Što su Bugovi kolumnisti komentirali u 2021.?

poruka: 3
|
čitano: 6.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što su Bugovi kolumnisti komentirali u 2021.?".
5 godina
offline
Što su Bugovi kolumnisti komentirali u 2021.?

Bilo je dobrih kolumni. Osobno, najdraze su mi Dragine: obicno neka kratka, a zanimljiva prica ili drugaciji pogled (tup :) ) na nesto vec poznato, kao nepoznato o poznatome

npr.  Besplatno dam, samo da prodam iliti zasto Epic dijeli igre besplatno, ili pricica o Something Awful

 

Odmah potom Davorove: svakodnevne ispovijesti jednog geeka :)

  • osvrt na ukidanje punjaca uz mobitele pod krinkom ekologije
  • iskustvo s telekomom po pitanju potrosenih kuna bez aktivne internet tarife (ovo je valjda svatko dozivio bar jednom)
  • nema vise kvalitetnih mobitela (njegovo iskustvo s OnePlusom, ali svatko ima svoje slicno)

itd.

 

Miro je na tom tragu

 

Od ostalih sam volio Olegove i Petriceve, ali prvog vise nema, a drugi prica o nekim desetim stvarima, vise neka samopromocija i teme za Mrezu (konferencije i slicni dogadaji)

 

Iz navike jos uvijek citam sve, radi razlicitih perspektiva, ali obavezno u papirnatom izdanju :)

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Što su Bugovi kolumnisti komentirali u 2021.?
Zasto na mobilnoj verziji ne rade link od članka? Mislim da ni jedan ne mogu otvoriti.
Javi da je resurs obrisan ili promijenjen.
Sta ste syebali programeri da to ne radi?

Edit:
Ubacio bi i sliku ali nema ni te opcije na mobilnoj verziji.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2022 20:29 (Pero Dinamit).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Što su Bugovi kolumnisti komentirali u 2021.?

 

 

Sjajna godina za naš BUG.

 

Bugovci bez obzira na sve moguće izazove koje donosi moderni život, bez stajanja i opadanj kvalitete guraj naprijed.

 

Kolumne su vrlo dobar sadržaj iz koji se može puno toga naučiti, kao i iz drugih tekstova koje čitamo u izdanjima naših bugovaca. Bilo je je to u print ili digital izdanju.

 

BUG, roka na najjače!!

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice