Stigla nova velika nadogradnja Radeon Softwarea

poruka: 11
|
čitano: 3.268
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigla nova velika nadogradnja Radeon Softwarea".
13 godina
neaktivan
offline
Stigla nova velika nadogradnja Radeon Softwarea

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

Moj PC  
0 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 "Stabilnost drivera poboljšana je dodavanjem mogućnosti AMD Crash Defender kojom se štite podaci i zadržava stabilnost sustava u određenim slučajevima kada bi inače došlo do smrzavanja OS-a. Dodatno je olakšana problema u driverima AMD-ovom razvojnom timu putem alata AMD Bug Report Tool."

 

 

Komentiranje prije čitanja članka je olimpijski sport na ovom forumu.

Say hello to my little friend
5 godina
neaktivan
offline
Stigla nova velika nadogradnja Radeon Softwarea

nazalost jos nisu rjesili Hardware acceleration bu ni sa ovom nadogradnjom

 

 

bug je od 2019.

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
Krunoo7 kaže...
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 "Stabilnost drivera poboljšana je dodavanjem mogućnosti AMD Crash Defender kojom se štite podaci i zadržava stabilnost sustava u određenim slučajevima kada bi inače došlo do smrzavanja OS-a. Dodatno je olakšana problema u driverima AMD-ovom razvojnom timu putem alata AMD Bug Report Tool."

 

 

Komentiranje prije čitanja članka je olimpijski sport na ovom forumu.

 

Fanboy

 

Ja drajvere koristim, ne moram ni čitati članak da bih vidio isprazna obećanja.

 

Nakon upgradea drajvera, naravno da sam izgubio sve postavke za koje sam KLIKNUO da ih NE prebriše. A radilo se o običnom XML fajlu.

A vidi ovo - čak i ikonice za load i save za postavke su naopako, hahah

Ova za save ustvari loada postavke, a ova za load ih sejva.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2021 21:45 (Damok).
13 godina
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
Damok kaže...

 

Fanboy

 

Nakon upgradea drajvera, naravno da sam izgubio sve postavke za koje sam KLIKNUO da ih NE prebriše. A radilo se o običnom XML fajlu.

A vidi ovo - čak i ikonice za load i save za postavke su naopako, hahah

Ova za save ustvari loada postavke, a ova za load ih sejva.

Imam nvidinu grafu,

komentiram kako je u članku izričito napisano da je jedna od glavnih značajka drivera dodatno prikupljanje dijagnostike i taj Crash Defender koji bi trebao sprječiti rušenje sustava u slučaju da se driver zblesira.

 

To što ljudi koji rade na tim driverima ne znaju šta bi radili s tom dijagnostikom i što se vuče problem gubljenja postavki već godinama, druga stvar.

 

 

 

Ps. kako si updateovo drivere, ja sam upravo sestri updateo na ovu verziju preko tog Radeon settingsa i nije me ništa pitalo jel želim sačuvat postavke, samo je odradilo posao i rebooto sam komp, a postavke su ostale.

 

 

 

Edit: Upravo provjerih ono export/import, i radi sve ok kod nje, savjetovo bi te da reinstallaš jer ti se vrlo vjv nešta s*ebalo

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2021 22:45 (Krunoo7).
16 godina
online
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 

Kad je izašao windows 7, oko 45% crashanja windowsa je bilo zahvaljujući Nvidia driverima, a preostalih 55%

za sve ostale drivere (to uključuje chipsete, procesore, disk kontrolere, mrežne, wifi, zvučne itd kartice)

5 godina
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
segregator kaže...
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 

Kad je izašao windows 7, oko 45% crashanja windowsa je bilo zahvaljujući Nvidia driverima, a preostalih 55%

za sve ostale drivere (to uključuje chipsete, procesore, disk kontrolere, mrežne, wifi, zvučne itd kartice)

 Dokaz ?!?! Ili lupas kao Martin po diviziji ? Odnosno oboje lupate kao Martin po diviziji

 

6 godina
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
valjda maksim po diviziji pošto je to izraz za rusku pušku ;)
11 godina
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
dejo74 kaže...
valjda maksim po diviziji pošto je to izraz za rusku pušku ;)

 

16 godina
online
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
SamoPitam3 kaže...
segregator kaže...
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 

Kad je izašao windows 7, oko 45% crashanja windowsa je bilo zahvaljujući Nvidia driverima, a preostalih 55%

za sve ostale drivere (to uključuje chipsete, procesore, disk kontrolere, mrežne, wifi, zvučne itd kartice)

 Dokaz ?!?! Ili lupas kao Martin po diviziji ? Odnosno oboje lupate kao Martin po diviziji

 

 

Negdje mi se zagubio link za sedmicu (bilo je i na bug.hr, pamtim dobro jer sam prenio vijest na forumu i dobio od Drage crveni karton za to, a onda

su stavili isti link na vijesti  )

Ali evo link za Vistu, sa malo boljim, ali i dalje najgorim rezultatom po Nvidiu

https://www.theregister.com/2008/03/28/nvidia_vista_drivers/

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigla nova velika nadogradnja Radeon Software
SamoPitam3 kaže...
segregator kaže...
Damok kaže...

Bolje da su poradili na stabilnosti, drajveri su im smeće od 2002.

 

Kad je izašao windows 7, oko 45% crashanja windowsa je bilo zahvaljujući Nvidia driverima, a preostalih 55%

za sve ostale drivere (to uključuje chipsete, procesore, disk kontrolere, mrežne, wifi, zvučne itd kartice)

 Dokaz ?!?! Ili lupas kao Martin po diviziji ? Odnosno oboje lupate kao Martin po diviziji

 

 Dokaz? Da ti okinem screenshot svaki put kad mi se drajver resetira?

 

Npr. nakon svakog reboota clockovi se proizvoljno poslože, iako uma uredno složen profil koji "kao očitava".

Očita ga djelomično, ventove posloži kako treba, a dio za core voltage redovito poprima random vrijednosti.

 

Bugovi u samom kontrol centru...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice