10tak godina, treba proplivati kroz gomilu smeca da bi se naletilo na jedan ili dva dobra (najcesce BBC-ijevi).

 

Kako pratim najcesce znanstvene teme, na kraju sam otkrio da jedino nove stvari mogu cuti/nauciti ako gledam predavanja sa fakulteta na Youtubu (Perimeter Institute, ili Gresham College npr).

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
ivaninho kaže...

Sve osim dokumentaraca jer su najveće smeće na svijetu. Mislim da iz moje znanstvene perspektive, Netflix čini veliku štetu u svijetu prenoseći bezobzirno pristrane dokumentarce o zdravlju, vježbanju, prehrani i ostalome. Primjera radi, "Game Changers" je nešto najgore i najbezobzirnije što sam vidio snimljeno u životu. Dokumentarce o industriji i ekonomiju ne mogu komentirati jer za iste nisam kompetentan.

 

Nisam gledao dokumnetarac, ali vidim da se radi o tome da je zdravo jesti biljke, odnosno da sportasi sve svoje nutrijente uzimaju iskljucivo iz biljaka. Ne znam u cemu je problem s time? S cime se tocno ne slazes? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Dokumentarac je 75 posto proveganska propaganda i 25 posto istine. Pogledaj pa javi svoje misljenje.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Pa kul je dokumentarac, ali ja cu i dalje jesti mrtve zivotinje.
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
jpantalon kaže...

Dokumentarac je 75 posto proveganska propaganda i 25 posto istine. Pogledaj pa javi svoje misljenje.

 

Što je to "proveganska propaganda"? Evo zanima me, mesojed sam cijeli život ali vegane niti u jednom trenutku nisam niti ću ih povezati s propagandom. Prije bih rekao da postoji propaganda "mesojeda" prema veganima, odnosno da ih se pokušava pretvoriti u sektu i zloglasnu organizaciju.

 

Pa eto, molio bih te za tvoje mišljenje, što je to "proveganska propaganda"

16 godina
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Kao prvo i sam sam gotovo u potpunosti vegan, ali to je zbog mojih ETIČKIH razloga, ne zato što je to superiorno zdravlju. Znači ako želiš biti vegan zbog etike, odlična stvar. Ako misliš da ćeš biti zdraviji, jebati bolje, živjeti dulje, onda se nevjerojatno varaš i uzimaš zdravo za gotovo metodološki neispravne studije, financirane određenim lobijima, kao što je i sam dokumentarac financiran. Ne, kazein nije opasan (mliječni protein), crveno meso te neće ubiti (u zadnje vrijeme su se čak fokusirali na piletinu kao možebitno goru (još treba istražiti dodatno, ali suprotno je svemu čemu nas dosada uče). Općeniti konsenzus ti je u znanstvenoj zajednici da se probaš što više mediteranski hraniti, a za dnevni unos kalorija imaš formulu, pa si izračunaš TDEE Mifflin St Jeor, bolja je od Harris Benedict koliko sam ja vidio.

Završno, ja ću ti umjesto prozvanog komentatora odgovoriti što je to proveganska propaganda iz mojeg koliko-toliko potkrepljenog gledišta. Veganska propaganda ti je slučaj kada ti nameću upravo nepostojeću zdravstvenu superiornost veganske prehrane, a ako pak u tome ne uspiju, onda te optužuju da si zadnje smeće jer konzumiraš hranu koja zagađuje okoliš i koja je sama zagađena. To je apsurd do neba i nazad jer upravo su se mnogi veganski proteini i pripravci pokazali toliko kontaminirani teškim metalima koji se nalaze u tlu jer je proizvođačima normalno prelako proizvoditi na tim plantažama tolike količine, da je situacija postala alarmantna i moraš jako dobro paziti da ti je namirnica u skladu s EU direktivom o uzgoju bio hrane, makar ti ni to nije jamstvo da jedeš nekontaminiranu hranu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 2:12 (ivaninho).
 
12 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Za ovako kompliciranu temu, napravljen je suvise loše vs dobro (mesojedi protiv vegana) i po meni automatski gubi svu objektivnost pa ga je teško i zvati dokumentarac. Koriste pobjedu Diaza protiv McGregora, ne spominju da ga je McGregor prebio u uzvratu. Rade "test" u kojem tri tipa jedu normalan obrok i veganski i kao primjer koliko je veganstvo bolje pokazuju mutnu krvnu plazmu. Bilo je i nešto s većim i dužim noćnim erekcijama kod vegana. Gledao sam film kad je izašao pa je to sve čega se mogu sjetiti, ali generalno su im primjeri loši. Trebali su se držati znanstveno utemeljenih činjenica. Možda bi film bio kraći, ali bi bio i kvalitetniji.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Gledao sam Witchera, a tak tak, nisam nesto odusevljen bio. Jedino sto je svijet prepun tih cudnih bica i cudovista pa serija djeluje zanimljivije nego sto realno jest. Ok za ubiti vrijeme, ali nista vise od toga.

 

Btw. Koristim KODI na koji sam stavio Seren Addon, te placam pretplatu na premiumize. Sve radi savrseno, filmovi i serije od 20-50 gb, ucitavanje odmah.

Gledam serije od netflixa, hboa, amazona, disneya, applea, te mnogih drugih. Pretplata 10 eura. Fala svima sto zivimo u banana drzavi.

 Ja isto gledam da pređem na Premiumize trenutno sam na RD koji dođe oko 32 EUR godina dok je PM više od duplo skuplji.

Trenutno ima neka Xmas akcija di dobiješ za 79 eura 15 mjeseci (5 eura mjesec ispadne).

Da se razumijemo real-debrid je isto odličan i vrlo me dobro služi i u TVZionu i na Sereni ali sam i ja načuo da preko Premiumize puno bolje "kližu" ovi veći rip-ovi od 50-90Gb.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Valjaju jedino ako ih je Đelo birao 😁
9 godina
odjavljen
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Rasprave vegana i mesojeda ko i naših političara. Žderite kaj hoćete, koga briga, svejedno bumo završili svi na istom mjestu, neko prije neko kasnije.
 
11 0 hvala 1
5 godina
offline
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

TorrentFLIX

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Kod mene kod kuce skoro 700 GB netflix prometa u zadnja 2 mjeseca. Od toga 90% Sam & Cat, ostalih 10% neke druge djecje gluposti... Ja pogledao jednu epizodu Narcosa prije 4 godine i to je to.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
Friday kaže...

Kod mene kod kuce skoro 700 GB netflix prometa u zadnja 2 mjeseca. Od toga 90% Sam & Cat, ostalih 10% neke druge djecje gluposti... Ja pogledao jednu epizodu Narcosa prije 4 godine i to je to.

 A jebiga, sad si u tom razredu i budi sretan dok je samo to,

Meni su sad poceli prohtjevi za Riverdaleom i ti m glupostima, tinejdzerica u kuci, a koliko se sjecam, ti imah imas tri, elem tri puta ces prolaziti golgotu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
16 godina
offline
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Najviše gledam stand-up komičare, crtiće i poneke serije. Bratić ima UHD pretplatu i dijelimo troškove. 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Što se gledalo na Netflixu u 2019.?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Prije bih rekao da postoji propaganda "mesojeda" prema veganima, odnosno da ih se pokušava pretvoriti u sektu i zloglasnu organizaciju.

 Problem kod vegana je isti kao i kod teoretičara zavjera, <1% je normalno donekle, a ostatak su poremećeni ekstremisti, sekta je preblaga riječ.

A kamo to vodi...

Sve bi bilo ok da su u pitanju racionalni ljudi, ali takvih baš nema u ekstremističkim skupinama.

 

Kruha i igala...
16 godina
odjavljen
offline
Što se gledalo na Netflixu u 2019.?

Ko ne jede meso i ne slusa Vucu ne dize mu se! Eto

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice