Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći je i

poruka: 6
|
čitano: 3.628
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći je i ".
Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći je i

 

Kupio sam Bioshock collection (1, 2, Infinite) jer sam negdje pročitao da je atmosfera genijealna i priča nezaboravljiva. Za sada igram prvi dio, a šta ja znam, OK mi je, imam cca 2 sata igranja, ništa posebice spektakularno još nisam doživio.

Hodaš i pucaš, mogu se pokupiti i oni audio logovi ali to nemam volje slušati, samo laprdaju bezveze.

 

 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći j

"Hodaš i pucaš...", da čovjek ne povjeruje za jedan FPS...

Kupio si igru zbog genijalne atmosfere i nezaboravne priče, ali nemaš volje slušati audio logove jer laprdaju bezveze...sorry, ali mislim da je za tebe ova kupovina bila promašena (koliko god povoljna bila)

3 godine
odjavljen
offline
Re: Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći j
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Kupio sam Bioshock collection (1, 2, Infinite) jer sam negdje pročitao da je atmosfera genijealna i priča nezaboravljiva. Za sada igram prvi dio, a šta ja znam, OK mi je, imam cca 2 sata igranja, ništa posebice spektakularno još nisam doživio.

Hodaš i pucaš, mogu se pokupiti i oni audio logovi ali to nemam volje slušati, samo laprdaju bezveze.

 

 

 

 Ako si vec soyboy, imas walktrough na jubitu. Tako se mozes uzivit u pricu bez puno naprezanja.

Re: Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći j
veliki pero kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Kupio sam Bioshock collection (1, 2, Infinite) jer sam negdje pročitao da je atmosfera genijealna i priča nezaboravljiva. Za sada igram prvi dio, a šta ja znam, OK mi je, imam cca 2 sata igranja, ništa posebice spektakularno još nisam doživio.

Hodaš i pucaš, mogu se pokupiti i oni audio logovi ali to nemam volje slušati, samo laprdaju bezveze.

 

 

 

 Ako si vec soyboy, imas walktrough na jubitu. Tako se mozes uzivit u pricu bez puno naprezanja.

 

ne razumijem što ovo znači, ali imam osjećaj da želite vrijeđati. Ignorirati ću ovaj put ali ubuduće šaljem prijavu.

Re: Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći j
DylanDog kaže...

"Hodaš i pucaš...", da čovjek ne povjeruje za jedan FPS...

Kupio si igru zbog genijalne atmosfere i nezaboravne priče, ali nemaš volje slušati audio logove jer laprdaju bezveze...sorry, ali mislim da je za tebe ova kupovina bila promašena (koliko god povoljna bila)

 

da sam htio imati atmosferu slušajući audiologove onda bih si kupio audio knjigu ili pročitao neku.

 

Budući da se radi o igri očekujem vizualni dojam, odnosno atmosferu kroz vizualne efekte, lijepe nivoe, dobru priču i interesantni gameplay. Ovo je za sada samo obična puckalica bez nekih pretjerano interesantnih stvari. Kužim, svi neki luđaci, žele me ubiti bez ikakvog razloga, curica injekcijom uzima mozak a veliki tatek ju brani. Vau, ukenjao sam se. NOT.

 

Dobra atmosfera bila je u Call of Duty 2. Tamo nisam morao skupljati audio logove da me priča i atmosfera potpuno obuzmu.

 

 

 

 

13 godina
offline
Steam u znaku igara na rasprodaji, no vodeći je i

Topla preporuka za It Takes Two, ako imate s kime igrati

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice