Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

poruka: 27
|
čitano: 14.672
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je Android 13, pogledajte što je novo".
12 godina
offline
Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Nije li clipboard koji se sam prazni nakon sat vremena, osim kad korisnik pina sadržaj, tu od Androida 12?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Ja još uvijek na Androidu 6 (moto g3).

Sve radi uredno.

 

Prelazim tek dok izađe Android 21.

 

Moj PC  
5 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Bože .. Najiskrenije - dosadni ste .. ma da, izlazi .. ali kad promjenimo telefone ionako će biti barem android 15 ili noviji u opticaju .. i Da - sa opet "revolucionarnim idejama i mogućnostima" ..
 
1 7 hvala 0
5 godina
offline
Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Novost je što umjesto 4gb rama trebate 8 da otvorite aplikaciju telefon ispod 10 sekundi.

 
12 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Tvrdipanj kaže...

Ja još uvijek na Androidu 6 (moto g3).

Sve radi uredno.

 

Prelazim tek dok izađe Android 21.

 

 Ne znam kako se snalaziš, na mom starom telefonu Android 8.1 i već sam morao naći alternativu za neke aplikacije, jer su izgubile podršku ili sam morao pronaći stari apk koji se može instalirati.

Inače Android 13  je prvi vanila Android koji izgleda lijepo. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
12 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Izašao da, a dok dođe na 20% uređaja proć će dobra godina
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Obzirom nisam uspio nabaviti SONY PRO model, još sam uvijek na One+ mobilnom gadgetu! 
No obzirom sam u zadnje vrijeme dobivao često nenadano update, možda me do kraja godine iznenade sa javljanjem ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
ATJLučko kaže...

Obzirom nisam uspio nabaviti SONY PRO model, još sam uvijek na One+ mobilnom gadgetu! 
No obzirom sam u zadnje vrijeme dobivao često nenadano update, možda me do kraja godine iznenade sa javljanjem ?! 

 Jedini je problem sto su updjeti kod jedanPlusa postali neugodno iznenandjenje puno bugova. Taj brod je potonuo.

13 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Apachy kaže...
Izašao da, a dok dođe na 20% uređaja proć će dobra godina

e pa to je problem proizvođača s lošom podrškom, a ne Androida

12 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Ne, to je problem androida kao platforme i gugla koji tolerira takvo ponašanje proizvođača.

Mislim da sada više nema opasnosti od nekih drugih opcija tipa sailfish ili windows phone na koje bi se proizvođači prebacili da izbjegnu strožu politiku gugla oko nadogradnji androida.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Od aplikacija imam samo Whatsapp i mzabu.

I ništa više. Nisam član nikakvuh društvenih mreža niti išta drugo koristim od aplikacija.
12 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Tvrdipanj kaže...
Od aplikacija imam samo Whatsapp i mzabu.

I ništa više. Nisam član nikakvuh društvenih mreža niti išta drugo koristim od aplikacija.

 https://pics.me.me/anybody-wants-to-say-anything-im-vegan-some-last-words%E2%80%A6-62024824.png

5 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
I ovaj kako da ga...instaliram na S7 edge...tako da kupim novi mobitel
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Dobar poticaj za prelazak na Iphone
 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Što je sa kompresijom kada se slika direktno iz Instagrama ili VIbera ili WhatsApp?

Je li to riješeno?

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Envy kaže...

Što je sa kompresijom kada se slika direktno iz Instagrama ili VIbera ili WhatsApp?

Je li to riješeno?

Je to do OS-a ili app-a?

15 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
ATJLučko kaže...

Obzirom nisam uspio nabaviti SONY PRO model, * * *

To je sasvim logično jer:

Sony Xperia Pro prices in US košta 2.000 USD a
Sony Xperia Pro-I [noviji model] košta 1.4000 € pa predpostavljam da je ovaj prvi rasprodan.

I zašto PRO ima u nazivo "PRO" ? Pa kada kupiš kameru za snimanje urakmica od 50k USD trreba ti u monitoring kakvu sliku snima i u kojem vremenu podatke na 5G mrežu šalješ za daljnje Audio Viualene inžinjere. Problem je što je taj monitoringu smislu kamere također skup kao "svetog petra kajgana" tako da to sve Xperia PRO rješava jednim udarcem.

Samo mi nije jasno kako nisi uspio nabaviti Xperiu PRO?

15 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
love2ml86 kaže...
Envy kaže...

Što je sa kompresijom kada se slika direktno iz Instagrama ili VIbera ili WhatsApp?

Je li to riješeno?

Je to do OS-a ili app-a?

Do OS-a je ili točnije do Androida... neki proizvođači kao što je Samsung (i to samo kod S modela) to nekako pokušavaju zaobiči ali glavni krivac je OS. I to je sam i Androdi i najavio.

Ali ja ne vidim što što je Android najavio. Zašto novi Android 13 a ne 12,1 pa 12,2 pa sve do u staroj školi Andorid 12.4.4. Ratzlog je jednostavan... Android želi steći isti broj verzije kao iOS.

Iskreno pokušavam da rariješim taj problem i predpostavljam da je problem u velikoj količini Android uiređaja koji svatki od njih a valjda ih ima preko milijardu... ima i tih čuvenih 5GB pohrane.

Mišljenje mene kao doktora ovog foruma jeste da Google nije riješio problem koji su najavljivali od stoljeća sedmog a mogu to potvrditi jer sam potpuno neutralan da li imao iOS ili Androdi.

Dakle ne može Viber, Instagram ili WhatsApp "ispravljati krivi drinu" jer mu z kamere dolazi neka užasna kompresija.

Because anything Korea does, Japan does it better.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
kolika ce sad trebat baterija za android i njihove servise 10 000mah, sto se tice gutanja baterije tu su broj 1.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Stigao je još jedan u nizu Androida, al najvjerojatnije još uvijek u njemu nema poštenog fajl menađera (fala bogu ima poštenih besplatnih rješenja koja od tog nazovi operativnog sustava naprave korisni proizvod).

5 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
bmw_power

Žaba se kuha pooooolako
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
5 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Točno tako, sve veća memorija, jači osam kora procesori, moćniji ekrani, 4G i 5G sistemi pa to jede baterije od nekih 4000 - 5000 mA, a da ne govorim kad ide update Androida pa to je sve oko 3 Gige na više software a, još kad se otpakira, pa iskreno kome to treba, a telefoni su sve ružniji, staklo otraga, staklo naprijed one kamere sad ih ima i po 4 komada to viri van, staviš telefon na stol ljulja se na kamerama i oštečuje stakla od samih kamera, tako da nakon pola godine do godine više nemožeš ni sliku slikati, koliko su oštećena stakla od kamera, dođe ljeto a telefoni nisu telefoni nego pfableti sve mrcine oko 7 incha nikam ne stane sve u svemu letve koje nam ništa previše ne koriste, gdje su ona vremena malih telefona koji su nam stali u đep, npr, HTC desire legenda od uređaja. Vjerojatno kad dođemo do andoida 15, trebati će nam 18 Gigi RAM a, 10000 mA baterije tableti umjesto telefona. I to je onda napredak ....

6 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Pepić kaže...

Točno tako, sve veća memorija, jači osam kora procesori, moćniji ekrani, 4G i 5G sistemi pa to jede baterije od nekih 4000 - 5000 mA, a da ne govorim kad ide update Androida pa to je sve oko 3 Gige na više software a, još kad se otpakira, pa iskreno kome to treba, a telefoni su sve ružniji, staklo otraga, staklo naprijed one kamere sad ih ima i po 4 komada to viri van, staviš telefon na stol ljulja se na kamerama i oštečuje stakla od samih kamera, tako da nakon pola godine do godine više nemožeš ni sliku slikati, koliko su oštećena stakla od kamera, dođe ljeto a telefoni nisu telefoni nego pfableti sve mrcine oko 7 incha nikam ne stane sve u svemu letve koje nam ništa previše ne koriste, gdje su ona vremena malih telefona koji su nam stali u đep, npr, HTC desire legenda od uređaja. Vjerojatno kad dođemo do andoida 15, trebati će nam 18 Gigi RAM a, 10000 mA baterije tableti umjesto telefona. I to je onda napredak ....

Jabučar?

8 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo

Pusti ih, do nedavno su imali 4.7" ekrane, 2800mah baterije i OS kojem je vrh customizacije promjena pozadinske slike. Odlučnim korakom grabe u 2015. godinu.

 

Sent from my Samsung A nešto ne znam koji jer mi telefon služi za poruke i pozive

10 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Pa ništa nije krivo rekao. Android bi trebao poraditi na optimizaciji, pa onda vendori i na kraju app developeri. A što se tiče jabuke, nitko ne može reći da to nije dobro optimiziran telefon. S onom jadnom baterijom i 4 gige rama bolje radi nego neki androidi s 8 i više giga rama i 5000mAh.
Nadglednik dina
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Entry Point kaže...
Pa ništa nije krivo rekao. Android bi trebao poraditi na optimizaciji, pa onda vendori i na kraju app developeri. A što se tiče jabuke, nitko ne može reći da to nije dobro optimiziran telefon. S onom jadnom baterijom i 4 gige rama bolje radi nego neki androidi s 8 i više giga rama i 5000mAh.

Uspoređivati optimizaciju os-a na uređaju koji je pod striktnom kontrolom u odnosu na najfregmentiraniji sustav koji sam vidio (izuzev IoT :D) je uzaludno.

10 godina
offline
Re: Stigao je Android 13, pogledajte što je novo
Slažem se, ali može android i bolje. Mogu i vendori i na kraju developeri. Ali pošto su mobilni uređaji grabež novaca, nema se baš volje dokle god je profit velik.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice