Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?

poruka: 68
|
čitano: 19.575
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?".
12 godina
offline
Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?

 

Ubiše... Sad oću i ja arm leptop 

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
EZY-E kaže...

 haha, taj lik je stvarno profi njurgalo. od kad znam za sebe apdejtanje bilo kojeg sustava povlači za sobom par stotina ili par tisuća problematičnih slučajeva na milijun korisnika ... većina ih se na kraju rješi, već su se pojavila na forumima rješenja za koja u apple sevisu ne znaju.

jbg na 1000 oduševljenih korisnika i reviewa mora bit i poneki rossmann ili stallman da netko i kritizira. ( i windows također radi update firmwarea bez da te i pita, ponekad kad radi updt, tako da mu ne stoji to da win ne dira bios i da ne zajebe ponekog korisnika :D )

ja baš apdejtao stari macbook pro (early 2015) na big sur ... so far so good.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 14:52 (grzzi).
14 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
grzzi kaže...
EZY-E kaže...

 haha, taj lik je stvarno profi njurgalo. od kad znam za sebe apdejtanje bilo kojeg sustava povlači za sobom par stotina ili par tisuća problematičnih slučajeva na milijun korisnika ... većina ih se na kraju rješi, već su se pojavila na forumima rješenja za koja u apple sevisu ne znaju.

jbg na 1000 oduševljenih korisnika i reviewa mora bit i poneki rossmann ili stallman da netko i kritizira.

ja baš apdejtao stari macbook pro (early 2015) na big sur ... so far so good.

 Čovjek govori iz svog 10+ iskustva popravljajući macove.

Nije da mu je jedan mac došao riknut nakon updatea nego njih 50 vjerojatno dosad.

Kul, tvoj jedan je dobro prošao, svejedno to ne miče masu njih koji će imat/imaju problema.

I opet, da meni appleov server "diktira" kolko brzo će mi se lokalne aplikacije otvarat mi je van pameti svake.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
8 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
Zaboravio si da je grzzi "kupio preko 50 macova"...
13 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
Umbel kaže...
Zaboravio si da je grzzi "kupio preko 50 macova"...

 pa da ... očekivao bi poneki problem. par ih je umrlo od starosti ili su jednostavno postali pre spori, dosta ih je preprodano za fine novce ... bio je jedan problematičan iMac kojem se mijenjala grafička i HDD ... jedna cinema je prestala raditi ali sam našao lijek na netu... i to je mislim bilo to. I booku sa kojeg pišem su promijenili ekran nakon garancije tj nakon 4 godine for free nakon par poziva apple careu u irsku. ( naši nisu htjeli naravno ). Ekran je radio ali se počeo ljuštiti coating što je trebalo prijaviti unutar 4 godine od dana kupovine ... taj rok je prošao ali kažem, bili su fini pa su javili servisu u hr da ipak zamijene ekran ... još su me i zvali telefonom da provjere jel sad sve ok.

tako da u 20ak godina ne mogu reći da je bilo posebno problema... na pc-jima puno češće svjedočim raznim dramama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 22:06 (grzzi).
10 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
Ja još na el capitanu jbt. 🤦
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što Appleov M1 znači za budućnost Intela?
Chico12 kaže...
Ja još na el capitanu jbt. 🤦

 na kompovima za po doma obično apdejtam odmah... na poslu ne diram ništa godinama ako sve radi ...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice