Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablokira

poruka: 4
|
čitano: 14.346
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablokira".
15 godina
offline
Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablokira

ovo s deblokadom najčešće bude jedino kaj šljaka. rabim LockHunter (poglavito jer je, kao što piše tamo, "foolproof"  a i jednako je mukte i u win7 x64 radi besprijekorno).

 

nego, Mario, ako doznaš ime primata koji je "lokalizirao" prvonaveden "Double Commander", ne budi ti teško dojaviti ga (= hvala) da mu se krvi napijem: Cancel je "odustani", a "Add to Schedule" je "dodaj u planirano". to su standardni (i napokon ispravljeni) prijevodi naredaba/dbi (genitiv množine je rak-rana ali zna biti i dobra zajebancija), koji su se pogrešno razvlačili godinama.  (ostaje još ono: "show" = pokaži a "display" = prikaži; znam ja da je to većini isti q no govorim o uvriježenom standardu)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 8:35 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablo
Ajar kaže...

ovo s deblokadom najčešće bude jedino kaj šljaka. rabim LockHunter (poglavito jer je, kao što piše tamo, "foolproof"  a i jednako je mukte i u win7 x64 radi besprijekorno).

 

nego, Mario, ako doznaš ime primata koji je "lokalizirao" prvonaveden "Double Commander", ne budi ti teško dojaviti ga (= hvala) da mu se krvi napijem: Cancel je "odustani", a "Add to Schedule" je "dodaj u planirano". to su standardni (i napokon ispravljeni) prijevodi naredaba/dbi (genitiv množine je rak-rana ali zna biti i dobra zajebancija), koji su se pogrešno razvlačili godinama.  (ostaje još ono: "show" = pokaži a "display" = prikaži; znam ja da je to većini isti q no govorim o uvriježenom standardu)

 

A što misliti kada ti u programu kod kopiranja datoteke iskoči biser tipa "2:37 minuta lijevo" za [2:37 minutes left]?  

15 godina
offline
Re: Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablo
To je bar jasno. Precizna busola ... 2 minute i (37/100)*60 sekundi ulijevo.
morrisoN
8 godina
offline
Što napraviti kad oštećena videodatoteka zablokira

Ima još jedno rješenje: switch to Linux.
>:-)
Šala mala, makar je bilo što robusnije od Explodera, ni file manageri u Linuxa nisu lišeni identičnog problema (a i rješenja su analogna).
Upravo taj "preview" (ako je sistemski uključen) može (makar rijetko) napraviti problem. Sjećam se polomljenog audio fajla koji se nije dao ugasiti :) pa sam morao u CLI (ps aux & kill).

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice