Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

poruka: 12
|
čitano: 3.287
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon".
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

 

 

Na oduševljenje svih zaljubljenika u Cooking Mama Cookstar i Stardrew Walley,  konačno će ih igrati u HDRu!

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

720p na manjem ekranu je i vise nego dovoljno no volio bih da se naslovi na tih 720p vrte na vise hz.. npr 100? ne vidim zasto bi to bilo nemoguce

a 4k je gimmick ja bi radije 2k na uvijek 60fpsa nego 4k na 30fpsa

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED za

Rezolucija ostaje ista, 720p, dakle jos uvjek veca nego HRT-ov TV program od 480i.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
13 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Uh, to je jako mala rezolucija za 7'' ekran. Ne moraju ni izdavat novi ako je tako...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED za

a cuj ak su ljudi durali da ne kazem trpili 43"+ TV-e u 1080p do unazad 3-4 god
onda ne vidim razlog da 720p bude problem na 7". :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 8:25 (bloodborne).
16 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Iskreno i meni se čini malo ali kad sam uzeo igrati bez da sam znao rezoluciju na starom Switchu nisam mogao razlučiti je li 720p ili 1080p. Drago mi je da će bar povećati ekran s 6.2" na 7". Vjerojatno će biti i nešto moćnije procesiranje pa će upgrade imati smisla.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 11:56 (Kuv).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Fascinantno kako vi sa BUG-a glasine objavljujete kao nešto što je potvrđeno. To je odlika najboljih sroljportala.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Imam Nvidia Shield već par tjedana i ono što me fasciniralo je AI upscaling. I prvo što sam pomislio je to da Switch ima sličan hardver kao Shield TV sa Tegrom i kako bi bilo super da u sljedećoj reviziji Switcha to stave kao feature. Na Shieldu igram PC igre preko Geforce Now na 4k ekranu i mogu reći da sam oduševljen kako Shield radi upscale 1080p i 720p contenta na 4k ekranu. Takav upscale još nisam vidio dosad. To je nešto od čega bi Switch mogao itekako profitirati, a vrlo je lako za izvesti s obzirom da smo to već vidjeli na praktički istom hardveru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Ako upgrade bude tih 0,8 inča, ne vjerujem da ću ići na upgrade, ni 4k mi ne igra ulogu jer svoj Switch volim igrati u ruci.

 

Ako ugrade proc i GPU i bude vrtilo u više FPSa omiljene pucačine, e to je već druga priča.

 

Prije pola godine sam opako zagrizao za gaming phone, Asusa 3 ili nešto slično i nije mi žao što sam otišao na Switch i izbjegao taj metak.

 

Uglavnom, to su još uvijek glasine pa treba pričekati, bilo je toga i ranije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED za

[deleted]

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 17:05 (Kuv).
16 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Odlično! Uglavnom igram na tv-u. 

Sad bi bilo još više cool da napokon izbace nastavak Zelde!

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 17:48 (PICART).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže novi Nintendo Switch sa 7-inčnim OLED zaslon

Odlično! Baš sam ga imao namjeru kupiti za Božić. Još ako isprave taj "drift" Joy-con kontrolera - imati ću razlog više da ga uzmem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice