Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje late

poruka: 8
|
čitano: 3.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje late".
4 godine
offline
Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje late

Di su oni koji su kakili da je sporo i skupo? 

Bit ce veca brzina od one koju imate? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje
Da, pod uvjetom da skupiš ekipicu od 4 čovjeka koji bi dijelili troškove, imaš najpovoljniji net u hrv.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 13:10 (ccc2002).
16 godina
offline
Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje late

Past će cijena, a onda će morati pasti cijena i od T-konja i ostale bande.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje
crozoki kaže...

Past će cijena, a onda će morati pasti cijena i od T-konja i ostale bande.

 Meni je cijena ok, al brzina od 20mbit nije, 500m zračna linija od centrale(ADSL).

Smiješno je da prije mogu dobiti brzi internet preko satelita nego ću ikad dobiti optiku ili nešto drugo normalnih brzina..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 14:52 (ivicask).
13 godina
offline
Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje late

Sve dotle dok za 135kn/mj dobivam 200/100 mbps optiku ja sam zadovoljan. 😉

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje

Super, ti imaš optiku, i usput koga briga ??? Jeli naslov teme možda "hvalite se sa brzinom interneta" 

 

Starlink nikad nije niti će ikad bit mišljen kao konkurencija bilo kakvim ISP-om u urbanim središtima, iako bi večina ovde ubila za te brzine koje Starlink nudi pošto pristup optiki ima još uvijek manje od 5% ljudi u Rvackoj, a prosječna brzina na ADSL-u je još uvijek debelo ispod 50mbps.

 

Ukratko, večina ljudi nema pojma koliko je ovo važna stvar za ogroman broj ljudi koje su lokalni ISP zaboravili ili ih samo boli čuna, problem će imat samo 5/6G pacijenti koji će sigurno nać neki štetni signal koji curi iz Starlink satelita i polako nas pretvara u ljude žabe (naravno pod uvjetom da te je Getjz več čipira) 

13 godina
offline
Re: Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje
nikonja kaže...

Super, ti imaš optiku, i usput koga briga ??? Jeli naslov teme možda "hvalite se sa brzinom interneta" 

 

 Cilj mi je samo usporediti za koliko novaca ja mogu dobiti koju brzinu. Pozadina toga je da hoću ukazati da to uopće nije namijenjeno meni ni ljudima koji više manje žive u nekakvoj civilizaciji, nego postoji točno određena ciljana skupina korisnika koji će ipak za ne baš ni prevelike nofce imati super stvar, ako bude tako kao što je na papiru, tj. na webu. Da sam se htjel praviti važan s brzinom, uplatio bi paket 500/200 za 199kn i hvalio se 😉

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 17:53 (guslac).
14 godina
protjeran
offline
Re: Starlink udvostručuje svoje brzine i smanjuje

E to je vec logicno... jer ako si u Pripizdolcu i ima par kuca u selu, nikog nije briga imas neta ili nemas... podjelis sa par susjeda cjenu neta i dobar si... 

LM
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice