Steam Deck i Deck Docking Station predvode prodaju

poruka: 5
|
čitano: 15.054
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam Deck i Deck Docking Station predvode prodaju".
5 godina
online
Steam Deck i Deck Docking Station predvode prodaju

Vidim da se i Need for Speed: Tjeranje može zaigrati na njemu, jako cool

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 10:02 (encoding).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam Deck i Deck Docking Station predvode prodaju

Da, podebljali su proizvodnju, samo zaboravili i kontrolu kvalitete 😬.

U četvrtom mjesecu sam se prednaručio. Dobio Deck sredinom devetog mjeseca no neispravan... pokreneš igru i za minutu dvije se ekran smrzne, zvuk uglavnom radi i u 50% slučajeva tipke čujem da proizvode neku reakciju, ponekada mogu izaći nazad u Steam OS, pokrenuti igru ponovo i opet će se dogoditi za minutu-dvije. Dok se na kraju ne smrzne do kraja pa jedino force shutdown pomaže...

 

Uglavnom, nisam usamljen u problemu, ima nas... A Steam support baš i nije nešto. Dobiješ jedan reply dnevno, ako imaš sreće, navodno zato što su u Americi, a ne u EU. i to svaki put od druge osobe. A bome sam čekao i do tri dana za reply. A ono što mi je najviše diglo tlak su njihovi prijedlozi, koje sam već napravio, i napisao u inicijalnoj prijavi problema, zajedno sa video snimkama procedure i problema. A finalni popizditis je bio kada su mi nakon petog dana ponovo "savjetovali" da napravim što su mi u prvom reply-u savjetovali. I u odgovoru dobili video problema...

Mislim... ako sam dobio uređaj jučer i danas vam šaljem video kako pokrenem igru, ništa ne radim sa njom nego se uređaj zbrejka toliko da se sam i reboota (i to se desilo), da li misle da će pomoći promjena opcija u settingsima? Ako neka od opcija to može i napraviti zašto su onda to default opcije?

Sve u svemu support nije neka sreća, baš me zanima kada ću dobiti zamjenski, valjda ću dobiti zamjenski... poslao sam im ga nazad kada su na kraju zaključili da ipak ne valja (treba pričekati da pošalju RMA broj i podatke za UPS), tamo je skoro tjedana dana, no nisam dobio nikakav reply ili potvrdu, osim što na trackingu vidim da je dostavljen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Steam Deck i Deck Docking Station predvode prodaju

a šta, ima li ovdje ljudi koji su ga kupili? EU skladište neko?

 

Gledao sam dosta youtube recenzija o njemu. Općenito dušu dade za indie igre i starije naslove, emulatore, ove novije stvari min detalji i 720p (i to ne svi jer je Linux + gljiva nije zamjena za miša).

 

Pa ne znam, neko vrijeme sam razmišljao da ga uzmem pa onda vidim da je to možda malo i preskupo u odnosu na mogućnosti, mislim daš još 100€ pa kupiš PS5 (gledajući onu najskuplju varijantu Decka od 650€ ili koliko već)...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam Deck i Deck Docking Station predvode pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a šta, ima li ovdje ljudi koji su ga kupili? EU skladište neko?

 

Gledao sam dosta youtube recenzija o njemu. Općenito dušu dade za indie igre i starije naslove, emulatore, ove novije stvari min detalji i 720p (i to ne svi jer je Linux + gljiva nije zamjena za miša).

 

Pa ne znam, neko vrijeme sam razmišljao da ga uzmem pa onda vidim da je to možda malo i preskupo u odnosu na mogućnosti, mislim daš još 100€ pa kupiš PS5 (gledajući onu najskuplju varijantu Decka od 650€ ili koliko već)...

 

 

 Da, ja imam dva.

 

Valve-ovo skladište je u Nizozemskoj tak da nema carine i dostava je besplatna ( ako se dobro sjećam ). 

 

Realno kupiš najjeftiniji model od 64gb i staviš kad tad memorijsku od 512gb ili više, pa i zamjeniš SSD u njemu za veći ako želiš pa ti doše kao isto da si kupio model od 512gb. 

LP
16 godina
offline
Re: Steam Deck i Deck Docking Station predvode pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a šta, ima li ovdje ljudi koji su ga kupili? EU skladište neko?

 

Gledao sam dosta youtube recenzija o njemu. Općenito dušu dade za indie igre i starije naslove, emulatore, ove novije stvari min detalji i 720p (i to ne svi jer je Linux + gljiva nije zamjena za miša).

 

Pa ne znam, neko vrijeme sam razmišljao da ga uzmem pa onda vidim da je to možda malo i preskupo u odnosu na mogućnosti, mislim daš još 100€ pa kupiš PS5 (gledajući onu najskuplju varijantu Decka od 650€ ili koliko već)...

 

 

 Imaš dva touchpada, jedan sa lijeve, jedan sa desne strane, nisi osuđen na gljive kao zamjenu za miša. A i možeš piknuti punu USB periferiju pa tako igrati.

Što se performansi tiče bolje su nego na prvi pogled izgleda. Probao sam No Man's Sky sa nekim mid detaljima i Fallout 4 isto sa mid detaljima i nije štekalo, išlo je na oko 60ak FPS. Koliko sam mogao isprobati zbog smrzavanja, FPS counter je držao 60.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice