SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

poruka: 11
|
čitano: 5.847
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr".
14 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

Pro review! Koji software ste koristili za testiranja miša? Bilo bi super da postoji baza tih grafova za razne miševe...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

Hej stari. Drago mi je da ti se sviđa koncept. Već dugo koristimo isti princip testiranja, međutim zbog prirode tiska nismo baš mogli koristit sve slike, a da budem potpuno iskren, jednostavno mi nije palo na pamet radit drugačiji template za web. Donedavno. :)

 

Koristili smo MouseTester. Radi se o open source softveru i možeš ga pronaći ovdje: https://www.overclock.net/threads/mousetester-software.1535687/

 

Što se baze tiče, nisam siguran hoćemo li imati konkretnu bazu grafova, međutim oni će biti dio svih budućih recenzija, pa ćeš ipak moći usporediti različite modele.

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

Volim lagane miševe ali ikad ne bih kupio ovakav "otvoreni" miš. Zamisli koliko prljavštine se nakupi u njemu u par mjeseci, a tek par godina. Fuj.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultra
TibzzX kaže...

Volim lagane miševe ali ikad ne bih kupio ovakav "otvoreni" miš. Zamisli koliko prljavštine se nakupi u njemu u par mjeseci, a tek par godina. Fuj.

Prašina i mrvice nisu problem, za to je odlična limenka kompresiranog zraka, kao i za tipkovnicu u kojoj redovito ima kilu đubreta.

Masnoća je problem, jako se skuplja u tim rupicama, ali ništa više od recimo G502 koji je prepun kanalića i sličnog, pa redovito izgleda odvratno.

12 godina
offline
Re: SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultra

Meni je problem znoj, pošto mi se dlanovi jako znoje morao bih otvarati miš svakih par mjeseci i doslovno strugati naslage iz unutrašnjosti.

 

Volim jednostavne miševe, još uvijek tražim bolji overall miš od G102(203) i G305. Performanse, siguran oblik, masa, cijena, jednostavno su kompletan paket. Jedina mana im je što nisu za jude s velikim šakama, meni s prosječnima oblik super leži.

16 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

Čini mi se da bi G Pro bio za tebe. Ima nekoliko varijanti, najbolju je opisao Davor:

https://www.bug.hr/recenzije/logitech-g-pro-x-superlight-najbolji-mis-na-svijetu-18312

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

Ja koristim CM mm711 vec cca pol godine i nemam nikakvih problema s necistocama znojem itd...

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultraizdr

To je dost individualno. :) Nekima se jednostavno šake dosta znoje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultra
Danny_HR kaže...

To je dost individualno. :) Nekima se jednostavno šake dosta znoje.

 Znoje se meni dlanovi dosta, poanta je da imam takav "rupicasti" mis i nemam nikakvih problema... cak sam primjetio da mi se mozda cak i malo manje znoji dlan

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2021 14:54 (toxic).
12 godina
offline
Re: SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultra
Danny_HR kaže...

Čini mi se da bi G Pro bio za tebe. Ima nekoliko varijanti, najbolju je opisao Davor:

https://www.bug.hr/recenzije/logitech-g-pro-x-superlight-najbolji-mis-na-svijetu-18312

 Iskreno ne mogu pravdati razliku u cijeni. Koristio sam G Pro i razlike su toliko minorne da bi na slijepom testu 9/10 ljudi sigurno reklo da se radi o istom mišu.

 

Tko god razmišlja o kupnji žičnog G Pro neka jednostavno uzme G102(203) i ostatak para uloži u nešto drugo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries Aerox 3 Wireless - Ultralak, ultra
Ultra ovo, ultra ono i ultra skupo.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice